Eismą ribojantys stulpeliai pėsčiųjų zonoje

Eismą ribojantis stulpelis

Eismą ribojantis stulpelis

Eismą ribojantys stulpeliai pagrįstai yra viena dažniausiai naudojamų priemonių įvažiavimui kontroliuoti, nes juos galima labai įvairiai panaudoti. Mūsų eismą ribojantys stulpeliai leidžia lanksčiai ir kartu patikimai reguliuoti įvažiuojančias bei pravažiuojančias transporto priemones.

Individualiai pritaikytais valdymo būdais bei derinant įvairių modifikacijų eismą ribojančius stulpelius, galima sukurti Jūsų poreikius tiksliai atitinkančius sprendimus. Labai kruopščiai tikriname savo eismą ribojančių stulpelių kokybę ir saugumą, ir taip garantuojame jų nepaprastą stabilumą bei atsparumą temperatūrai ir atmosferos reiškiniams.

Mūsų eismą ribojantys stulpeliai kompaktiškai bei lanksčiai sumontuojami, ir, atsižvelgiant į modelį, prireikus gali būti pakelti vos per 1,5 sekundės. Visų mūsų „Security Line“ ir „High Security Line“ serijų eismą ribojančių stulpelių cilindrai atrodo vienodai. Derinant su taip pat vienodai atrodančiomis pagrindo plokštėmis, abiejų gaminių serijų eismą ribojančius stulpelius galima kuo puikiausiai derinti tarpusavyje ir viename objekte. Dėl skirtingų modifikacijų eismą ribojančių stulpelių vienodos išorės ir santūrios išvaizdos, jie harmoningai įsilieja į esamą visumą negadindami miesto vaizdo.

Eismą ribojantys stulpeliai prieš rūmus
„Security Line“ serijos eismą ribojančių stulpelių piktograma

Mūsų „Security Line“ serijoje rasite eismą ribojančių stulpelių, skirtų kasdien kontroliuoti, pvz., į privačias automobilių stovėjimo aikšteles, komercinės paskirties sklypus ar pėsčiųjų zonas įvažiuojančias transporto priemones. „Security Line“ serijoje yra automatinių, pusiau automatinių, išimamųjų ir nejudamųjų eismą ribojančių stulpelių. Papildomai siūlome sustiprintų ir geriau apsaugančių eismą ribojančių stulpelių.

„High Security Line“ serijos eismą ribojančių stulpelių piktograma

Mūsų „High Security Line“ serija – tai tinkamas pasirinkimas norint apsaugoti labai pažeidžiamas sritis, kurioms keliami aukščiausi saugos reikalavimai. Joje rasite automatinių, išimamųjų ir nejudamųjų eismą ribojančių stulpelių su tarptautiniais saugumo sertifikatais arba atitinkančių jų reikalavimus. Taigi, šie eismą ribojantys stulpeliai užtikrina geriausią apsaugą.

Eismą ribojantys stulpeliai – saugumo lygių apžvalga

Eismą ribojančio stulpelio saugumo lygis nustatomas pagal skirtingas smūgio energijas. Transporto priemonės atsitrenkimo energija priklauso nuo transporto priemonės tipo, svorio ir greičio. Eismą ribojančio stulpelio apgadinimo ir veikimo pagrindinis kriterijus - smūgio energija.

Ardančioji smūgio energija

Vertė parodo, kokiu greičiu judančios tam tikro tipo transporto priemonės smūgį gali išlaikyti eismą ribojantis stulpelis. Pvz., jei 1 200 kg sverianti ir 57 km/h greičiu važiuojanti transporto priemonė atsitrenkia į eismą ribojantį stulpelį (žr. grafinį vaizdą), jo mechaninė dalis ir konstrukcija gali būti nepataisomai sugadintos, ir po smūgio eismą ribojantį stulpelį reikės pakeisti. Tačiau daugeliu atvejų pro juos pravažiuoti neįmanoma.

Neardančioji smūgio energija

Vertė parodo, kad eismą ribojantis stulpelis išlaiko tam tikru didžiausiu greičiu judančios tam tikro tipo transporto priemonės smūgį, kuris nepažeidžia stulpelio mechaninės dalies ir konstrukcijos. Pvz., jei 1 200 kg sverianti ir 25 km/h greičiu važiuojanti transporto priemonė atsitrenkia į eismą ribojantį stulpelį, tai nepablogina eismą ribojančio stulpelio veikimo ir užtikrinamo saugumo.

Automatiniai cilindriniai užtvarai

Automatiniai eismą ribojantys stulpeliai pranašūs tuo, kad, prireikus, juos greitai ir be fizinių veiksmų galima įleisti į žemę ir vėl lygiai taip pat greitai pakelti. Tai leidžia ne nuolatos nesudėtingai praleisti atskirus lengvuosius automobilius, tačiau veiksmingai užtverti įvažiavimą kitiems. Turime įvairių modifikacijų automatinių eismą ribojančių stulpelių, priklausomai nuo reikiamos apsaugos ir nuo to, kaip dažnai jie bus naudojami.

