Stumdomieji kiemo vartai

Kiemo stumdomieji vartai – kabamoji konstrukcija, aukšti saugos standartai, viskas iš anksto sumontuota

„Hörmann“ kiemo stumdomieji vartai iš stabilių plieno profilių pristatomi kaip visiškai surinktas elementas, kurio atidarymo plotis yra iki 16 metrų. Pavyzdžiui, su papildoma įranga vartų atidarymo plotis gali būti padidintas iki 32 metrų. Konstrukcija yra kabamoji. Privalumai: labai nedideli pagrindo darbai. Nereikia montuoti kreipiančiųjų bėgelių, vartų eiga nesutrinka net atsiradus ledui, sniegui ar purvui.
Kiemo stumdomieji vartai tampa unikalia detale: su individualaus dizaino vartų sąvaros užpildu (neįeina į komplektaciją) galima įgyvendinti individualius dizaino reikalavimus.

Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann kiemo stumdomuosius vartus

Papildomi aliuminio vyriai*

Papildomi aliuminio vyriai*

Abiejose vartų pusėse, ties vartų sąvaros viršutinėmis briaunomis yra įrengtos aliuminio juostos. Tokiu būdu išvengiama vėlenėlių tiesioginio kontakto su aukštos kokybės vartų danga. Išsaugoma graži vartų išvaizda.

* Pridedama HS tipo komplektacijoje, papildomai užsakius tinka HSS / HS Alu tipams.

Saugus automatinis valdymas

Saugus automatinis valdymas

Penki savikontroliai uždarymo briaunų saugikliai nedelsiant sustabdo vartus, net esant mažiausiam pasipriešinimui. Taip užtikrinamas didžiausias žmonių ir automobilių saugumas.

Saugi valdymo elektronika

Saugi valdymo elektronika

Kolonoje yra integruota valdymo elektronika. Ji įrengiama iš kiemo pusės. Techninio aptarnavimo ir montavimo darbams atlikti užtenka atblokuoti sklendes. Atskirai programuojamu rankiniu siųstuvu stumdomuosius vartus galima atidaryti neišlipant iš mašinos, kas ypač patogu, kai garažo naudojasi įmonės darbuotojai. Šis įrenginys taip pat naudingas skirtingų dažnių vartams.

Galinga elektronika visoms valdymo funkcijoms
  • Kontaktinių juostų išplėtimas
  • Valdymo radijo ryšiu
  • Kortelių skaitytuvo sistema
  • Automatinis atidarymo / uždarymo laikmatis
  • IIndukcinės kilpos
  • Šviesiniai barjerai
  • Ekranas, vartai atsidaro, užsidaro, juda