Funkcinės durys objekto statybai

Funkcinės durys viduje ir išorėje

Nuo tvirtų vidinių durų, saugių įėjimo į butą durų ar stiklinių biuro durų iki termiškai atskirtų lauko durų – Hörmann siūlo didelę programą su plačiu spalvų ir įrangos pasirinkimu.

Gaukite apžvalgą.

Tvirtos vidinės durys

Tvirtos vidinės durys

Vidinės durys ZK dėl savo pranašumų jau dešimtmečius naudojamos biuruose ir administracinėse įstaigose. Jos yra tvirtos, išlaikančios formą ir patvarios. OIT vidinės durys paruoštos intensyviam kasdieniam naudojimui pramonėje ir prekyboje, įstaigose, mokyklose ir kareivinėse. Priklausomai nuo paskirties, OIT durys tiekiamos su įvairiais užpildais.

Saugios  buto uždarymo durys

Saugios  buto uždarymo durys

Tinkamai nuspręsite, jei pasirinksite „Hörmann“ priešgaisrines ir apsaugines duris WAT, pavyzdžiui, daugiabučio namo butų įėjimo duris. Tvirtos plieninės durys yra su serijine apsaugine ir priešgaisrine įranga, todėl objekto gyventojams jos suteikia saugumo jausmą. Su spalvų ir įrangos variantais papildomai užtikrinama, kad durys išpildys visus individualius reikalavimus.

Biuro durys su dideliais įstiklinimais

Biuro durys su dideliais įstiklinimais

Elegantiškos, filigraninės, bet kartu ir stabilios aliumininės vidinės durys ES 50 puikiai dera prie modernaus interjero, pavyzdžiui, biuruose ir administracinėse įstaigose. Durų išvaizda harmoningai pritaikoma prie vidaus interjero. Dideli įstiklinimai užtikrina malonią, jaukią atmosferą. Šios aliumininės durys patenkina išskirtinius pirkėjų pageidavimus dėl durų įrangos ir kokybės.

Termiškai atskirtos lauko durys

Termiškai atskirtos lauko durys

Sumažinti išlaidas energijai – šiandien svarbiau nei kada nors anksčiau. Šiuo atžvilgiu rekomenduojamos išorinės durys MZ Thermo. Šios universaliosios durys su termiškai atskirtais durų plokštės, rėmo ir ištisinio grindų sandariklio elementais užtikrina iki 30 % geresnę šiluminę izoliaciją, nei įprastinės universaliosios durys. Kaip itin saugių lauko durų variantą galite įsigyti šių durų konstrukcijos modelį RC 2 kaip KSI Thermo.

Šviesioms ir reprezentacinėms įėjimo zonoms puikiai tinka rėminės durys su dideliu įstiklinimu TC 80.

Architektų konsultacija

Esate architektas ir turite klausimų apie mūsų gaminius? Planuojate įsigyti ir ieškote patarimų dėl konstrukcijos variantų, derinių variantų ir individualaus dizaino? Ar galbūt jau vykdote statybos etapą ir jums reikalinga techninė pagalba bei išsami informacija apie planuojamus atlikti darbus?  Pasitelkite darbui per dešimtmečius sukauptas žinias - mūsų architektūros konsultantai džiaugsis galėdami jums padėti ir duos naudingų patarimų.

apie architektų konsultaciją