Modernumas ir elegancija

Garažo vartai

Segmentiniai garažo vartai

Segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai ir taupant vietą pakeliami lygiagrečiai su lubomis. Dėl šios principinės konstrukcijos ypatybės atsiranda daugiau vietos garaže ir prieš jį. Segmentinius garažo vartus galima sumontuoti bet kokioje garažo angoje. Jie užtikrina iki 14 cm didesnį pravažiavimo plotį nei atveriamieji vartai. Be to, mūsų gaminami vartai yra optimaliai užsandarinti naudojant gamtos veiksniams atsparias tarpines, įrengtas visose keturiose vartų pusėse.

apie segmentinius garažo vartus

Plokštuminiai atverčiamieji vartai Berry

„Berry“ atverčiamieji vartai pasižymi aukšta kokybe ir technologijomis, kurios užtikrina nepertraukiamą ir saugų veikimą. Mes siūlome patrauklaus dizaino „Berry“ atverčiamuosius vartus su  grioveliais ir kasetėmis, taip pat medinius vartus. Spalvos ir dekoro paviršiai suteikia papildomą akcentą.

apie „Berry“ atverčiamuosius vartus

Garažo vartai RollMatic

Susukami vartai ir palei lubas suvažiuojantys vartai atsidaro vertikaliai ir beveik neužima vietos garaže. Dėl vartų principinės konstrukcijos ypatybės atsiranda daugiau vietos garaže ir prieš jį. Montavimo atveju garažo angos forma neturi jokios reikšmės, ji gali būti stačiakampė, įstriža arba arkos formos.

apie garažo vartus RollMatic

Garažo šoninės durys

Šoninės durys visada praktiškos, jei  norite greitai pasiimti daiktus iš garažo neatidarydami vartų.  Hörmann jums pasiūlys vartų motyvui ir tipui tinkamiausias šonines duris. Taigi, durys ir vartai sukurs puikų derinį.

apie garažo šonines duris

Rimtos priežastys pasirinkti „Hörmann“ garažo vartus

Aukšta kokybė iš Vokietijos

Aukšta kokybė iš Vokietijos

„Hörmann“ gaminiai kuriami ir gaminami specializuotose gamyklose. 

Gaminiai kartoms

Gaminiai kartoms

Ilgalaikiai bandymai realiomis sąlygomis užtikrina, kad serijiniai gaminiai bus gerai apgalvoti ir atitiks „Hörmann“ kokybę.

Žvilgsnis į ateitį

Žvilgsnis į ateitį

„Hörmann“ nori rodyti gerą pavyzdį. Todėl įmonė 100 % savo energijos poreikių dengia naudodama ekologišką elektros energiją.