Plokštuminiai atverčiamieji vartai Berry

Čia kokybė dera su grožiu

Originalas kalba pats už save: kokybė ir saugumas, išvaizda, komfortas ir pažangiausios technologijos. Visi Hörmann gamybos „Berry“ vartai pasižymi daugiau nei 50 netų patirtimi garažo vartų gamyboje.
Dėl plataus motyvų pasirinkimo jūs tikrai rasite svajonių vartus savo namams.

Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann plokštuminius atverčiamuosius vartus Berry

Viskas aplink apsaugota apgalvotomis detalėmis

Viskas aplink apsaugota apgalvotomis detalėmis

Viena iš „Berry“ atverčiamųjų vartų aukšto saugumo funkcijų yra lankstus apsauginis dangtelis virš svirtinės strėlės ir lanksčios plastikinės juostelės tarp vartų sąvaros ir rėmo. Jie sumažina netyčinio prispaudimo ar privėrimo pavojų.

Tik „Hörmann“ atverčiamieji vartai pasižymi tokiu aukštu saugos standartu.
Patvarus ir optimaliai apsaugotas

Patvarus ir optimaliai apsaugotas

Po daugelio metų sulūžus vienai iš svirtinės strėlės spyruoklių, vartai laikomi kitomis, nepažeistomis spyruoklėmis. Tokiu būdu vartai patikimai apsaugomi, kad nenukristų. Atstumas tarp spyruoklės vijų yra toks mažas, kad net vaikų pirštai apsaugomi nuo privėrimo.

Naudotojui patogus atidarymas ir uždarymas

Naudotojui patogus atidarymas ir uždarymas

Visiškai atsidarę vartai sustoja ir saugiai užsifiksuoja bėginiame lovelyje.

Specialios formos svirtinė strėlė prispaudžia užsidarančius vartus prie staktos ir vartai savarankiškai prisitraukia. Tarp vartų ir rėmo nelieka nė mažiausio tarpelio.

Saugumas dėl naujoviško užrakto

Saugumas dėl naujoviško užrakto

„Hörmann“ atverčiamųjų vartų unikalus sukamojo skląsčio užraktas užfiksuoja vartų varčios kraštus ties rėmu ir taip pat saugiau uždaro strypinį užraktą. Atkelti vartų praktiškai neįmanoma. Naudodami papildomą patobulinimo įrenginį lengvai savarankiškai montuoti galite užrakinti vartus viršuje.

Sertifikuotos saugos radijo sistema „BiSecur“

Sertifikuotos saugos radijo sistema „BiSecur“

Dvikryptė radijo ryšio sistema „BiSecur“ – tai į ateitį orientuota technologija, skirta patogiai ir saugiai valdyti garažo bei įvažiavimo vartams, durų pavaroms, šviesai ir kt.

Šis „Hörmann“ sukurtas itin saugus „BiSecur“ užkodavimo metodas su stabiliu, netrikdomu veikimo nuotoliu užtikrina, kad pašaliniai asmenys negalėtų nukopijuoti jūsų radijo ryšio signalo. Patikrintas ir sertifikuotas Rūro universiteto Bochume saugos ekspertų ir nepriklausomų bandymų įstaigų.
Patogi vartų padėties užklausa

Patogi vartų padėties užklausa

Jums nebereikės blogu oru eiti į kiemą pasižiūrėti, ar jūsų vartai uždaryti. Spustelėję mygtuką, pagal LED spalvą rankiniame siųstuve HS 5 BS arba vidiniame jungiklyje FIT 5 BS matysite, kokia vartų padėtis.  Jei reikės, dar kartą paspaudę mygtuką * vartus uždarysite. Patogiau ir saugiau valdomų vartų nerasite.

*  jei valdoma nematant vartų, reikia papildomo šviesos barjero
Puikus dizainas

Puikus dizainas

Šis išskirtinis „BiSecur“ rankinis siųstuvas ne tik sužavės savo juodos ir baltos spalvos dizainu, bet ir elegantiška forma, dėl kurios siųstuvą patogu laikyti.
„Hörmann“ rankinis siųstuvas „BiSecur“ su pasirinktinai blizgiu lakuotu paviršiumi pelnė prestižinį dizaino apdovanojimą.

Iliustracija: rankinis siųstuvas HS 5 BS su rankinio siųstuvo stotele (pasirinktinai).

Katalogai
Vaizdo medžiaga
Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Garažo varų pavaros – raminamai saugu