Apie mus
Pradinis puslapis >  Apie mus

Apie mus

Konstrukcinių elementų rinkoje vartai, durys, staktos ir pavaros šiandien siejami su „Hörmann“ vardu. Šioje srityje „Hörmann“ įmonių grupė yra didžiausias gamintojas Europoje. Tai dešimtmečius trukusio nuolatinio šeimos bendrovės augimo, pasižyminčio naujovėmis, kokybės garantija bei dėmesiu klientams, rezultatas. „Hörmann“ bendrovių grupei šiandien vadovauja jau trečia ir ketvirta bendrovės įkūrėjo August Hörmann vaikaičių ir provaikaičių karta. Bendrovės akcininkai yra Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann ir Christoph Hörmann.


Hormann Baltic, UAB

Hormann Baltic, UAB

Hörmann koncerno atstovybė Lietuvoje buvo įkurta 2001 metais. Darbą Vilniuje tuo metu pradėjo vos 2 darbuotojai. Per 14 metų įmonė užaugo ir kokybiški Hörmann produktai iškovojo Lietuvos vartotojų pasitikėjimą. 

2014 metais įmonė persikėlė į naujai pastatytas nuosavas patalpas šalia Vilniaus. Bendras plotas sudaro  4850 m2,  iš kurių 850 m2 yra biuro patalpos ir 4000 m2 sandėlis.  Įmonėje dirba 18 darbuotojų.

Iš Hörmann Baltic logistikos centro Lietuvoje, koncerno gamyklose gaminami produktai tiekiami Lietuvos, Latvijos bei Kaliningrado rinkoms.


Naujoviški gaminiai

Naujoviški gaminiai

Kertinis akmuo šiandieninei įmonei buvo padėtas paskutiniojo šimtmečio 50–taisiais metais, pramoniniu būdu pradėjus gaminti naujoviškus plokštuminius atverčiamus vartus  „Berry“.

Vietą taupantys, vertikaliai atsidarantys segmentiniai garažo vartai, skirti pramoniniams ir komerciniams pastatams, 1960–taisiais metais pradėjo perspektyvią plėtrą. Nuo tada gaminių paletė yra nuosekliai plečiama. Be žinomų klasikinių vartų į ją taip pat įeina susukami, sulankstomi, priešgaisriniai ir greitaeigiai vartai, taip pat vartų pavaros ir valdikliai bei krovimo technika, priešgaisriniai ir apsaugos nuo dūmų elementai, namo ir vidaus durys, stogeliai ir staktos.


Tarptautinė plėtra

Tarptautinė plėtra

Hörmann grupė yra pirmaujanti durų ir vartų gamintoja bei tiekėja. Nuo jos įkūrimo 1935 metais buvo pagaminta ir visame pasaulyje pristatyta daugiau nei 20 milijonų vartų. 27 specializuotose gamyklose Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Azijoje daugiau nei 6000 darbuotojų projektuoja bei gamina aukštos kokybės vartus, duris, staktas ir pavaras, skirtas naudoti privatiems ir komerciniams tikslams. Visame pasaulyje veikiančios Hörmann grupės pagrindinė buveinė yra nedidelis Vestfalijos miestelis Šteinhagenas (Vokietija). Kaip ir anksčiau šeimos valdomos įmonės metinė apyvarta yra daugiau nei 1 milijardas eurų. Hörmann turi daugiau nei 100 platinimo vietų daugiau nei 40 šalių ir daugiau nei 50 šalių šią įmonę atstovauja platinimo partneriai.


Socialiniai ir kultūriniai įsipareigojimai

Dėl socialinių įsipareigojimų Hörmann įprastai remia visuomenei naudingų organizacijų ir įstaigų projektus, kurie yra susiję su neįgaliųjų arba lėtinėmis ligomis sergančių žmonių situacija.
Informacija apie ligšiolinius ir šiuo metu vykdomus projektus, kuriuos rėmė Hörmann, rasite adresu www.AmHerzen.de vokiečių ir anglų kalbomis.