Gyvenamųjų patalpų durys

Atraskite naują komfortą: aukštos kokybės gyvenamųjų patalpų durys

Namai yra gyvenimo, poilsio ir gerovės šerdis. Aukštos kokybės gyvenamųjų patalpų duryssuteikia namams papildomo jaukumo.

Hörmann gali pasiūlyti Jums patinkančias ir Jūsų namo interjerą atitinkančias gyvenamosios patalpos duris – klasikinio ir modernaus apipavidalinimo, nulakuotas baltu laku arba iš buko, su stiklo elementais arba nerūdijančiojo plieno aplikacijomis. Vidinės durys iš medžio stebina puikia išvaizda ir aukšta kokybe. Tai suteiks jums ilgametį džiaugsmą, kadangi namui išrinkote „duris visam gyvenimui“.

Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann vidines duris

Įvairios produktų programos

Įvairios produktų programos

Durų varčios ir staktos deriniai pagal kiekvieno skonį

„Hörmann“ rasite kiekvienam interjerui tinkamą durų variantą. Klasikos mėgėjai renkasi durų varčią su užlanku ir staktą su suapvalintomis briaunomis (1).

Švarių linijų entuziastai renkasi tą patį derinį, tik su kvadratinėmis briaunomis. Prispaudžiama durų varčia su kvadratinių briaunų stakta užtikrina viename lygyje susiliejančią ir modernią išvaizdą (2).

Aukštos kokybės durų varčia:

medinės vidaus durys turis keturias skirtingas durų varčias – nuo paprasčiausio korinio tarpiklio iki aukštos kokybės masyvios medienos drožlių plokštės.
Triguba kambario koncepcija: ConceptLine

Triguba kambario koncepcija: ConceptLine

NAUJA
Apgalvotos ir išmanios: durys ConceptLine siūlo naujas dizaino galimybes. Derinkite aukštos kokybės Ultramatt, Gloss (blizgančius) ir šiferio paviršius pilkšvai baltos, šviesiai pilkos ir antracito pilkos spalvos.

Stiklinės durys su nano danga

Stiklinės durys su nano danga

NAUJA
Norite šviesa pripildytų namų? Nesenstančios stiklinės durys yra teisingas pasirinkimas. Be elegantiškos durų išvaizdos, GlassLine taip pat pasižymi priežiūros patogumu: visi smėliasrove apdoroti paviršiai padengti nano danga, kuri nepalieka pirštu antspaudų.

Panašūs motyvai į Groove

Puikiam medžio ir stiklinių durų deriniui galima užsakyti vienodos išvaizdos stiklines duris DesignLine Groove.
Plieninė apatinė stakta VarioFix

Plieninė apatinė stakta VarioFix

Su nauja „Hörmann“ plienine apatine stakta VarioFix, iki 20 mm storio sienelių tolerancija nėra problema: skirtingą sienų storį, susidariusį renovacijos ar statybų darbu metu, galima lengvai kompensuoti reguliuojama dekoratyvia plokšte. Kiti lengvai montuojamos medinės staktos privalumai yra ilgaamžiškumas ir dizainas.

Tik VarioFix siūlo aukšto lygio atsparumą ir elegantišką dizainą be matomų užlenkimų, tačiau montavimo principas išlieka panašus į medinės staktos.
Didelis atsparumas smūgiams: Duradecor paviršius

Didelis atsparumas smūgiams: Duradecor paviršius

Aukštos kokybės paviršiai suteiks jums įkvėpimo:

Duradecor siūlo didžiausią atsparumą smūgiams, kuris yra 48% geresnis, nei patikrintų kitų gamintojų CPL paviršių atsparumas smūgiams. Be to, jis yra tvirtas, lengvai prižiūrmas ir atsparus šilumai, todėl durimis galėsite džiaugtis dar ilgiau.
Išvaizdūs ir atsparūs: briaunų apsauga 4Protect

Išvaizdūs ir atsparūs: briaunų apsauga 4Protect

Mūsų medinės vidinės duris su kampinėmis briaunomis ir Duradecor baltos, šviesiai pilkos ir antracito pilkos spalvos paviršiumi standartiškai aprūpintos aukštos kokybės kraštų apsauga 4Protect. Keturguba kraštų apsauga pasižymi įspūdingomis savybėmis:

  1. Didelis atsparumas smūgiams
  2. Didelis atsparumas apsitrynimui
  3. Didelis atsparumas įbrėžimams
  4. Tobulos išvaizdos konstrukcija, kadangi, priešingai nei įprastose duryse, aukštos kokybės duryse nėra matomų siūlių.
Be to, medinės vidinės durys yra mažiau jautrios kasdienei apkrovai, todėl durimis galėsite džiaugtis ilgesnį laiką.
Pamatykite ir pajuskite: Duradecor struktūra

Pamatykite ir pajuskite: Duradecor struktūra

Smulkios tekstūros paviršius, kurį galite paliesti. Durų varčia turi ornamentuotą medienos struktūrą, todėl Duradecor medžio struktūros paviršiai atrodo dar autentiškiau. Sinchroniška struktūra puikiai tiksliai sutampa su spausdintu dekoru.

Su nauju matiniu paviršiumi bet kokie dekoro įbrėžimai yra lengvai pataisomi.
Gyvenimas be barjerų: durų pavara „PortaMatic“

Gyvenimas be barjerų: durų pavara „PortaMatic“

Nesvarbu, ar turite fizinių apribojimų, ar norite didesnio komforto. Įrenkite savo gyvenamųjų namų duryse naujovišką durų pavarą „PortaMatic“. Su ja  durys atsidarys ir užsidarys automatiškai, tam naudojamas rankinis siųstuvas arba mygtukas, tai reiškia dar geresnę gyvenimo kokybę. 

Katalogai
Vaizdo medžiaga
Türantrieb PortaMatic - Barrierefreies und komfortables Wohnen

Durų pavara PortaMatic