Segmentiniai garažo vartai

Atraskite daug pranašumų

Segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai ir taupant vietą pakeliami lygiagrečiai su lubomis. Dėl šios principinės konstrukcijos ypatybės atsiranda daugiau vietos garaže ir prieš jį. Segmentinius garažo vartus galima sumontuoti bet kokioje garažo angoje. Jie užtikrina iki 14 cm didesnį pravažiavimo plotį nei atveriamieji vartai. Be to, mūsų gaminami vartai yra optimaliai užsandarinti naudojant gamtos veiksniams atsparias tarpines, įrengtas visose keturiose vartų pusėse.

Segmentiniai garažo vartai yra patikrinti ir sertifikuoti pagal aukštus Europos standarto 13241-1 keliamus reikalavimus. Pagal saugos kontrolinį sąrašą galite patikrinti, ar jūsų turimi garažo vartai atitinka ES saugos standartus.

Namai yra ten, kur jaučiatės saugūs

apie akcijas garažo vartams »

Išsirinkite tinkamą vartų tipą

LPU 67 Thermo

Dėl 67 mm storio termiškai atskirtų segmentų, energiją taupantys vartai užtikrina puikią šiluminę izoliaciją.

LPU 42

Segmentiniai garažo vartai LPU 42 su 42 mm storio dvisieniais plieniniais segmentais užtikrina gerą izoliaciją.

Išsirinkite tai, kas Jums tinka labiausiai: su dvisieniais segmentiniais garažo vartais LPU 67 Thermo ir LPU 42 galite pasikliauti neįtikėtina ir labai gera šilumine izoliacija. Be to, jie pasižymi didesniu stabilumu ir tolygiu veikimu.

Plieninių segmentinių vartų motyvų apžvalga

S griovelis (LPU 42, LTE 42), pilkšvai balta pagal RAL 9016

M griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42, LTE 42), pilkšvai balta pagal RAL 9016

D griovelis (LPU 42), pilkšvai balta pagal RAL 9016

T griovelis (LPU 42), pilkšvai balta pagal RAL 9016

L griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42), pilkšvai balta pagal RAL 9016

Kasetė (LPU 42, LTE 42), pilkšvai balta pagal RAL 9016

L griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42), 450 motyvas, pilkšvai balta pagal RAL 9016

L griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42), 456 motyvas, pilkšvai balta pagal RAL 9016

L griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42), 461 motyvas su įstiklinimu, pilkšvai balta pagal RAL 9016; motyvas 451 be įstiklinimo (be pav.)

L griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42), 457 motyvas, pilkšvai balta pagal RAL 9016

L griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42), 462 motyvas su įstiklinimu, pilkšvai balta pagal RAL 9016; motyvas 452 be įstiklinimo (be pav.)

L griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42), 458 motyvas, pilkšvai balta pagal RAL 9016

L griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42), 454 motyvas, pilkšvai balta pagal RAL 9016

L griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42), 469 motyvas su įstiklinimu, pilkšvai balta pagal RAL 9016; motyvas 459 be įstiklinimo (be pav.)

L griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42), 481 motyvas su įstiklinimu, pilkšvai balta pagal RAL 9016; motyvas 471 be įstiklinimo (be pav.)

T griovelis (LPU 42), 501 motyvas su ištisiniais nerūdijančiojo plieno arba medienos imitacijos intarpais (pav.) arba RAL pasirinktinai

T griovelis (LPU 42), 500 motyvas su atskirais nerūdijančiojo plieno arba medienos imitacijos intarpais (pav.), pilkšvai balta pagal RAL 9016

Natūralios medienos segmentinių vartų motyvų apžvalga

S griovelis, šiaurinė eglė

M griovelis, šiaurinė eglė

L griovelis, šiaurinė eglė

Kasetė, šiaurinė eglė

401 motyvas, šiaurinė eglė

402 motyvas, šiaurinė eglė

403 motyvas, šiaurinė eglė

403 motyvas, su natūraliu akmeniu, šiaurinė eglė

404 motyvas, šiaurinė eglė

404 motyvas, su natūraliu akmeniu, šiaurinė eglė

405 motyvas, šiaurinė eglė

405 motyvas, su papildomu tvirtinimu „Exklusiv“ sąvariniams vartams, šiaurinė eglė

Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann segmentinius garažo vartus

Vienodas atstumas tarp griovelių

Vienodas atstumas tarp griovelių

[1] Vienodas atstumas tarp griovelių ir nematomi plokštelių perėjimai vartuose su grioveliais

„Hörmann“ garažo vartai pasižymi vienodais atstumais tarp griovelių [A]. Segmentai taip tobulai išformuoti, kad uždarius vartus praktiškai nematyti sujungimo vietų. Prašome palyginti!

