Garažo vartų pavaros

Patogumas ir saugumas jūsų namams

Greičiausiai niekam nepatinka lipti iš automobilio vėjuotu oru ar vidurį nakties tam, kad atidarytų garažą. Su „Hörmann“ garažo vartų pavara visada galėsite "laisvai pravažiuoti", kadangi rankiniu siųstuvu galima greitai, patogiai ir saugiai atidaryti garažo ar kiemo vartus neišlipant iš automobilio. Hörmann siūlo naujovišką pavarų technologiją – patogus ir greitas SupraMatic, nebrangūs ProMatic ir ProMatic Akku, skirtas garažams be elektros.

Visose garažo vartų pavarose veikia standartinė radijo ryšio sistema BiSecur. Naujoviška Hörmann radijo ryšio sistema BiSecur su būsenos užklausa garantuoja neįtikėtiną komfortą ir saugumą užtikrinantį funcionalumą, o šios sistemos rankiniai siųstuvai išsiskiria išskirtiniu dizainu.

Su papildomu Hörmann BiSecur Gateway galima patogiai valdyti savo „Hörmann“ garažo ir įvažiavimo vartų pavaras, savo „Hörmann“ namo duris* bei kitus prietaisus išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu. Papildomai gali būti rodoma Jūsų garažo ir įvažiavimo vartų su pavara padėtis bei Jūsų namo durų* užrakinimo būsena. Išsamesnę informaciją galite rasti brošiūroje "BiSecur SmartHome" ir www.bisecur-home.com.

*su specialia įranga

Rimtos priežastys pasirinkti „Hörmann“ garažo vartų pavaras

Radijo ryšio sistema „BiSecur“ su sertifikuota sauga

Radijo ryšio sistema „BiSecur“ su sertifikuota sauga

Dvikryptė radijo ryšio sistema „BiSecur“ – tai į ateitį orientuota technologija, skirta patogiai ir saugiai valdyti garažo ir įvažiavimo vartų pavarą, durų pavarą, šviesą ir kt.

Šis „Hörmann“ sukurtas, itin saugus „BiSecur“ užkodavimo metodas su stabiliu, negendančiu veikimo nuotoliu užtikrina, kad joks pašalinis asmuo negalės nukopijuoti jūsų radijo ryšio signalo. Jis patikrintas ir sertifikuotas Bochumo Rūro universiteto saugos ekspertų.
Saugumas

Saugumas

„Hörmann“ automatinius garažo vartus įsilaužėliams įveikti sunku: jei vartai uždaryti, atitraukimo saugiklis užsifiksuoja automatiškai kreipiamojo bėgelio atramoje. Vartai iš karto patikimai užrakinami ir apsaugomi nuo išlaužimo. Šis užraktas veikia visiškai mechaniškai ir priešingai nei konkurentų pavaros veikia ir nutrūkus elektros srovės tiekimui.

Puikiai sureguliuotas ir 100% suderinamas

Puikiai sureguliuotas ir 100% suderinamas

Visos „BiSecur“ pavaros, imtuvai ir valdymo elementai yra 100 % suderinami. Rankiniu siųstuvu arba, pavyzdžiui, kodiniu radijo jungikliu su „BiSecur“ imtuvu jūs galite patogiai valdyti „Hörmann“ vartų ir durų pavaras bei patogiai atidaryti garažo ar įvažiavimo vartus.
Su mūsų programa* ir  „BiSecur Gateway“ galite valdyti garažo ir įvažiavimo vartų pavarą, „Hörmann“ namo duris**

arba mobiliuoju telefonu ar planšete valdyti vidinių durų pavarą „PortaMatic“ ir kitus prietaisus.

* Išmaniesiems telefonams ar planšetėms su „iOS“ ir „Android“ operacine sistema.
** Šiai funkcijai būtina, kad „Hörmann“ namo durys „ThermoCarbon“ / „ThermoSafe“ turėtų automatinį užraktą S5 / S7 „Smart“.
Patikima

Patikima

Patikima išjungimo automatika saugiai stabdo vartus, jei atsiranda netikėta kliūtis. Dar didesnei apsaugai ir saugai užtikrinti mes rekomenduojame įmontuoti be kontakto veikiantį šviesos barjerą. „Hörmann“ pavara „SupraMatic P“ yra standartinė įranga.

Dėl švelnaus įsibėgėjimo ir sustabdymo vartai atsidaro ir užsidaro be staigių judesių bei tyliai. Paleidimo ir sustabdymo fazes savo garažo vartams galite nustatyti individualiai. Taip tausojami jūsų garažo vartai ir jūs galite jais ilgiau džiaugtis.
Puikus dizainas

Puikus dizainas

Šis išskirtinis „BiSecur“ rankinis siųstuvas ne tik sužavės savo juodos ir baltos spalvos dizainu, bet ir elegantiška forma, dėl kurios siųstuvą patogu laikyti.
„Hörmann“ rankinis siųstuvas „BiSecur“ su pasirinktinai blizgiu lakuotu paviršiumi pelnė prestižinį dizaino apdovanojimą.

Iliustracija: rankinis siųstuvas HS 5 BS su rankinio siųstuvo stotele (pasirinktinai).

Itin greitos

Itin greitos

Su pavara „SupraMatic“ ir „Hörmann“ segmentiniais garažo vartais jūs važiuosite greičiau ir patikimiau. Iki 50 % didesnis atidarymo greitis reiškia daugiau saugos ir mažiau streso prie garažo įvažiavimų, ypač ten, kur vyksta intensyvus judėjimas. Palyginkite pavaros „SupraMatic“ atidarymo greitį su standartinėmis pavaromis.

Patogi vartų padėties užklausa

Patogi vartų padėties užklausa

Jums daugiau nereikės blogu oru eiti į kiemą norint pasižiūrėti,  ar jūsų vartai uždaryti. Paspaudus mygtuką rankinio siųstuvo HS 5 BS šviesos diodo spalva parodys vartų padėtį. Pageidaujant, dar kartą paspaudus mygtuką***, vartai bus uždaryti. Vartų valdymas dar nebuvo toks paprastas ir saugus.

***  kai valdomi vartai nėra matomumo zonoje, reikalingas papildomas šviesos barjeras

Sertifikuota

Sertifikuota

„Hörmann“ garažo vartų pavaros optimaliai pritaikytos „Hörmann“ segmentiniams garažo vartams, patikrintos ir sertifikuotos nepriklausomose bandymų institutuose pagal TTZ direktyvas „Garažo vartų apsauga nuo įsilaužimo“.

Katalogai
Vaizdo medžiaga
Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Garažo varų pavaros – raminamai saugu

Architektų konsultacija

Esate architektas ir turite klausimų apie mūsų gaminius? Planuojate įsigyti ir ieškote patarimų dėl konstrukcijos variantų, derinių variantų ir individualaus dizaino? Ar galbūt jau vykdote statybos etapą ir jums reikalinga techninė pagalba bei išsami informacija apie planuojamus atlikti darbus?  Pasitelkite darbui per dešimtmečius sukauptas žinias - mūsų architektūros konsultantai džiaugsis galėdami jums padėti ir duos naudingų patarimų.

apie architektų konsultaciją