Segmentiniai garažo vartai

„Hörmann“ kokybės svajonių vartai

Elegantiški automatiniai segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai į viršų. Be to, atsiranda daugiau vietos garaže ir prieš jį, todėl visas praėjimas lieka laisvas. Segmentiniai vartai tiks visada, nepriklausomai nuo to, ar garažo angos forma yra stačiakampė, ar įstriža, ar apvali arka. Jie idealiai tinka fasado modernizavimui.

Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann segmentinius garažo vartus

Harmoninga išvaizda

Harmoninga išvaizda

[1] Vienodas atstumas tarp griovelių ir nematomi plokštelių perėjimai vartuose su grioveliais

„Hörmann“ garažo vartai pasižymi vienodais atstumais tarp griovelių [A]. Segmentai taip tobulai išformuoti, kad uždarius vartus praktiškai nematyti sujungimo vietų. Prašome palyginti!

[2] Nevienodas atstumas tarp griovelių [B], [C] dėl skirtingo plokštelių aukščio ir matomų plokštelių perėjimų konkurentų vartuose. Dėl to vartų vaizdas nėra gražus.

Jei pageidaujate, segmentiniams garažo vartams galite užsakyti praktiškas šonines duris su vienodu griovelių lygiavimusi. [3] Tolygus kasetės pasiskirstymas
Kad būtų darnus bendras „Hörmann“ segmentinių garažo vartų vaizdas, atstumas tarp kasečių [D]  yra vienodo aukščio. Tai pasiekiama vienodame aukštyje įrengtomis plokštelėmis per visą vartų aukštį. Plokštelėje taip pat užtikrinamas vienodas horizontalus atstumas tarp kasečių [E]. Tokiu būdu vartų vaizdas yra tolygus. [4] Netolygus kasečių paskirstymas [F], [G] dėl skirtingo plokštelių aukščio konkurentų vartuose. Tokiu būdu susidaro netolygus vartų vaizdas. Pagal užklausą segmentiniams garažo vartams galima užsakyti šonines duris vienodos išvaizdos plokštelėmis.
Vienoda rėmo ir vartų plokštės išvaizda

Vienoda rėmo ir vartų plokštės išvaizda

Harmoningą vartų vaizdą sudaro daugybė smulkių detalių: sąramos išlyginamasis aptaisas [1] visada yra tos pačios spalvos, kaip ir vartų plokštelė, ir gali būti bet kokio paviršiaus, kaip ir vartai. Čia viskas tarpusavyje dera.

Šoninė stakta [2] standartiškai gaminama su baltu „Woodgrain“ paviršiumi. Segmentiniai vartai su „Sandgrain“, „Silkgrain“ arba „Decograin“ apdaila, prie vartų plokštėlės paviršiaus galima pritaikyti papildomą rėmo gaubtą. „Micrograin“ vartų rėmo gaubtas siūlomas lygaus „Silkgrain“ paviršiaus. Spalvotiems segmentiniams vartams ir vartams galėsite pasirinkti vizualiai derančius to paties paviršiaus ir spalvos rėmo gaubtus [2] bei vartų plokštelių dekorą. Šių vartų sąramos išlyginamasis aptaisas [1] visada yra to paties paviršiaus ir spalvos, kaip ir vartų plokštelių dekoras.
Sutampančių plokštumų sąramos išlyginamasis apvadas

Sutampančių plokštumų sąramos išlyginamasis apvadas

LPU vartuose šis sąramos išlyginamasis apvadas yra elegantiškiausias sprendimas nematomam perėjimui nuo apvado į vartų plokštumą. Uždarius vartus viršutinis vartų elementas priglunda prie apvado.

„Decograin“ paviršiai su natūraliais raštais

„Decograin“ paviršiai su natūraliais raštais

UV spinduliams atspari plastiko plėvelė, padengta plieninės plokštelės išorėje, užtikrina detalią natūralaus medžio išvaizdą arba atracito spalvos metalinį elegantiškumą. 6 „Decograin“ dekorai yra patrauklūs dėl ypatingos paviršių apsaugos, dėl kurių vartai išlieka gražūs.

Optimali ilgalaikė apsauga

Optimali ilgalaikė apsauga

Trapumui atspari, 4 cm aukščio plastikinė rėmo pėda uždengia rėmą toje zonoje, kurioje kyla didžiausias rūdžių pavojus, ir apsaugo nuo galimos korozijos. Priešingai, nei siūlo konkurentai, ši ilgalaikė apsauga taip pat veikia esant ilgajam drėgnumo laikotarpiui.

Taigi, kartu su vartų grindų sandarikliu, rėmo pėda užtikrina gerą apdailą.

Efektyvi šiluminė izoliacija

Efektyvi šiluminė izoliacija

Kai garažas integruotas į namą, rekomenduojama gerai izoliuoti garažo vartus. Su „„Hörmann“ ThermoFrame“ dar labiau pagerinsite LPU vartų izoliacines savybes.

Kartu su vartų rėmu lengvai montuojamas juodas plastikinis profilis užtikrina šilumos atskyrimą tarp rėmo ir mūro bei iki 15 %* pagerina izoliaciją.

