Privažiavimo kontrolės sistemos

Nesvarbu, ką reikia saugoti – viešbučio teritoriją, privažiavimą prie įmonės, renginio teritoriją ar viešą vietą – mes būsime Jūsų patikimais partneriais, tiekiančiais privažiavimo kontrolės sistemas.

Tą užtikrins mūsų įvairiausių paskirčių cilindriniai užtvarai, pravažiavimo užkardai, pakeliamieji užkardai ar padangų pradūrikliai. Jei reikia, parengsime visą saugos valdymo koncepciją, kad turėtumėte jūsų poreikius atitinkančią saugos sistemą.

Nesvarbu, ar „Security Line“ privačioms ir viešoms vietoms, ar „High Security Line“ maksimalaus saugumo reikalaujančioms sritims – „Hörmann“ užtikrina aukščiausius saugos standartus.

„Security Line“ – privačių ir viešų vietų sauga

Automatiniai cilindriniai užtvarai

Galimos trys cilindrinių užtvarų modifikacijos. Su integruota elektromechanine pavara vidutiniškai dažnam naudojimui ir su integruota hidrauline pavara dažnam naudojimui. Ypač patikimą apsaugą užtikrina automatinis cilindrinis užtvaras RI-H su sustiprintos medžiagos cilindru.

 

 

Pusiau automatiniai cilindriniai užtvarai

Pusiau automatiniai cilindriniai užtvarai turi dujines spyruokles ir skirti retam naudojimui. Jiems įrengti nereikalingas elektros srovės šaltinis. Šis cilindrinis užtvaras nuleidžiamas paspaudus rankiniu būdu, o dujinė spyruoklė jį pakelia automatiškai.

Nuimami cilindriniai užtvarai

Jei cilindriniai užtvarai naudojami labai retai (pavyzdžiui, reikia pakelti ar nuleisti maždaug 2 kartus per parą), rekomenduojame naudoti nuimamus užtvarus, kurie montuojami be įrankių ir lygiai su žemės paviršiumi. Uždaras cilindrinio užtvaro pagrindas užtikrina, kad ir nuėmus užtvarą grindinyje nebus angos.

Stacionarūs cilindriniai užtvarai

Stacionarūs cilindriniai užtvarai su pagrindo plokšte sindatrodo taip pat kaip automatiniai ir pusiau automatiniai cilindriniai užtvarai. Jei užtvaras pažeistas, galite išmontuoti cilindrą. Kaip paprasčiausią modelį su geru kainos ir kokybės santykiu galite naudoti stacionarius cilindrinius užtvarus su pagrindo inkarais. Ypač patikimai apsaugai rekomenduojame stacionarius cilindrinius užtvarus RI-FF su sustiprintos medžiagos cilindrais ir sustiprintais tvirtinimo prie grindinio elementais.

„High Security Line“ – maksimali apsauga, kur reikia didžiausios saugos

Cilindriniai užtvarai „High Security Line“

Jautrioms vietoms patikimai apsaugoti tinka cilindriniai užtvarai „High Security Line“. Jie gali būti automatiniai, nuimami ir stacionarūs bei sertifikuojami atlikus saugos bandymus arba atitinka taikomus reikalavimus. Užtvarų „High Security Line“ cilindrai atrodo taip pat kaip „Security Line“ cilindrai.

Pravažiavimo užkardai

Padidintos saugos iki 6 metrų pločio įvažiavimams bei išvažiavimams apsaugoti rekomenduojame naudoti pravažiavimo užkardus. Galimi šių užkardų modeliai: 500 mm aukščio Road Blocker 500 ir 1000 mm aukščio Road Blocker 1000. Modelis Road Blocker 500 SF tinka montuoti ant pabaigtos betono dangos, nes nereikia atlikti žemės darbų.

Pakeliamieji užkardai

Kontroliuoti iki 10 metrų pločio įvažiavimus ir išvažiavimus leidžia pakeliamieji užkardai. Jie skirti dažnam naudojimui ir atitinka aukštus saugos reikalavimus.

Padangų pradūrikliai

Padangų pradūrikliai leidžia kontroliuojant važiuoti į vieną pusę ir tuo pačiu neleidžia važiuoti priešinga kryptimi. Modelis Tyre Killer M tinka vidutiniškai dažnam naudojimui, o modelis Tyre Killer H pritaikytas naudoti dažniau.

Priežastys rinktis „Hörmann“ privažiavimo kontrolės sistemas

Kompaktiškas ir lankstus montavimas

Kompaktiškas ir lankstus montavimas

Visi eismą ribojančių stulpelių su įtaisyta hidrauline pavara veikimą užtikrinantys komponentai kompaktiškai sumontuoti eismą ribojančiame stulpelyje. Integruotai hidraulinei sistemai pakanka labai nedidelio kiekio alyvos, o tai labai sumažina galimą pavojų aplinkai. Papildomai galite įsigyti biologiškai skaidomos alyvos, kuri aplinkai nekelia jokio pavojaus.

Papildomas privalumas: maitinimo ir valdymo kabeliais prijungta valdymo sistema gali būti nutolusi nuo užtvaro iki 80 metrų.
Vienodai atrodantys cilindriniai užtvarai

Vienodai atrodantys cilindriniai užtvarai

Kad galėtumėte individualiai derinti „Security Line“ ir „High Security Line“ serijų eismą ribojančius stulpelius, visų eismą ribojančių stulpelių cilindrai atrodo vienodai. Be to, vienodai atrodančios pagrindo plokštės leidžia tarpusavyje derinti nejudamuosius, pusiau automatinius ir automatinius cilindrinius užtvarus. Todėl bendras vaizdas labai darnus.

Ypač greitai užtikrinama sauga nenumatytais atvejais

Ypač greitai užtikrinama sauga nenumatytais atvejais

Atviras įvažiavimas neturi tapti pavojumi saugai. Sparčiojo veikimo avarinė funkcija EFO (angl. Emergency Fast Operation) leidžia vos per 1,5 sekundės labai greitai pakelti nuleistus eismą ribojančius stulpelius bei greitai užtikrina saugą kilus pavojui.

Individualios valdymo koncepcijos

Individualios valdymo koncepcijos

Viena valdymo sistema leidžia įgyvendinti sudėtingas valdymo koncepcijas, pavyzdžiui, sujungti į bendrą sistemą kelis cilindrinius užtvarus. Valdymo sistemoje galite suskirstyti cilindrinius užtvarus į pagrindinius ir pavaldžiuosius elementus. Prijungimui prie valdymo sistemos skirti lengvai prižiūrimi greitaveikiai gnybtai. Tai supaprastina montavimą ir palengvina vėlesnę techninę priežiūrą. Be to, valdymo sistemą galite papildyti valdymo elementais (pavyzdžiui, kodiniu jungikliu) ir / arba kitais prijungimo blokais, pavyzdžiui, indukcinėmis kilpomis.

Radijo ryšio sistema „BiSecur“ su sertifikuota sauga

Radijo ryšio sistema „BiSecur“ su sertifikuota sauga

Transporto priemonių judėjimo kontrolės sistemas taip pat galima patogiai valdyti radijo ryšio sistema „BiSecur“.

Šis „Hörmann“ sukurtas, itin saugus „BiSecur“ užkodavimo metodas su stabiliu, negendančiu veikimo nuotoliu užtikrina, kad joks pašalinis asmuo negalės nukopijuoti jūsų radijo ryšio signalo. Jis patikrintas ir sertifikuotas Bochumo Rūro universiteto saugos ekspertų.
Katalogai