Jei pageidausite, prie segmentinių garažo vartų galėsite pasirinkti ir praktiškas šonines duris su išlygiuotais vienodos išvaizdos grioveliais.

[2] Nevienodas atstumas tarp griovelių [B], [C] dėl skirtingo plokštelių aukščio ir matomų plokštelių perėjimų konkurentų vartuose. Tokiu būdu susidaro netolygus vartų vaizdas.
Tolygus kasetės pasiskirstymas

Tolygus kasetės pasiskirstymas

[3] Tolygus kasetės pasiskirstymas

Darniam „Hörmann“ segmentinių garažo vartų bendram vaizdui, atstumas tarp kasečių [D] yra vienodame aukštyje. Tai pasiekiama vienodame aukštyje įrengtomis plokštelėmis per visą vartų aukštį. Plokštelėje taip pat užtikrinamas vienodas horizontalus atstumas tarp kasečių [E]. Tokiu būdu vartų vaizdas yra tolygus.

Pagal užklausą segmentiniams garažo vartams galima užsakyti šonines duris vienodos išvaizdos plokštelėmis.

[4] Netolygus kasečių pasiskirstymas [F], [G] dėl skirtingo plokštelių aukščio konkurentų vartuose. Tokiu būdu susidaro netolygus vartų vaizdas.
Vienoda rėmo ir vartų plokštės išvaizda

Vienoda rėmo ir vartų plokštės išvaizda

Harmoningą vartų vaizdą sudaro daugybė smulkių detalių: sąramos išlyginamasis aptaisas [1] visada yra tos pačios spalvos, kaip ir vartų plokštelė, ir gali būti bet kokio paviršiaus, kaip ir vartai. Čia viskas tarpusavyje dera.

Šoninė stakta [2] standartiškai gaminama su baltu „Woodgrain“ paviršiumi. Segmentiniai vartai su „Sandgrain“, „Silkgrain“ arba „Decograin“ apdaila, prie vartų plokštėlės paviršiaus galima pritaikyti papildomą rėmo gaubtą. „Micrograin“ vartų rėmo gaubtas siūlomas lygaus „Silkgrain“ paviršiaus. Spalvotiems segmentiniams vartams ir vartams galėsite pasirinkti vizualiai derančius to paties paviršiaus ir spalvos rėmo gaubtus [2] bei vartų plokštelių dekorą. Šių vartų sąramos išlyginamasis aptaisas [1] visada yra to paties paviršiaus ir spalvos, kaip ir vartų plokštelių dekoras.
Sutampančių plokštumų sąramos išlyginamasis apvadas

Sutampančių plokštumų sąramos išlyginamasis apvadas

LPU vartuose šis sąramos išlyginamasis apvadas yra elegantiškiausias sprendimas nematomam perėjimui nuo apvado į vartų plokštumą. Uždarius vartus viršutinis vartų elementas priglunda prie apvado.

Optimali ilgalaikė apsauga

Optimali ilgalaikė apsauga

Trapumui atspari, 4 cm aukščio plastikinė rėmo pėda uždengia rėmą toje zonoje, kurioje kyla didžiausias rūdžių pavojus, ir apsaugo nuo galimos korozijos. Priešingai, nei siūlo konkurentai, ši ilgalaikė apsauga taip pat veikia esant ilgajam drėgnumo laikotarpiui.

Taigi, kartu su vartų grindų sandarikliu, rėmo pėda užtikrina gerą apdailą.

Efektyvi šiluminė izoliacija

Efektyvi šiluminė izoliacija

Kai garažas integruotas į namą, rekomenduojama gerai izoliuoti garažo vartus. Su „„Hörmann“ ThermoFrame“ dar labiau pagerinsite LPU vartų izoliacines savybes.

Kartu su vartų rėmu lengvai montuojamas juodas plastikinis profilis užtikrina šilumos atskyrimą tarp rėmo ir mūro bei iki 15 %* pagerina izoliaciją.

Pasirenkamąją „ThermoFrame“ rėmo jungtį galėsite įsigyti visiems „Hörmann“ segmentiniams garažo vartams.

* dvigubos sienelės segmentinių garažo vartų LPU dydis: 5000 x 2125 mm
Praktiški sprendimai

Praktiški sprendimai

Kad žmonėms būtų lengva įeiti į garažą, rekomenduojamos durys vartuose be užkliuvimo slenksčio. Tada dviračius arba sodo prietaisus galėsite pasiimti iš savo garažo neatidarę vartų.

Nerūdijančiojo plieno slenkstis per vidurį yra tik 10 mm, o kraštuose – 5 mm aukščio. Taip lengviau jį pervažiuoti ir sumažinama rizika užkliūti.

