Garažo vartų pavaros

Patogumas ir saugumas jūsų namams

Greičiausiai niekam nepatinka lipti iš automobilio vėjuotu oru ar vidurį nakties tam, kad atidarytų garažą. Su „Hörmann“ garažo vartų pavara visada galėsite "laisvai pravažiuoti", kadangi rankiniu siųstuvu galima greitai, patogiai ir saugiai atidaryti garažo ar kiemo vartus neišlipant iš automobilio. Hörmann siūlo naujovišką pavarų technologiją – patogus ir greitas SupraMatic, nebrangūs ProMatic ir ProMatic Akku, skirtas garažams be elektros.

Visose garažo vartų pavarose veikia standartinė radijo ryšio sistema BiSecur. Naujoviška Hörmann radijo ryšio sistema BiSecur su būsenos užklausa garantuoja neįtikėtiną komfortą ir saugumą užtikrinantį funcionalumą, o šios sistemos rankiniai siųstuvai išsiskiria išskirtiniu dizainu.

Su papildomu Hörmann BiSecur Gateway galima patogiai valdyti savo „Hörmann“ garažo ir įvažiavimo vartų pavaras, savo „Hörmann“ namo duris* bei kitus prietaisus išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu. Papildomai gali būti rodoma Jūsų garažo ir įvažiavimo vartų su pavara padėtis bei Jūsų namo durų* užrakinimo būsena. Išsamesnę informaciją galite rasti brošiūroje "BiSecur SmartHome" ir www.bisecur-home.com.

*su specialia įranga

Rimtos priežastys pasirinkti „Hörmann“ garažo vartų pavaras

Sertifikuotos saugos radijo sistema „BiSecur“

Sertifikuotos saugos radijo sistema „BiSecur“

Dvikryptė radijo ryšio sistema „BiSecur“ – tai į ateitį orientuota technologija, skirta patogiai ir saugiai valdyti garažo bei įvažiavimo vartams, durų pavaroms, šviesai ir kt.

Šis „Hörmann“ sukurtas itin saugus „BiSecur“ užkodavimo metodas su stabiliu, netrikdomu veikimo nuotoliu užtikrina, kad pašaliniai asmenys negalėtų nukopijuoti jūsų radijo ryšio signalo. Patikrintas ir sertifikuotas Rūro universiteto Bochume saugos ekspertų ir nepriklausomų bandymų įstaigų.
Saugumas

Saugumas

„Hörmann“ automatinius garažo vartus įsilaužėliams įveikti sunku: jei vartai uždaryti, atitraukimo saugiklis užsifiksuoja automatiškai kreipiamojo bėgelio atramoje. Vartai iš karto patikimai užrakinami ir apsaugomi nuo išlaužimo. Šis užraktas veikia visiškai mechaniškai ir priešingai nei konkurentų pavaros veikia ir nebetiekiant elektros srovės.

Puikiai sureguliuoti

Puikiai sureguliuoti

Visos „BiSecur“ pavaros, imtuvai ir valdymo elementai puikiai suderinami tarpusavyje. Taigi, vieno mygtuko paspaudimu ant rankinio siųstuvo arba radijo ryšio jungiklio galite lengvai valdyti garažo ir įvažiavimo vartus, namo durų spynas, durų pavaras ar kitus prietaisus su „BiSecur“ imtuvais. Standartinė HCP sąsaja kiekvienoje „Hörmann“ pavaroje suteikia dar daugiau galimybių. Tokiu būdu galima lengvai sujungti visas „Hörmann“ garažų ir įvažiavimo vartų pavaras su išorinėmis „Smart Home“ sistemomis.

Patikima

Patikima

Patikima išjungimo automatika saugiai stabdo vartus, jei atsiranda netikėta kliūtis. Dar didesnei apsaugai ir saugai užtikrinti rekomenduojame įmontuoti be kontakto veikiantį šviesos barjerą.
Dėl švelnaus įsibėgėjimo ir sustabdymo jūsų vartai atsidaro ir užsidaro be staigių judesių ir tyliai. Paleidimo ir sustabdymo fazes savo garažo vartams galite nustatyti individualiai. Taip tausojami jūsų garažo vartai ir jūs galite jais ilgiau džiaugtis.

Patogi vartų padėties užklausa

Patogi vartų padėties užklausa

Jums nebereikės blogu oru eiti į kiemą pasižiūrėti, ar jūsų vartai uždaryti. Spustelėję mygtuką, pagal LED spalvą rankiniame siųstuve HS 5 BS arba vidiniame jungiklyje FIT 5 BS matysite, kokia vartų padėtis.  Jei reikės, dar kartą paspaudę mygtuką * vartus uždarysite. Patogiau ir saugiau valdomų vartų nerasite.

*  jei valdoma nematant vartų, reikia papildomo šviesos barjero
Itin greitos

Itin greitos

Su pavara „SupraMatic“ ir savo „Hörmann“ segmentiniais garažo vartais jūs važiuosite greičiau ir patikimiau. Maksimalus 25 cm/s atidarymo greitis užtikrins saugumą ir nesukels streso važiuojant pro dažnai naudojamus garažo įvažiavimus. Palyginkite pavaros „SupraMatic“ atidarymo greitį su standartinėmis pavaromis.

Išmaniosios programėlės valdymas

Išmaniosios programėlės valdymas

Tiesiog naudokite išmanųjį telefoną kaip rankinį siųstuvą. Naudodamiesi naująja „Hörmann“ programėle „BlueSecur“ galite itin patogiai valdyti garažo vartus arba namo duris per „Bluetooth“**. Kitus naudotojo leidimus*** galite visam laikui arba laikinai perduoti šeimos narių išmaniesiems telefonams. Taigi, kiekvienas šeimos narys visada turės galimybę atidaryti vartus arba duris.

** kartu su vidiniu / išoriniu „Hörmann“ imtuvu „Bluetooth“ *** „AppStore“ arba „Google Play“ parduotuvėse gali tekti įsigyti papildomai (pirkimas per programėlę)
Sertifikuota

Sertifikuota

„Hörmann“ garažo vartų pavaros optimaliai pritaikytos „Hörmann“ segmentiniams garažo vartams, patikrintos ir sertifikuotos nepriklausomuose bandymų institutuose pagal TTZ direktyvas „Garažo vartų apsauga nuo įsilaužimo“.

Katalogai
Vaizdo medžiaga
Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Garažo varų pavaros – raminamai saugu

Architektų konsultacija

Esate architektas ir turite klausimų apie mūsų gaminius? Planuojate įsigyti ir ieškote patarimų dėl konstrukcijos variantų, derinių variantų ir individualaus dizaino? Ar galbūt jau vykdote statybos etapą ir jums reikalinga techninė pagalba bei išsami informacija apie planuojamus atlikti darbus?  Pasitelkite darbui per dešimtmečius sukauptas žinias - mūsų architektūros konsultantai džiaugsis galėdami jums padėti ir duos naudingų patarimų.

apie architektų konsultaciją