Vidinių durų pavara

Patogiam gyvenimui be barjerų

Su Hörmann durų pavara PortaMatic galite automatiškai atidaryti arba uždaryti savo medines arba plienines vidines duris rankiniu siųstuvu arba mygtuko paspaudimu. Nesvarbu, ar esate fiziškai apriboti, ar norite daugiau komforto – ši technologija palengvins kasdienį gyvenimą. Durų pavara PortaMatic tinkama naudoti tiek lauke, tiek viduje bei yra patraukli ne tik dėl savo įvairių funkcijų ir nustatymo parinkčių, bet ir dėl itin nedidelio elektros suvartojimo. Be to, PortaMatic yra iki 25 % pigesnė nei panašios durų pavaros.

Gyvenimui ir darbui be barjerų

Gyvenkite pagal amžių

Gyvenkite pagal amžių

Norite išlikti mobilūs nepaisant fizinių apribojimų? Kambario durų pavara „PortaMatic“ suteiks jūsų gyvenimui kokybės, padėdama savarankiškai judėti tarp kambarių.

Gyvenkite patogiai

Gyvenkite patogiai

Vežkite visiškai pakrautus padėklus, sunkias dėžes su gėrimais ar pirkiniais bet jokių pastangų. Net jeigu automatinė durų pavara „PortaMatic“ nėra jums reikalinga sveikatos sumetimais, išbandę tokio patogumo nenorėsite atsisakyti.

Dirbkite be barjerų

Dirbkite be barjerų

Šiandien darbui be barjerui teikiamas didelis prioritetas, kuris ateityje tik dar labiau augs. Durų pavarą „PortaMatic“ galima integruoti visose neviešose vietose darbovietėje, tokiu būdu užsitikrinsite komfortą darbe.

Tolygus durų veikimas

Tolygus durų veikimas

Biurų pastatų sanitarinėse patalpose, kur egzistuoja ypač didelė infekcijos rizika tarp darbuotojų. Durų pavara „PortaMatic“ kartu bekontakčiu jungikliu patikimai apsaugos jus nuo mikrobų ir bakterijų, užtikrins saugumo jausmą.

Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann durų pavarą PortaMatic

Saugi durų pavara

Saugi durų pavara

Saugumas ir komfortas yra neatsiejami nuo „Hörmann“. Todėl mūsų vartų tyli pavara „PortaMatic“ užtikrina švelnų įsibėgėjimą ir sustabdymą. Vartai juda nenaudojant daug jėgos, todėl užtikrinamas didelis saugumo laipsnis. Net lengvas prisilietimas iškart sustabdo vartus.

Naujoviška radijo ryšio sistema

Naujoviška radijo ryšio sistema

Dėl jūsų mes toliau dirbame ten, kur kiti nuleido rankas. Su mūsų naujoviška radijo ryšio sistema „BiSecur“ vartų pavarą galite saugiai naudodami rankinį siųstuvą arba radijo ryšio vidinį mygtuką bei nusiųsti užklausą, ar jūsų durys atidarytos, ar uždarytos*. Taigi, jums nebereikės bėgti aplink namą, kad patikrintumėte vidines duris.

Mes visada stengiamės užtikrinti kuo didesnį komfortą, tad rankiniu siųstuvu arba radijo ryšio vidiniu mygtuku galite ne tik atidaryti ar uždaryti duris, bet ir valdyti integruotą LED apšvietimą.

* Su rankiniu siųstuvu HS 5 BS arba radijo ryšio vidiniu mygtuku FIT 5 BS
Paprastas montavimas, dar paprastesnis prijungimas

Paprastas montavimas, dar paprastesnis prijungimas

Garantuojame, kad „PortaMatic“ palengvins jūsų gyvenimą. Montuoti itin paprasta. Pavara montuojama virš vartų arba ant staktos. Slydimo apkaustą galima paprasčiausiai priklijuoti prie durų varčios ir, jei reikia, nuimti be jokių pėdsakų. Tai ypač patogu nuomojamuose butuose arba lygioms stiklinėms durims.

„PortaMatic“ lengva prijungti prie elektros lizdo. Mūsų pavarų maitinimo laidai yra 3 metrų ilgio, todėl viskas veikia tolygiai. Žinoma, „Hörmann“ partneris taip pat gali profesionaliai sumontuoti pavarą.
Patogios optinės ir akustinės funkcijos

Patogios optinės ir akustinės funkcijos

Mes manome, kad papildomas komfortas ir saugumas šį tą reiškia. Todėl vartų pavaroje „PortaMatic“ įrengėme tam tikras papildomas funkcijas. Pavyzdžiui, akustinį signalą ir integruotą LED lemputę, kurie įspėja apie atidaromus ir uždaromus vartus prieš jiems pajudant.

Be to, apšvietimas užtikrina papildomą saugumą visoje praėjimo zonoje, ypač tamsiose arba prastai apšviestose laiptinėse.
Vaizdo medžiaga
Türantrieb PortaMatic - Barrierefreies und komfortables Wohnen

Durų pavara PortaMatic

Architektų konsultacija

Esate architektas ir turite klausimų apie mūsų gaminius? Planuojate įsigyti ir ieškote patarimų dėl konstrukcijos variantų, derinių variantų ir individualaus dizaino? Ar galbūt jau vykdote statybos etapą ir jums reikalinga techninė pagalba bei išsami informacija apie planuojamus atlikti darbus?  Pasitelkite darbui per dešimtmečius sukauptas žinias - mūsų architektūros konsultantai džiaugsis galėdami jums padėti ir duos naudingų patarimų.

apie architektų konsultaciją