Segmentiniai garažo vartai

„Hörmann“ prekės ženklo kokybės svajonių vartai

Elegantiški automatiniai segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai į viršų. Be to, atsiranda daugiau vietos garaže ir prieš jį, todėl visas praėjimas lieka laisvas. Segmentiniai vartai tiks visada, nepriklausomai nuo to, ar garažo angos forma yra stačiakampė, ar įstriža, kadangi jie turi segmentines arba apvalias arkas. Todėl jie idealiai tinka modernizavimui.

Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann segmentinius garažo vartus

Modernūs energiją taupantys vartai

Modernūs energiją taupantys vartai

Dvigubų sienelių segmentiniai vartai ypač tinka garažams, kurie yra tiesiogiai sujungti su namu. LPU 42 pasižymi labai gera šilumine izoliacija, o LPU 67 Thermo užtikrina viską, ko galima tikėtis iš naujų arba modernizuojamų pastatų vartų: puikią šiluminę izoliaciją dėl termiškai atskirtų segmentų [1], kurios U vertė yra 0,33 W/(m² K)*, labai gerą sandarinimą tarp segmentų naudojant dvigubą lūpinį sandariklį [2] ir optimalią grindų jungtį su dvigubu grindų sandarikliu, kuris kompensuoja grindų nelygumus ir sumažina energijos nuostolius.

* vartų (5000 × 2125 mm) U vertė = 1,0 W/(m² K)

Efektyvi šiluminė izoliacija

Efektyvi šiluminė izoliacija

Kai garažas integruotas į namą, rekomenduojama gerai izoliuoti garažo vartus. Su „„Hörmann“ ThermoFrame“ dar labiau pagerinsite LPU vartų izoliacines savybes.

Kartu su vartų rėmu lengvai montuojamas juodas plastikinis profilis užtikrina šilumos atskyrimą tarp rėmo ir mūro bei iki 15 %* pagerina izoliaciją.

Pasirenkamąją „ThermoFrame“ rėmo jungtį galėsite įsigyti visiems „Hörmann“ segmentiniams garažo vartams.

* dvigubos sienelės segmentinių garažo vartų LPU dydis: 5000 x 2125 mm
Optimali ilgalaikė apsauga

Optimali ilgalaikė apsauga

Trapumui atspari, 4 cm aukščio plastikinė rėmo pėda uždengia rėmą toje zonoje, kurioje kyla didžiausias rūdžių pavojus, ir apsaugo nuo galimos korozijos. Priešingai, nei siūlo konkurentai, ši ilgalaikė apsauga taip pat veikia esant ilgajam drėgnumo laikotarpiui.

Taigi, kartu su vartų grindų sandarikliu, rėmo pėda užtikrina gerą apdailą.

Ilgai išliekančio grožio „Duragrain“ apdaila

Ilgai išliekančio grožio „Duragrain“ apdaila

Naujasis 24 apdailos variantų „Duragrain“ paviršius užtikrina vartams detalią, natūralią ir patvarios spalvos išvaizdą. Novatoriška skaitmeninė spauda [1] ant cinkuoto segmento [2] grunto [3] ir galutinė danga su itin atspariu laku [4] ilgam užtikrina gražią vartų išvaizdą. Staktų ir pasirenkami sąramų apvadai tiekiami prie apdailos pritaikytos spalvos.

Vienodas atstumas tarp griovelių

Vienodas atstumas tarp griovelių

[1] Vienodas atstumas tarp griovelių ir nematomi plokštelių perėjimai vartuose su grioveliais

„Hörmann“ garažo vartai pasižymi vienodais atstumais tarp griovelių [A]. Segmentai taip tobulai išformuoti, kad uždarius vartus praktiškai nematyti sujungimo vietų. Prašome palyginti!

Jei pageidausite, prie segmentinių garažo vartų galėsite pasirinkti ir praktiškas šonines duris su išlygiuotais vienodos išvaizdos grioveliais.

[2] Nevienodas atstumas tarp griovelių [B], [C] dėl skirtingo plokštelių aukščio ir matomų plokštelių perėjimų konkurentų vartuose. Tokiu būdu susidaro netolygus vartų vaizdas.
Tolygus kasetės pasiskirstymas

Tolygus kasetės pasiskirstymas

[3] Tolygus kasetės pasiskirstymas

Darniam „Hörmann“ segmentinių garažo vartų bendram vaizdui, atstumas tarp kasečių [D] yra vienodame aukštyje. Tai pasiekiama vienodame aukštyje įrengtomis plokštelėmis per visą vartų aukštį. Plokštelėje taip pat užtikrinamas vienodas horizontalus atstumas tarp kasečių [E]. Tokiu būdu vartų vaizdas yra tolygus.

Pagal užklausą segmentiniams garažo vartams galima užsakyti šonines duris vienodos išvaizdos plokštelėmis.

[4] Netolygus kasečių pasiskirstymas [F], [G] dėl skirtingo plokštelių aukščio konkurentų vartuose. Tokiu būdu susidaro netolygus vartų vaizdas.
Vienoda rėmo ir vartų plokštės išvaizda

Vienoda rėmo ir vartų plokštės išvaizda

Harmoningą vartų vaizdą sudaro daugybė smulkių detalių: sąramos išlyginamasis aptaisas [1] visada yra tos pačios spalvos, kaip ir vartų plokštelė, ir gali būti bet kokio paviršiaus, kaip ir vartai. Čia viskas tarpusavyje dera.

