Katalogai
Pradinis puslapis >  Katalogai

Katalogai

Čia mes siūlome Jums galimybę atsisiųsti katalogus, bei juos išsisaugoti PDF formate. Kad PDF dokumentai būtų rodomi ir galėtumėte juos atsispausdinti, Jums prireiks nemokamos „Adobe Reader®“ programos, kurią Jūs rasite čia.


Nauja spaudai


Garažo vartai ir Pavaros

BiSecur SmartHome

Patogus ir saugus gyvenimas

BiSecur Gateway su išmaniojo telefono taikomąja programa

Skirtas pavaroms, namo durims ir kitiems prietaisams valdyti: išmaniai, bet kuriuo metu ir visame pasaulyje

Segmentiniai garažo vartai

Segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai ir taupant vietą pakeliami lygiagrečiai su lubomis. Dėl šios principinės konstrukcijos ypatybės atsiranda daugiau vietos garaže ir prieš jį.

Plokštuminiai garažo vartai Berry

Patikimieji plokštuminiai atverčiami vartai Berry pirmiausia pasislenka į priekį ir tik tada jie pastumiami po garažo stogu. Galima rinktis vieną iš 20 plieninių ir medinių vartų motyvų.

Garažo ir įvažiavimo vartų pavaros

Siūlome naujovišką garažo ir įvažiavimo vartų pavarų techniką, kurią naudojant Jūsų gyvenimas taps patogesnis ir saugesnis. Kiekvieną dieną ir bet kokiu oru.


Namo ir vidinės durys

Thermo65 / Thermo46 namo ir įėjimo durys

Šį patogumo jausmą lengva patirti naudojant Hörmann Thermo65 namo duris ir Thermo46 įėjimo duris. Šie kokybiški ir aukštos kokybės konstrukciniai elementai išsiskiria puikia šilumos izoliacija, patikima saugos įranga, įvairių motyvų gausa bei optimaliu kainos ir kokybės santykiu.

Funkcinės durys objektų statybai

Termiškai atskirtos daugiafunkcinės durys MZ Thermo65

Funkcinės durys Jūsų namams

Visoms namų sritims galime pasiūlyti tinkamas duris: saugias duris rūsiui, gamybinėms patalpoms ir dirbtuvėms, vaikų ar jaunimo kambariui, palėpei ir įėjimui iš garažo į namą.


Priešgaisrinės, priešdūminės ir universaliosios durys

Universaliosios durys MZ

Plieninės daugiafuncinės durys


Pramoniniai vartai ir Krovimo technika

Pramoniniai segmentiniai vartai

Perspektyvūs, neužimantis daug vietos. Išskirtinai gausus Hörmann pramoninių segmentinių vartų asortimentas. Kiekvienam naudojimo tikslui rasite tinkamą vartų modelį.

Greitaeigiai vartai

Greitaeigiai vartai, kuriuos galima montuoti ir viduje, ir išorėje. Naudojant greitaeigius vartus optimizuojamas eismas ir medžiagų srautas, sutaupoma elektros energijos ir didinamas ekonomiškumas.

Krovimo technika

Kompleksiniai sprendimai didesniam efektyvumui užtikrinti