Kiekvieno namo kambariui
tinkamos durys

Durys

Namo durys

Jūsų naujos namo durys turi būti ypatingos. Jos turi būti priderintos prie namo stiliaus, būti išvaizdžios ir rodyti Jūsų gerą skonį. Be to, Jūsų namo durys turi atitikti aukščiausius saugos standartus ir taupyti energiją pasižymėdamos aukšta šiluminės izoliacijos verte.

apie namo duris

Įėjimo durys

Šios aukštos kokybės įėjimo durys pasižymi puikiomis šiluminės izoliacijos vertėmis, patikima saugos įranga, plačiu motyvų pasirinkimu bei patraukliu kainos ir kokybės santykiu.

 

apie įėjimo duris

Kambario durys

Iš naujo atraskite jaukumą: su kokybiškomis kambario durimis. Namai yra mūsų gyvenimo, poilsio ir gerovės šerdis. Tą suteikia mūsų siūlomos kambario durys, kurios taip pat užtikrina papildomą namų komfortą.

su kambario durimis

Funkcinės durys jūsų namams

Nesvarbu, ar tai nauja statyba, ar modernizavimas, Hörmann pasiūlys tinkamas duris kiekvienai namo erdvei. Apsauginės durys rūsiui arba įėjimui į garažą, ugnį sulaikančios durys katilinėms arba daugiafunkcinės durys dirbtuvėms – mūsų aukštos kokybės plieno durys pasirūpins, kad tarp savo namų sienų jaustumėtes patogiai ir saugiai.

apie funkcines duris jūsų namams

Šoninės garažo durys

Šoninės durys yra labai praktiškos. Iš Hörmann įsigysite prie bet kurių „Berry“ atverčiamų vartų, segmentinių vartų ar susukamų garažo vartų RollMatic derančias garažo šonines duris.

apie garažo šonines duris