„Security Line“ serijos eismą ribojančių stulpelių piktograma

Mūsų „Security Line“ serijos automatiniai eismą ribojantys stulpeliai:

  • Automatiniai eismą ribojantys stulpeliai su įtaisyta elektromechanine pavara skirti vidutinio dažnio naudojimo reikmėms (apie 100 eigų per dieną, 200 000 eigų iš viso).
  • Automatiniai eismą ribojantys stulpeliai su įtaisyta hidrauline pavara skirti dažno naudojimo reikmėms (apie 2 000 eigų per dieną, 3 000 000 eigų iš viso).
  • Atsparesni automatiniai eismą ribojantys stulpeliai su sustiprinta cilindro medžiaga ir įtaisyta hidrauline pavara skirti dažno naudojimo reikmėms (apie 2 000 eigų per dieną, 3 000 000 eigų iš viso).
„High Security Line“ serijos eismą ribojančių stulpelių piktograma

Mūsų „High Security Line“ serijos automatiniai eismą ribojantys stulpeliai:

  • Automatiniai eismą ribojantys stulpeliai su įtaisyta hidrauline pavara skirti dažno naudojimo reikmėms (apie 2 000 eigų per dieną, 3 000 000 eigų iš viso).

Individualiai konfigūruojamais valdymo būdais užtikrinamas poreikius atitinkantis įvažiavimo kontrolės sprendimas. Pvz., galite rinktis pagrindinio ir pavaldžiųjų stulpelių principu pagrįstą valdymo modelį, t. y. vienas automatinis eismą ribojantis stulpelis kontroliuoja keletą kitų automatinių eismą ribojančių stulpelių, kurie jį kartoja. Taip, atsižvelgiant į pravažiuoti reikalingą plotį, galima derinti ir valdyti daugybę eismą ribojančių stulpelių. Be to, valdymo sistemą galima papildyti valdymo elementais (pvz., kodiniu jungikliu) ir (arba) kitais prijungimo blokais, pvz., indukcinėmis kilpomis.

Automatinis eismą ribojantis stulpelis pėsčiųjų zonoje

Pusiau automatiniai cilindriniai užtvarai

Mūsų pusiau automatiniai eismą ribojantys stulpeliai tinka bet kokioms reto naudojimo reikmėms (apie 5 eigos per dieną, 3 000 000 eigų iš viso).

Mūsų pusiau automatinius eismą ribojančius stulpelius galite naudoti, pvz., automobilio stovėjimo vietai rezervuoti savo įmonės automobilių statymo zonoje. Pakėlus eismą ribojantį stulpelį, automobilio stovėjimo vietos neužims asmenys, kuriems ji nėra skirta. O teisę statyti automobilį turintys asmenys, rankomis nuleidę eismą ribojantį stulpelį, galės paprastai naudotis stovėjimo vieta.

„Security Line“ serijos eismą ribojančių stulpelių piktograma

Mūsų pusiau automatiniai eismą ribojantys stulpeliai yra su dujine spyruokle, todėl srovės jiems nereikia. Eismą ribojantys stulpeliai nuleidžiami rankomis nuspaudus juos žemyn, o atblokavus, įtaisyta dujinė spyruoklė juos automatiškai pakelia.

Išimamieji eismą ribojantys stulpeliai

Mūsų išimamieji eismą ribojantys stulpeliai yra tinkamu pasirinkimu toms įvažiavimo situacijoms, kai eismą ribojantis stulpelis bus naudojamas labai retai (apie 2 eigos per dieną).

Mūsų eismą ribojančius stulpelius naudokite, pvz., sritims apsaugoti, kurios didžiąją dienos dalį yra užtveriamos, tačiau tam tikru laiku į jas turi būti galima laisvai patekti. Juos galima panaudoti, pvz., renginio teritorijoje, į kurią leidžiama įvažiuoti ar kuri yra užtveriama tik konkrečiai nustatytu laiku.

„Security Line“ serijos išimamųjų eismą ribojančių stulpelių piktograma

Susiklosčius situacijai, kurioje eismą ribojantį stulpelį netikėtai staiga reikėtų pašalinti, pvz., norint praleisti specialiųjų tarnybų transporto priemonę, „Security Line“ serijos eismą ribojantį stulpelį galima išmontuoti nedidelėmis pastangomis ir be įrankių.

„High Security Line“ serijos išimamųjų eismą ribojančių stulpelių piktograma

Pasirinktinai galite rinktis ir mūsų „High Security Line“ serijos išimamuosius eismą ribojančius stulpelius su sustiprintu cokoliu. Juos galima išmontuoti specialiais įrankiais.

