Garažo vartai RollMatic

Pilna sistema su pavara

Susukami vartai ir palei lubas suvažiuojantys vartai atsidaro vertikaliai ir beveik neužima vietos garaže. Dėl vartų principinės konstrukcijos ypatybės atsiranda daugiau vietos garaže ir prieš jį. 

RollMatic susukami vartai yra pilni naujoviškų detalių. Nuo paprasto montavimo iki pažangiausių saugumo patentų – ši koncepcija yra būdinga visiems gaminio aspektams. Standartinė pavara pasižymi lengvu techniniu aptarnavimu iš išorinės susukimo veleno pusės. Švelnus pavaros įsibėgėjimas ir stabdymas užtikrina tylų vartų veikimą ir apsaugo vartus. Dėl įrengto spyruoklinio kompensatoriaus ir patikimos išjungimo automatikos, uždarymo briaunų saugiklis nėra reikalingas.

Vietą taupantys palei lubas suvažiuojantys vartai RollMatic OD idealiai tinka modernizavimui. Siaura palei lubas suvažiuojančių vartų konstrukcija leidžia montuotivartus net garažuose, kuriuose yra labai nedaug vietos. Dėl kompaktiško dizaino vartams tereikia 60 mm sąramos. Standartinė pavaraProMatic gali būti montuojama dešinėje arba kairėje horizontalios kreipiamosios šynos pusėje, šiuo atveju sąrama nereikalinga.

Rimtos priežastys pasirinkti „Hörmann“ garažo vartus RollMatic

Patikimas svorio išlyginimas

Patikimas svorio išlyginimas

Kreipiamajame bėgelyje integruota svorio išlyginimo sistema suteikia atrama pavarai atidarant ir uždarant vartus, apsaugos pavaros mechanizmą. Kelių spyruoklių paketas ir dvigubos vielos lynas apsaugo vartų sąvarą nuo kritimo bet kokioje padėtyje. Avarinio atidarymo atveju vartus galima valdyti rankiniu būdu. Susukamiems vartams nereikalingas rankinis skriejikas.

Radijo ryšio sistema „BiSecur“ su sertifikuota sauga

Radijo ryšio sistema „BiSecur“ su sertifikuota sauga

Dvikryptė radijo ryšio sistema „BiSecur“ – tai į ateitį orientuota technologija, skirta patogiai ir saugiai valdyti garažo ir įvažiavimo vartų pavarą, durų pavarą, šviesą ir kt.

Šis „Hörmann“ sukurtas, itin saugus „BiSecur“ užkodavimo metodas su stabiliu, negendančiu veikimo nuotoliu užtikrina, kad joks pašalinis asmuo negalės nukopijuoti jūsų radijo ryšio signalo. Jis patikrintas ir sertifikuotas Bochumo Rūro universiteto saugos ekspertų.
Saugi išjungimo automatika

Saugi išjungimo automatika

Vartai RollMatic veikia itin tyliai ir tolygiai dėl standartinių pavarų su švelniu įsibėgėjimu ir sustabdymu . Svorių išlyginimo sistema ir patikima išjungimo automatika saugiai sustabdo vartus atsiradus netikėtoms kliūtims. Dar didesnei apsaugai ir saugai užtikrinti mes rekomenduojame įmontuoti be kontakto veikiantį šviesos barjerą.

Puikiai sureguliuotas ir 100% suderinamas

Puikiai sureguliuotas ir 100% suderinamas

Visos „BiSecur“ pavaros, imtuvai ir valdymo elementai yra 100 % suderinami. Rankiniu siųstuvu arba, pavyzdžiui, kodiniu radijo jungikliu su „BiSecur“ imtuvu jūs galite patogiai valdyti „Hörmann“ vartų ir durų pavaras bei patogiai atidaryti garažo ar įvažiavimo vartus.
Su mūsų programa* ir  „BiSecur Gateway“ galite valdyti garažo ir įvažiavimo vartų pavarą, „Hörmann“ namo duris**

arba mobiliuoju telefonu ar planšete valdyti vidinių durų pavarą „PortaMatic“ ir kitus prietaisus.

* Išmaniesiems telefonams ar planšetėms su „iOS“ ir „Android“ operacine sistema.
** Šiai funkcijai būtina, kad „Hörmann“ namo durys „ThermoCarbon“ / „ThermoSafe“ turėtų automatinį užraktą S5 / S7 „Smart“.
Kompaktiški susukamieji vartai

Kompaktiški susukamieji vartai

Susukamieji vartai „RollMatic“ yra geriausias pasirinkimas, jei garažo erdvė palei lubas turi likti laisva arba jūsų garažas per mažas palei lubas suvažiuojantiems arba segmentiniams vartams. Vartų užuolaida

Susukamieji vartai kompaktiškai susivynioja vartų atidarymo sąramoje, todėl erdvė palei lubas lieka laisva įrengti lempoms arba daiktams saugoti. Esant montavimo situacijai, kai atstumas šonuose yra mažas, tokioje garažo angoje galima montuoti susukamuosius vartus „RollMatic“.

Patogi vartų padėties užklausa

Patogi vartų padėties užklausa

Jums daugiau nereikės blogu oru eiti į kiemą, norint pasižiūrėti, ar Jūsų palei lubas suvažiuojantys vartai RollMatic OD uždaryti. Paspaudus mygtuką rankinio siųstuvo HS 5 BS šviesos diodo spalva parodys vartų padėtį. Pageidaujant, dar kartą paspaudus mygtuką***, vartai bus uždaryti. Vartų valdymas dar nebuvo toks paprastas ir saugus.


*** kai valdomi vartai nėra matomumo zonoje, reikalingas papildomas šviesos barjeras

Palei lubas suvažiuojantys vartai taupo vietą

Palei lubas suvažiuojantys vartai taupo vietą

Garažams su labai maža sąrama labai gerai tinka palei lubas suvažiuojantys vartai RollMatic OD. Vartų užuolaida siaurais kreipiamaisiais bėgeliais pakyla iki lubų. Vietos taupymo sumetimais šoniniam pavaros montavimui RollMatic OD reikia tik 60 mm sąramos.

Puikus dizainas

Puikus dizainas

Šis išskirtinis „BiSecur“ rankinis siųstuvas ne tik sužavės savo juodos ir baltos spalvos dizainu, bet ir elegantiška forma, dėl kurios siųstuvą patogu laikyti.
„Hörmann“ rankinis siųstuvas „BiSecur“ su pasirinktinai blizgiu lakuotu paviršiumi pelnė prestižinį dizaino apdovanojimą.

Iliustracija: rankinis siųstuvas HS 5 BS su rankinio siųstuvo stotele (pasirinktinai).