Savaime suprantama, didesnis saugumas

Savaime suprantama, didesnis saugumas

Turint „Hörmann“ automatinius segmentinius vartus, nekviesti svečiai neturi jokių galimybių patekti į vidų. Jei garažo vartai uždaryti, atitraukimo saugiklis automatiškai užsifiksuoja kreipiamojo bėgelio atmuše, o vartai iš karto tvirtai užrakinami ir apsaugomi nuo išlaužimo.

Šis patentuotas vartų užfiksavimas funkcionuoja visiškai mechaniškai ir, priešingai negu konkurentų pavaros, veikia ir dingus elektros srovės tiekimui.
Radijo ryšio sistema „BiSecur“ su sertifikuota sauga

Radijo ryšio sistema „BiSecur“ su sertifikuota sauga

Dvikryptė radijo ryšio sistema „BiSecur“ – tai į ateitį orientuota technologija, skirta patogiai ir saugiai valdyti garažo ir įvažiavimo vartų pavarą, durų pavarą, šviesą ir kt.

Šis „Hörmann“ sukurtas, itin saugus „BiSecur“ užkodavimo metodas su stabiliu, negendančiu veikimo nuotoliu užtikrina, kad joks pašalinis asmuo negalės nukopijuoti jūsų radijo ryšio signalo. Jis patikrintas ir sertifikuotas Bochumo Rūro universiteto saugos ekspertų.
Puikiai sureguliuotas ir 100% suderinamas

Puikiai sureguliuotas ir 100% suderinamas

Visos „BiSecur“ pavaros, imtuvai ir valdymo elementai yra 100 % suderinami. Rankiniu siųstuvu arba, pavyzdžiui, kodiniu radijo jungikliu su „BiSecur“ imtuvu jūs galite patogiai valdyti „Hörmann“ vartų ir durų pavaras bei patogiai atidaryti garažo ar įvažiavimo vartus.
Su mūsų programa* ir  „BiSecur Gateway“ galite valdyti garažo ir įvažiavimo vartų pavarą, „Hörmann“ namo duris**

arba mobiliuoju telefonu ar planšete valdyti vidinių durų pavarą „PortaMatic“ ir kitus prietaisus.

* Išmaniesiems telefonams ar planšetėms su „iOS“ ir „Android“ operacine sistema.
** Šiai funkcijai būtina, kad „Hörmann“ namo durys „ThermoCarbon“ / „ThermoSafe“ turėtų automatinį užraktą S5 / S7 „Smart“.
Patogi vartų padėties užklausa

Patogi vartų padėties užklausa

Jums daugiau nereikės blogu oru eiti į kiemą norint pasižiūrėti,  ar jūsų vartai uždaryti. Paspaudus mygtuką rankinio siųstuvo HS 5 BS šviesos diodo spalva parodys vartų padėtį. Pageidaujant, dar kartą paspaudus mygtuką***, vartai bus uždaryti. Vartų valdymas dar nebuvo toks paprastas ir saugus.

***  kai valdomi vartai nėra matomumo zonoje, reikalingas papildomas šviesos barjeras

Puikus dizainas

Puikus dizainas

Šis išskirtinis „BiSecur“ rankinis siųstuvas ne tik sužavės savo juodos ir baltos spalvos dizainu, bet ir elegantiška forma, dėl kurios siųstuvą patogu laikyti.
„Hörmann“ rankinis siųstuvas „BiSecur“ su pasirinktinai blizgiu lakuotu paviršiumi pelnė prestižinį dizaino apdovanojimą.

Iliustracija: rankinis siųstuvas HS 5 BS su rankinio siųstuvo stotele (pasirinktinai).

Nuotraukų galerija

T griovelis

Motyvas 500 su padalytais nerūdijančiojo plieno imitacijos intarpais, spalva RAL 7016

T griovelis

Silkgrain akmens pilka pagal RAL 7030, motyvas 501 su ištisiniais medienos imitacijos intarpais

Tormotiv 405

Natūralios medienos vartai, montavimo vietoje padengti balta spalva, su sąvarinių vartų kreipiančiosios ir dekoruotomis rankenomis

M griovelis

in Decograin Rosewood

T griovelis

Silkgrain akmens pilka pagal RAL 7030, motyvas 501 su ištisiniais medienos imitacijos intarpais

S griovelis

Woodgrain elgės žalia pagal RAL 6009

Kasetė

Woodgrain antracito pilka pagal RAL 7016

M griovelis

antracito pilka, RAL 7016, Hörmann aliumininės namo durys ThermoSafe Motiv 565, antracito pilka, RAL 7016 su papildomais šoniniais elementais ir stoglangiu

Kasetė

Decograin Golden Oak

Katalogai
Vaizdo medžiaga
Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Garažo varų pavaros – raminamai saugu

Garagentor-Antrieb SupraMatic

Garažo vartų pavara SupraMatic – Dvikova