Nejudamieji eismą ribojantys stulpeliai

Jei įvažiavimą į tam tikras zonas norite apriboti nuolat, rekomenduojame rinktis mūsų nejudamuosius eismą ribojančius stulpelius. Jie daugiausia tinka kokiai nors zonai nuolat užtverti, pvz., pėsčiųjų zonai, kad jos negalėtų kirsti lengvieji automobiliai, o prekes pristatančios transporto priemonės į ją nevažiuoja. Ypatingų įvykių atvejais ar apgadinus mūsų nejudamuosius eismą ribojančius stulpelius, juos galima nesudėtingai išmontuoti kartu su pagrindo plokšte.

Mūsų nejudamieji eismą ribojantys stulpeliai yra įvairių modifikacijų:

„Security Line“ serijos nejudamųjų eismą ribojančių stulpelių piktograma

„Security Line“ serijos galite rinktis nejudamuosius eismą ribojančius stulpelius su pagrindo plokšte, eismą ribojančius stulpelius su gruntiniu inkaru arba eismą ribojančius stulpelius su sustiprinta įtvirtinimo grunte dalimi.

„High Security Line“ serijos nejudamųjų eismą ribojančių stulpelių piktograma

Iš mūsų „High Security Line“ serijos taip pat galima įsigyti nejudamųjų eismą ribojančių stulpelių su sustiprinta, įbetonuojama įtvirtinimo grunte dalimi, kurie dėl to dar geriau apsaugo. 

Rimtos priežastys rinktis „Hörmann“ eismą ribojančius stulpelius

Kompaktiškas ir lankstus montavimas

Kompaktiškas ir lankstus montavimas

Visi eismą ribojančių stulpelių su įtaisyta hidrauline pavara veikimą užtikrinantys komponentai kompaktiškai sumontuoti eismą ribojančiame stulpelyje. Integruotai hidraulinei sistemai pakanka labai nedidelio kiekio alyvos, o tai labai sumažina galimą pavojų aplinkai. Papildomai galite įsigyti biologiškai skaidomos alyvos, kuri aplinkai nekelia jokio pavojaus.

Papildomas privalumas: maitinimo ir valdymo kabeliais prijungta valdymo sistema gali būti nutolusi nuo užtvaro iki 80 metrų.
Vienodai atrodantys cilindriniai užtvarai

Vienodai atrodantys cilindriniai užtvarai

Kad galėtumėte individualiai derinti „Security Line“ ir „High Security Line“ serijų eismą ribojančius stulpelius, visų eismą ribojančių stulpelių cilindrai atrodo vienodai. Be to, vienodai atrodančios pagrindo plokštės leidžia tarpusavyje derinti nejudamuosius, pusiau automatinius ir automatinius cilindrinius užtvarus. Todėl bendras vaizdas labai darnus.

Ypač greitai užtikrinama sauga nenumatytais atvejais

Ypač greitai užtikrinama sauga nenumatytais atvejais

Atviras įvažiavimas neturi tapti pavojumi saugai. Sparčiojo veikimo avarinė funkcija EFO (angl. Emergency Fast Operation) leidžia vos per 1,5 sekundės labai greitai pakelti nuleistus eismą ribojančius stulpelius bei greitai užtikrina saugą kilus pavojui.

Individualios valdymo koncepcijos

Individualios valdymo koncepcijos

Viena valdymo sistema leidžia įgyvendinti sudėtingas valdymo koncepcijas, pavyzdžiui, sujungti į bendrą sistemą kelis cilindrinius užtvarus. Valdymo sistemoje galite suskirstyti cilindrinius užtvarus į pagrindinius ir pavaldžiuosius elementus. Prijungimui prie valdymo sistemos skirti lengvai prižiūrimi greitaveikiai gnybtai. Tai supaprastina montavimą ir palengvina vėlesnę techninę priežiūrą. Be to, valdymo sistemą galite papildyti valdymo elementais (pavyzdžiui, kodiniu jungikliu) ir / arba kitais prijungimo blokais, pavyzdžiui, indukcinėmis kilpomis.

Radijo ryšio sistema „BiSecur“ su sertifikuota sauga

Radijo ryšio sistema „BiSecur“ su sertifikuota sauga

Transporto priemonių judėjimo kontrolės sistemas taip pat galima patogiai valdyti radijo ryšio sistema „BiSecur“.

Šis „Hörmann“ sukurtas, itin saugus „BiSecur“ užkodavimo metodas su stabiliu, negendančiu veikimo nuotoliu užtikrina, kad joks pašalinis asmuo negalės nukopijuoti jūsų radijo ryšio signalo. Jis patikrintas ir sertifikuotas Bochumo Rūro universiteto saugos ekspertų.