Pasirenkamąją „ThermoFrame“ rėmo jungtį galėsite įsigyti visiems „Hörmann“ segmentiniams garažo vartams.

* dvigubos sienelės segmentinių garažo vartų LPU dydis: 5000 x 2125 mm
Praktiški sprendimai

Praktiški sprendimai

Kad žmonėms būtų lengva įeiti į garažą, rekomenduojamos durys vartuose be užkliuvimo slenksčio. Tada dviračius arba sodo prietaisus galėsite pasiimti iš savo garažo neatidarę vartų.

Nerūdijančiojo plieno slenkstis per vidurį yra tik 10 mm, o kraštuose – 5 mm aukščio. Taip lengviau jį pervažiuoti ir sumažinama rizika užkliūti.

Savaime suprantama, didesnis saugumas

Savaime suprantama, didesnis saugumas

Turint „Hörmann“ automatinius segmentinius vartus, nekviesti svečiai neturi jokių galimybių patekti į vidų. Jei garažo vartai uždaryti, atitraukimo saugiklis automatiškai užsifiksuoja kreipiamojo bėgelio atmuše, o vartai iš karto tvirtai užrakinami ir apsaugomi nuo išlaužimo.

Šis patentuotas vartų užfiksavimas funkcionuoja visiškai mechaniškai ir, priešingai negu konkurentų pavaros, veikia ir dingus elektros srovės tiekimui.
Radijo ryšio sistema „BiSecur“ su sertifikuota sauga

Radijo ryšio sistema „BiSecur“ su sertifikuota sauga

Dvikryptė radijo ryšio sistema „BiSecur“ – tai į ateitį orientuota technologija, skirta patogiai ir saugiai valdyti garažo ir įvažiavimo vartų pavarą, durų pavarą, šviesą ir kt.

Šis „Hörmann“ sukurtas, itin saugus „BiSecur“ užkodavimo metodas su stabiliu, negendančiu veikimo nuotoliu užtikrina, kad joks pašalinis asmuo negalės nukopijuoti jūsų radijo ryšio signalo. Jis patikrintas ir sertifikuotas Bochumo Rūro universiteto saugos ekspertų.
Puikiai sureguliuotas ir 100% suderinamas

Puikiai sureguliuotas ir 100% suderinamas

Visos „BiSecur“ pavaros, imtuvai ir valdymo elementai yra 100 % suderinami. Rankiniu siųstuvu arba, pavyzdžiui, kodiniu radijo jungikliu su „BiSecur“ imtuvu jūs galite patogiai valdyti „Hörmann“ vartų ir durų pavaras bei patogiai atidaryti garažo ar įvažiavimo vartus.
Su mūsų programa* ir  „BiSecur Gateway“ galite valdyti garažo ir įvažiavimo vartų pavarą, „Hörmann“ namo duris**

arba mobiliuoju telefonu ar planšete valdyti vidinių durų pavarą „PortaMatic“ ir kitus prietaisus.

* Išmaniesiems telefonams ar planšetėms su „iOS“ ir „Android“ operacine sistema.
** Šiai funkcijai būtina, kad „Hörmann“ namo durys „ThermoCarbon“ / „ThermoSafe“ turėtų automatinį užraktą S5 / S7 „Smart“.
Patogi vartų padėties užklausa

Patogi vartų padėties užklausa

Jums daugiau nereikės blogu oru eiti į kiemą norint pasižiūrėti,  ar jūsų vartai uždaryti. Paspaudus mygtuką rankinio siųstuvo HS 5 BS šviesos diodo spalva parodys vartų padėtį. Pageidaujant, dar kartą paspaudus mygtuką***, vartai bus uždaryti. Vartų valdymas dar nebuvo toks paprastas ir saugus.

***  kai valdomi vartai nėra matomumo zonoje, reikalingas papildomas šviesos barjeras

Puikus dizainas

Puikus dizainas

Šis išskirtinis „BiSecur“ rankinis siųstuvas ne tik sužavės savo juodos ir baltos spalvos dizainu, bet ir elegantiška forma, dėl kurios siųstuvą patogu laikyti.
„Hörmann“ rankinis siųstuvas „BiSecur“ su pasirinktinai blizgiu lakuotu paviršiumi pelnė prestižinį dizaino apdovanojimą.

Iliustracija: rankinis siųstuvas HS 5 BS su rankinio siųstuvo stotele (pasirinktinai).

Katalogai
Vaizdo medžiaga
Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Garažo varų pavaros – raminamai saugu

Garagentor-Antrieb SupraMatic

Garažo vartų pavara SupraMatic – Dvikova

Architektų konsultacija

Esate architektas ir turite klausimų apie mūsų gaminius? Planuojate įsigyti ir ieškote patarimų dėl konstrukcijos variantų, derinių variantų ir individualaus dizaino? Ar galbūt jau vykdote statybos etapą ir jums reikalinga techninė pagalba bei išsami informacija apie planuojamus atlikti darbus?  Pasitelkite darbui per dešimtmečius sukauptas žinias - mūsų architektūros konsultantai džiaugsis galėdami jums padėti ir duos naudingų patarimų.

apie architektų konsultaciją