Krovimo technika

Aukščio išlyginimo aikštelės

Aukščio išlyginimo aikštelės su atlenkiama arba išstumiama rampos aikštele

Hörmann aukščio išlyginimo aikštelė yra apgalvotas sprendimas, padedantis kompensuoti aukščio skirtumą tarp sunkvežimio grindų ir krovimo rampos. Tokiu būdu krovinį galima lengvai pakrauti ar iškrauti iš sunkvežimio.

Tvirta plieninė konstrukcija su deformacijai atsparia platforma lengvai kompensuoja aukščio skirtumą net jeigu sunkvežimis yra pakrautas netolygiai ir yra šoninis pasvirimas.

Patikima hidraulika su 2 kėlimo cilindrais ir vienu tiltelio cilindru tinka visoms situacijoms, yra paprasta naudoti ir visų svarbiausia yra saugi. Taip yra dėl to, kad šios aukščio išlyginimo aikštelės kėlimo cilindruose įrengti automatiniai avarinio sustabdymo vožtuvai. Aukščio išlyginimo aikštelė apsaugoma akimirksniu. Tai labai svarbu tuo atveju, kai sunkvežimis nuvažiuoja per greitai, o platforma vis dar apkrauta.

Hörmann i siūlo kiekvienai pakrovimo ir iškrovimo situacijai tinkamą efektyvų sprendimą. Gaukite išsamią Hörmann krovimo technikos specialisto konsultaciją.

Vartų sandarinimo rankovės

Vartų sandarinimo rankovės – visapusiškai gera apsauga

Hörmann vartų sandariklis apsaugo kraunamas prekes nuo atmosferos reiškinių poveikio, taupo energiją, apsaugo nuo skersvėjo ir sumažina personalo nedarbingumą dėl ligų. Naudojant aukščio išlyginimo aikštelę, brangiai kainuojantys stogeliai ir rampos priestatai nereikalingi.

Hörmann brezentinis vartų sandariklis prisitaiko prie bet kokios sunkvežimio matmenų ir yra universaliai pritaikomas. Kokybiški viršutiniai ir šoniniai brezentai, sumontuoti ant cinkuoto, įspaudžiamo rėmo, sudaro stabilią, lanksčią ir plyšimui atsparią konstrukciją. Brezentai ir rėmų dalys gaminami kaip prisukami atskiri elementai, kad juos būtų lengva montuoti. Juos galima be problemų nebrangiai pakeisti. Programą taip pat papildo specialiosios paskirties pripučiamas vartų sandariklis ir vartų sandarinimo pagalvės.

Krovimo šliuzai

Krovimo šliuzai – visapusiškai gerai apsaugoti

Krovimo šliuzai montuojami prieš paviljoną. Tai reiškia, kad galima naudoti visą paviljoną iki išorinių sienų. Hörmann krovimo šliuzai yra geras sprendimas tai atvejais, jeigu salėje nėra galimybės įrengti vidinės rampos arba rampose nėra pravažiavimo neįgaliųjų vežimėliams.

Visą krovimo šliuzą sudaro pakyla su aukščio išlyginimo aikštele, sienos ir lubų darba bei pakrovimo anga su vartų sandarikliu.

Krovimo šliuzai rekomenduojami montuoti kartu su termiškai izoliuotais Hörmann pramoniniais vartais, kai kraunami temperatūrai jautrūs kroviniai.
Sunkvežimiai gali privažiuoti 90° kampu arba smailiu kampu šonu. Krovimo šliuzai pristatomi kaip atskiras blokas arba įrengiami pagal tam tikrą sistemos seką.

Krovimo vietoms kartais tenka didelė dalis komercinio pastato konstrukcijos. Tai suteikia jums milžinišką energijos taupymo potencialą - informacijos apie užtaisymą ir modernizavimą galite rasti Hörmann energijos taupymo kompaso skyriuje.

Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann krovimo techniką

Tvirtos aukščio išlyginimo aikštelės

Tvirtos aukščio išlyginimo aikštelės

Patvarumas ir kokybė eina iš rankų į rankas. Aukščio išlyginimo aikštelės turi būti pakankamai tvirtos, kad atlaikytų kasdien tenkančias apkrovas. Todėl visi komponentai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų.
Visų aukščio išlyginimo aikštelių konstrukcija atitinka EN 1398 ir pasižymi didele keliamąja galia.

Itin stabilūs plokštieji inkarai, vėdinimo angos kraštiniame kampuotyje ir įsukami nustatymo kampuočiai užtikrina patikimą įtvirtinimą statinyje, o tai yra viena iš svarbiausių ilgaamžiškumo sąlygų.
Energetiškai efektyvūs krovimo šliuzai

Energetiškai efektyvūs krovimo šliuzai

Krovimo šliuzu aukščio išlyginimo aikštelė montuojama priešais paviljoną. Taigi, įėjimą į salę galima apsaugoti energiją taupančiais pramoniniais vartais.
„Hörmann“ iškrovimo šliuzams jau pasiūlos stadijoje galima pateikti statinių skaičiavimus, kuriuose yra apibrėžti maksimalios vėjo ir sniego apkrovos duomenys.

Reguliuojamomis kojelėmis galima paprastai išlyginti galimus grindų nelygumus.
Lankstūs vartų sandarikliai

Lankstūs vartų sandarikliai

Vartų sandarikliai pirmiausiai efektyvūs tada, kai jie yra optimaliai pritaikyti prie prijungiamų transporto priemonių ir krovimo situacijos. Tam reikia daugybės lanksčių sprendimų.
Tvirti, įspaudžiami brezentiniai vartų sandarikliai su įvairiomis rėminėmis konstrukcijomis apsaugo, kad prijungiant jie nebūtų pažeisti.
Pripučiamas vartų sandariklis prisitaiko prie skirtingų automobilio matmenų.

Sulankstomas brezentas gali netgi kompensuoti didesnius transporto priemonių aukščio skirtumus.
Kad būtų subalansuoti transporto priemonių judesiai arba judesiai statant keičiamus konteinerius, rekomenduojame naudoti teleskopines valdymo svirtis arba pakeliamą stogo konstrukciją.
Suderinamos valdymo sistemos

Suderinamos valdymo sistemos

Vartus ir aukščio išlyginimo aikštelių valdymo įrenginius gamina viena įmonė, t.y. „Hörmann“, ir jie yra optimaliai suderinti tarpusavyje. Taip Jūs turėsite naudos iš aukščio išlyginimo aikštelių ir vartų valdymo įrenginių vieningos valdymo koncepcijos su standartinio dydžio korpusais ir vienodo dydžio kabelių rinkiniais.

Kitas pranašumas: jei aukščio išlyginimo aikštelės valdymo įrenginys montuojamas po vartų valdymo įrenginiu, juos galima sujungti į vieną bloką.
Katalogai
Vaizdo medžiaga

DOBO Sistema: taupykite energiją

Aukščio išlyginimo aikštelė su atlenkiamu tilteliu

Architektų konsultacija

Esate architektas ir turite klausimų apie mūsų gaminius? Planuojate įsigyti ir ieškote patarimų dėl konstrukcijos variantų, derinių variantų ir individualaus dizaino? Ar galbūt jau vykdote statybos etapą ir jums reikalinga techninė pagalba bei išsami informacija apie planuojamus atlikti darbus?  Pasitelkite darbui per dešimtmečius sukauptas žinias - mūsų architektūros konsultantai džiaugsis galėdami jums padėti ir duos naudingų patarimų.

apie architektų konsultaciją