Pradinis puslapis >  Hörmann|Vaikų sporto rėmimas

Hörmann | Vaikų sporto rėmimas

Hörmann kasmet remia vaikų futbolo mokyklą „ATAKA“, kuri suteikia nemokamas treniruotes našlaičiams, socialiai remtiniems arba rizikos grupės šeimų vaikams įmanomos Labdaros ir paramos fondo „Padėk gatvės vaikams“ dėka. Jie kiek gali apmoka už vaikus, kurių tėvai neišgali sumokėti už vaikų treniruotes.

Visiems vaikams turi būti sudarytos galimybės pilnavertiškai augti. Stengiamasi kuo anksčiau pradėti prevencinį darbą, kad vaikai iš socialiai rizikingų šeimų nepatektų į „gatvę“, netaptų asocialiais gatvės vaikais.

Siekiama suteikti lygias galimybes sportuoti visiems vaikams, net jei jie yra iš šeimų, kurios neturi finansinių galimybių apmokėti už vaiko treniruotes.

Futbolo mokykla „Ataka“ didelį dėmesį skiria „gatvės vaikams“, vaikams iš nepilnų, daugiavaikių ir nepasiturinčių šeimų. Jei tėvai gauna mažas pajamas, vaikai dalinai arba pilnai atleidžiami nuo mokesčio už treniruotes, nemokamai aprūpinami inventoriumi, apranga, apmokamos išvykos su komanda.

Futbolą naudoja kaip priemonę norint pakeisti neigiamą visuomenės požiūrį į „gatvės vaikus“. Norima, kad vaikai būtų išgirsti ir gautų bent dalį reikiamo dėmesio, kurį turi gauti kiekvienas vaikas, kad vaikai gautų paramą, apsaugą ir galimybes, kurias jie privalo gauti.

Bendradarbiaujama su globos namais, motyvuoti futbolui vaikai kviečiami treniruotis futbolo komandoje nemokamai, aprūpinami inventoriumi, apranga, apmokamos išvykos su komanda.

FCB Esscola Varsovia turnyre
FCB Esscola Varsovia turnyre
Su lenkų BARSA
Su lenkų BARSA
Padėka