Kambario durys

Kambario durys

Iš naujo atraskite jaukumą: su kokybiškomis kambario durimis

Namai yra gyvenimo, poilsio ir gerovės šerdis. Tą suteikia mūsų siūlomos kokybiškos kambario durys, kurios taip pat užtikrina papildomą namų komfortą.

Hörmann gali pasiūlyti Jūsų namo interjerą atitinkančias kambario duris - klasikinio ar modernaus dizaino, padengtas baltu laku arba iš buko, su stiklo elementais arba tauriojo plieno aplikacijomis. Vidaus durys iš medžio stebina puikia išvaizda ir aukšta kokybe. Tai suteiks jums ilgametį džiaugsmą, kadangi namui išrinkote „duris visam gyvenimui“.

Kokybiška gyvenamoji patalpa

Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann kambario duris

Sutampančių plokštumų „Planar“ rankenos

Sutampančių plokštumų „Planar“ rankenos

Kad atrodytų ypač elegantiškai, savo duryse įdėkite „Planar“ rankeną. Jos absoliučiai sutampančių plokštumų apyraktė, tobulai įleista į durų varčią, pirmiausia sužavės tuos, kuriems labai svarbus dizainas. Lygiai su rėmu užsidarančios durys su paslėptais vyriais yra tobulai elegantiškos. Kita graži detalė: atsisakius rakto skylės, dizainas atrodo dar santūresnis ir todėl dar elegantiškesnis.

4 × 4 koncepcija: „DesignLine Concepto“

4 × 4 koncepcija: „DesignLine Concepto“

Apgalvotos ir įvairiapusės: „DesignLine Concepto“ durys – tai Jūsų namų naujos dekoratyvinės apdailos galimybės. Derinkite kokybiškus ultramatinį, blizgų (labai blizgų), šiferio ar naująjį lino paviršius su baltos, šviesiai pilkos, antracito pilkos ar naujosios rausvai pilkos spalvos variantais.

Nanodanga: stiklinės durys

Nanodanga: stiklinės durys

Norite šviesos sklidinų namų? Nesenstančios stiklinės durys yra teisingas pasirinkimas. Be elegantiškos durų išvaizdos, „GlassLine“ paperka dar ir patogia priežiūra: visi smėlio srautu apdirbto stiklo motyvai padengti nanodanga, ant kurios beveik nelieka pirštų atspaudų.

Taip pat atrodantys motyvai kaip ir „DesignLine Groove“ bei „Concepto“

Norint tobulo medinių ir stiklinių durų derinio, be „DesignLine Groove“ ir „DesignLine Concepto“ motyvų siūlome ir taip pat atrodančias stiklines duris.

Pamatykite ir pajuskite: „Duradecor“ struktūra

Pamatykite ir pajuskite: „Duradecor“ struktūra

Smulkios struktūros paviršiai leidžia pajusti tai, ką matote. Durų varčioje suformuotos „Duradecor“ struktūrinio paviršiaus medienos rievės leidžia pajusti medienai būdingą struktūrą. Paviršius pabrėžia jaukią ir natūralią Jūsų namų atmosferą, be to, dar ir yra nepaprastai lengvai prižiūrimas ir patvarus.

Didelis atsparumas smūgiams: „Duradecor“ paviršius

Didelis atsparumas smūgiams: „Duradecor“ paviršius

Kokybišku paviršiumi tikrai susižavėsite: „Duradecor“ paperka geriausiu paviršiaus atsparumu smūgiams, 48 % atsparesniu už kitų gamintojų išbandytų CPL paviršių vidutinį atsparumą. Be to, jis yra nepažeidžiamas, lengvai prižiūrimas ir atsparus šilumai, todėl savo durimis galėsite ilgai džiaugtis.

Ilgalaikė apsauga: „4Protect“ kraštų apsaugas

Ilgalaikė apsauga: „4Protect“ kraštų apsaugas

Mūsų kampuotose duryse su užlanku bei mūsų lygiai su rėmu užsidarančiose duryse su „Duradecor“ balto lako, šviesiai pilkos, antracito pilkos ir rausvai pilkos spalvos paviršiumi standartiškai yra kokybiškas „4Protect“ kraštų apsaugas.

Todėl Jūsų medinės vidaus durys yra atsparesnės kasdieniniams poveikiams ir jomis galėsite ilgai džiaugtis.

Kokybiška ir elegantiška: medinė stakta

Kokybiška ir elegantiška: medinė stakta

Mūsų medinės staktos paperka gražios formos apvaliu kraštu ir 3 mm krašto spinduliu (1). Dėl 25 mm storio atraminės lentos (2) ir tvirto „Duradecor“ paviršiaus (3) Jūsų naujosios kambario durys atrodo kokybiškos ir elegantiškos.

Graži ir tvirta: plieninė apatinė stakta

Graži ir tvirta: plieninė apatinė stakta

Mūsų apatinė plieninė stakta „VarioFix“ užtikrina daugybę privalumų: jos dekoratyvinis užlankas reguliuojamas, todėl staktą galima lygiai taip pat lengvai sumontuoti, kaip ir medinę staktą. Ji taip pat labai atspari, todėl išskirtinai ilgaamžė. Dizainas elegantiškų formų, be matomo užlenkto krašto. Plieninė apatinė stakta „VarioFix“ yra su tobulai prie medinių staktų derančia 55 mm matoma rėmo dalimi, todėl ji atrodo lygiai taip pat, kaip medinės staktos.

Katalogai
Vaizdo medžiaga
Türantrieb PortaMatic - Barrierefreies und komfortables Wohnen

Durų pavara PortaMatic

Architektų konsultacija

Esate architektas ir turite klausimų apie mūsų gaminius? Planuojate įsigyti ir ieškote patarimų dėl konstrukcijos variantų, derinių variantų ir individualaus dizaino? Ar galbūt jau vykdote statybos etapą ir jums reikalinga techninė pagalba bei išsami informacija apie planuojamus atlikti darbus?  Pasitelkite darbui per dešimtmečius sukauptas žinias - mūsų architektūros konsultantai džiaugsis galėdami jums padėti ir duos naudingų patarimų.

apie architektų konsultaciją