Šoninė stakta [2] standartiškai gaminama su baltu „Woodgrain“ paviršiumi. Segmentiniai vartai su „Sandgrain“, „Silkgrain“ arba „Decograin“ apdaila, prie vartų plokštėlės paviršiaus galima pritaikyti papildomą rėmo gaubtą. „Micrograin“ vartų rėmo gaubtas siūlomas lygaus „Silkgrain“ paviršiaus. Spalvotiems segmentiniams vartams ir vartams galėsite pasirinkti vizualiai derančius to paties paviršiaus ir spalvos rėmo gaubtus [2] bei vartų plokštelių dekorą. Šių vartų sąramos išlyginamasis aptaisas [1] visada yra to paties paviršiaus ir spalvos, kaip ir vartų plokštelių dekoras.
Sutampančių plokštumų sąramos išlyginamasis apvadas

Sutampančių plokštumų sąramos išlyginamasis apvadas

LPU vartuose šis sąramos išlyginamasis apvadas yra elegantiškiausias sprendimas nematomam perėjimui nuo apvado į vartų plokštumą. Uždarius vartus viršutinis vartų elementas priglunda prie apvado.

Praktiški sprendimai

Praktiški sprendimai

Kad žmonėms būtų lengva įeiti į garažą, rekomenduojamos durys vartuose be užkliuvimo slenksčio. Tada dviračius arba sodo prietaisus galėsite pasiimti iš savo garažo neatidarę vartų.

Nerūdijančiojo plieno slenkstis per vidurį yra tik 10 mm, o kraštuose – 5 mm aukščio. Taip lengviau jį pervažiuoti ir sumažinama rizika užkliūti.

Savaime suprantama, didesnis saugumas

Savaime suprantama, didesnis saugumas

Turint „Hörmann“ automatinius segmentinius vartus, nekviesti svečiai neturi jokių galimybių patekti į vidų. Jei garažo vartai uždaryti, atitraukimo saugiklis automatiškai užsifiksuoja kreipiamojo bėgelio atmuše, o vartai iš karto tvirtai užrakinami ir apsaugomi nuo išlaužimo.

Šis patentuotas vartų užfiksavimas funkcionuoja visiškai mechaniškai ir, priešingai negu konkurentų pavaros, veikia ir dingus elektros srovės tiekimui.
Sertifikuotos saugos radijo sistema „BiSecur“

Sertifikuotos saugos radijo sistema „BiSecur“

Dvikryptė radijo ryšio sistema „BiSecur“ – tai į ateitį orientuota technologija, skirta patogiai ir saugiai valdyti garažo bei įvažiavimo vartams, durų pavaroms, šviesai ir kt.

Šis „Hörmann“ sukurtas itin saugus „BiSecur“ užkodavimo metodas su stabiliu, netrikdomu veikimo nuotoliu užtikrina, kad pašaliniai asmenys negalėtų nukopijuoti jūsų radijo ryšio signalo. Patikrintas ir sertifikuotas Rūro universiteto Bochume saugos ekspertų ir nepriklausomų bandymų įstaigų.
Puikiai sureguliuoti

Puikiai sureguliuoti

Visos „BiSecur“ pavaros, imtuvai ir valdymo elementai puikiai suderinami tarpusavyje. Taigi, vieno mygtuko paspaudimu ant rankinio siųstuvo arba radijo ryšio jungiklio galite lengvai valdyti garažo ir įvažiavimo vartus, namo durų spynas, durų pavaras ar kitus prietaisus su „BiSecur“ imtuvais. Standartinė HCP sąsaja kiekvienoje „Hörmann“ pavaroje suteikia dar daugiau galimybių. Tokiu būdu galima lengvai sujungti visas „Hörmann“ garažų ir įvažiavimo vartų pavaras su išorinėmis „Smart Home“ sistemomis.

Patogi vartų padėties užklausa

Patogi vartų padėties užklausa

Jums nebereikės blogu oru eiti į kiemą pasižiūrėti, ar jūsų vartai uždaryti. Spustelėję mygtuką, pagal LED spalvą rankiniame siųstuve HS 5 BS arba vidiniame jungiklyje FIT 5 BS matysite, kokia vartų padėtis.  Jei reikės, dar kartą paspaudę mygtuką * vartus uždarysite. Patogiau ir saugiau valdomų vartų nerasite.

*  jei valdoma nematant vartų, reikia papildomo šviesos barjero
Puikus dizainas

Puikus dizainas

Šis išskirtinis „BiSecur“ rankinis siųstuvas ne tik sužavės savo juodos ir baltos spalvos dizainu, bet ir elegantiška forma, dėl kurios siųstuvą patogu laikyti.
„Hörmann“ rankinis siųstuvas „BiSecur“ su pasirinktinai blizgiu lakuotu paviršiumi pelnė prestižinį dizaino apdovanojimą.

Iliustracija: rankinis siųstuvas HS 5 BS su rankinio siųstuvo stotele (pasirinktinai).

Išskirtinis vartų vaizdas iš vidaus

Išskirtinis vartų vaizdas iš vidaus

Jei garažą naudojate kaip darbo kambarį, taip pat norėsite darnaus vartų vaizdo iš vidaus. Aukščiausios klasės modifikacija LPU 67 Thermo įgyvendins šį norą: visa stakta***, pakabinamieji ir jungiamieji bėgeliai, visi tvirtinimo elementai yra tos pačios išvaizdos kaip ir pilkai balta RAL 9002 vartų sąvara iš vidinės pusės. Vartai harmoningai dera viduje ir atnaujina garažo vaizdą. Be to, vartai itin tyliai ir tolygiai juda kreipikliais.

 *** Staktos vaizdas iš išorės pilkai baltos spalvos pagal RAL 9002, vartams rekomenduojama pasirinkti baltos spalvos rėmo gaubtą pagal RAL 9016.

Katalogai
Vaizdo medžiaga
Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Garažo varų pavaros – raminamai saugu