Priešgaisriniai stumdomieji vartai

Priešgaisriniai stumdomieji vartai patikimai pastato apsaugai

Hörmann visoms objekto sritims, atsižvelgiant į reikiamą apsaugos nuo gaisro lygį, gali pateikti patikimų, naudojimo ir kylančios rizikos sąlygas atitinkančių stumdomųjų vartų su 1 arba 2 varčiomis. Nuo ugnies apsauganti konstrukcija patikrinta pagal DIN 4102, medžiagų kokybė patikrinta Braunšveige ir patvirtinta DIBt.
Nepralaidūs dūmams priešgaisriniai stumdomieji vartai, skirti gelbėjimosi ir evakuacijos keliui, taip pat buvo išbandyti pagal DIN 18095. Jie rekomenduojami visose teritorijose, kuriose vyrauja didelis žmonių srautas ir kur kilus gaisrui žmonės būtų apsaugoti nuo gaisro dūmų.
Priešgaisriniai stumdomieji vartai su durimis vartuose ir evakuacinėmis durimis skirti greitam žmonių ir vežimėlių arba mažesnių gabaritų transporterių srautui. Vartų duryse ir evakuacinės duryse saugumo sumetimais įrengti viršutiniai durų pritraukėjai.

Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann priešgaisrinius ir priešdūminius stumdomuosius vartus

Aukšta durų sauga

Aukšta durų sauga

„Hörmann“ stumdomieji vartai siūlo modernią išvaizdą su patentuotu V formos grioveliu be matomų varžtinių jungčių. Aukšto lygio stabilumą užtikrina krumpliuotas „Labyrinth“ lizdo profilis. 72 mm storio elementai yra pilno paviršiaus, lygiai priklijuoti ir sujungti tarpusavyje srieginiais strypais. Visa tai užtikrina aukštos kokybės vartų sąvarą su vientisa tolygaus pločio sandūrine briauna.

Atskiri iki 9 metrų aukščio elementai pagaminti iš vientisos medžiagos, taigi nesimato jokių suvirinimo siūlų. Visa tai sukuria aukštos kokybės vartų vaizdą.
Tiksli vartų varčios kreipiančioji

Tiksli vartų varčios kreipiančioji

Cilindriniai velenėliai ir stabilūs viaravimo ratukai, kartu su patentuotu judėjimo bėgeliu užtikrina optimalų jėgos pasiskirstymą. Pakaba su rutuliniais guoliais užtikrina tylų veikimą ir paprastą valdymą. Judėjimo bėgelį galima tiksliai nustatyti 3 matmenimis naudojant nustatymo varžtus. Vartų sąvaros spalva ir kreipiklio apvadas sukuria darnų bendrą vaizdą.

Prispaudimo galas be įėjimo profilio

Prispaudimo galas be įėjimo profilio

Šis papildomas vartų variantas yra puiki alternatyva objekto statyboje vietoje dvivėrių varstomųjų durų, pvz., įėjimo srityse. Kadangi vartai įleidimo srityje yra įrengti ant sienos nerūdijančiojo plieno aptaiso, naudingas praėjimas tampa platesnis, vartų vaizdo negadina išsikišantis įleidimo profilis. Jei pastatymo zona įrengta kaip nišinis sprendimas su nišos sklende, vartai tampa beveik nematomi.

Saugą užtikrina spyruoklinio nerūdijančiojo plieno įleidžiamasis sraigtas, išsipučiantys ugniai atsparūs dažai ir dvigubas guminis sandariklis.
Patogus pavaros sprendimas

Patogus pavaros sprendimas

Plieninių arba nerūdijančiojo plieno stumdomųjų vartų ir pavarų „SupraMatic HT“ arba „ITO 400“ derinys užtikrina greitą vartų atidarymą ir uždarymą, kai vartai naudojami kiekvieną dieną. Itin tausojančiai ir ramiai vartų eigai rekomenduojamos pavaros „SupraMatic HT“ ir „ITO 400 FU“ su standartine švelnaus paleidimo ir švelnaus sustabdymo funkcija. Patogus valdymas naudojant rankinį siųstuvą, mygtuką arba raktinį mygtuką. Kilus gaisrui patentuotas mechanizmas atblokuoja pavarą. Tada vartai patikimai uždaromi svarmenimis.

Architektų konsultacija

Esate architektas ir turite klausimų apie mūsų gaminius? Planuojate įsigyti ir ieškote patarimų dėl konstrukcijos variantų, derinių variantų ir individualaus dizaino? Ar galbūt jau vykdote statybos etapą ir jums reikalinga techninė pagalba bei išsami informacija apie planuojamus atlikti darbus?  Pasitelkite darbui per dešimtmečius sukauptas žinias - mūsų architektūros konsultantai džiaugsis galėdami jums padėti ir duos naudingų patarimų.

apie architektų konsultaciją