„Hörmann“ segmentiniai garažo vartai su „Duradecor“ paviršiumi

Segmentiniai garažo vartai

Atraskite daugybę privalumų

Segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai ir užima vietą po lubomis. Ši konstrukcija užtikrina daug vietos ir garaže, ir priešais garažą. Sgmentiniai garažo vartai montuojami už angos, todėl tinka ne kokios formos angai. Be to, jie užtikrina iki 14 cm didesnį pravažiavimo plotį nei atverčiamieji vartai. Šie vartai yra optimaliai užsandarinti naudojant gamtos veiksniams atsparius sandariklius, įrengtus visose keturiose vartų pusėse.

Jūs verti šio komforto.

Segmentiniai garažo vartai yra patikrinti ir sertifikuoti pagal aukštus Europos standarto 13241-1 keliamus reikalavimus. Pagal saugos kontrolinį sąrašą galite patikrinti, ar jūsų turimi seni garažo vartai atitinka galiojančius ES saugos standartus.

Namai yra ten, kur jaučiatės saugūs

apie akcijas garažo vartams »

Namai yra ten, kur jaučiatės saugūs

apie akcijas garažo vartams »

Išsirinkite tinkamą vartų tipą

Pasirinkite: segmentiniai garažo vartai iš dvisienių plieninių segmentų užpildytų PU putomis LPU 67 Thermo ir LPU 42 užtikrina puikią šiluminę izoliaciją. Be to, jie pasižymi didesniu stabilumu ir tolygiu veikimu. Segmentiniai garažo vartai iš vienasienių plieninių segmentų LTE 42 idealiai tinka atskirai pastatytiems garažams, kuriems nereikia šiluminės izoliacijos. O jei prie jūsų namo dera medis, jums puikiai tiks „Hörmann“ segmentiniai vartai LTH 42, pagaminti iš medžio.

Garagen-Sectionaltor LPU 67 Thermo

LPU 67 Thermo

Dėl 67 mm storio termiškai atskirtų plokštelių, energiją taupantys vartai užtikrina puikią šiluminę izoliaciją.

Garagen-Sectionaltor LPU 42

LPU 42

Segmentiniai garažo vartai LPU 42 su dvigubomis sienelėmis ir 42 mm storio segmentais užtikrina gerą izoliaciją.

Garagen-Sectionaltor LTE 42

LTE 42

Vienasieniai LTE 42 vartai yra nebrangus sprendimas atskirai pastatytiems garažams, kuriems nereikia papildomos šiluminės izoliacijos.

Garagen-Sectionaltor LTH 42

LTH 42

Natūralios medienos vartai idealiai tinka mediniams namams ar pastatams, kuriuose yra daug medienos apdailos, pavyzdžiui, fachverko arba fasado elementų.

Plieninių segmentinių vartų motyvai

S griovelis (LPU 42, LTE 42), pilkšvai balta pagal RAL 9016

M griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42, LTE 42), pilkšvai balta pagal RAL 9016

D griovelis (LPU 42), pilkšvai balta pagal RAL 9016

T griovelis (LPU 42), pilkšvai balta pagal RAL 9016

L griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42), pilkšvai balta pagal RAL 9016

Kasetė (LPU 42, LTE 42), pilkšvai balta pagal RAL 9016

L griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42), 450 motyvas, pilkšvai balta pagal RAL 9016

L griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42), 456 motyvas, pilkšvai balta pagal RAL 9016

L griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42), 461 motyvas su įstiklinimu, pilkšvai balta pagal RAL 9016; motyvas 451 be įstiklinimo (be pav.)

L griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42), 457 motyvas, pilkšvai balta pagal RAL 9016

L griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42), 462 motyvas su įstiklinimu, pilkšvai balta pagal RAL 9016; motyvas 452 be įstiklinimo (be pav.)

L griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42), 458 motyvas, pilkšvai balta pagal RAL 9016

L griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42), 454 motyvas, pilkšvai balta pagal RAL 9016

L griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42), 469 motyvas su įstiklinimu, pilkšvai balta pagal RAL 9016; motyvas 459 be įstiklinimo (be pav.)

L griovelis („LPU 67 Thermo“, LPU 42), 481 motyvas su įstiklinimu, pilkšvai balta pagal RAL 9016; motyvas 471 be įstiklinimo (be pav.)

T griovelis (LPU 42), 501 motyvas su ištisiniais nerūdijančiojo plieno arba medienos imitacijos intarpais (pav.) arba RAL pasirinktinai

T griovelis (LPU 42), 500 motyvas su atskirais nerūdijančiojo plieno arba medienos imitacijos intarpais (pav.), pilkšvai balta pagal RAL 9016

Plieniniams segmentiniams vartams skirti paviršiai

„Duragrain“ paviršius

„Duragrain“

Detalus, natūralus ir neblunkantis vartų paviršius „Duragrain“ siūlomas įsigyti pasirinkus iš 24 apdailos variantų, pvz. betono (žr. pav.), rūdžių arba natūralaus akmens išvaizdos. Novatoriška skaitmeninė spauda ir galutinė danga iš itin atsparaus apsauginio lako ilgam užtikrina gražią ir įbrėžimams atsparią vartų išvaizdą.

„Decograin“ paviršius

„Decograin“

„Decograin“ paviršiai, dengti UV spinduliams atsparia plastiko plėvele, suteikia segmentiniams vartams detalią, tikrai medienai būdingą išvaizdą arba antracito spalvos prabangiai ir elegantiškai atrodantį metalinio blizgesio paviršių. Galite rinktis iš penkių natūralios medžio apdailos variantų arba elegantišką metalinio blizgesio apdailą.

„Silkgrain“ paviršius

„Silkgrain“

Modernioje architektūroje šilko lygumo „Silkgrain“ paviršius labiausiai mėgstamas dėl elegantiškos išvaizdos, kurią jis suteikia vartams. Be to, 50 % storesnė plokštelių išorinė skarda suteikia vartams daugiau stabilumo ir jie juda dar tyliau. Šį paviršių galite įsigyti pilkšvai baltos spalvos RAL 9016, 15 standartinių spalvų arba pasirinktos RAL spalvos.

„Sandgrain“ paviršius

„Sandgrain“

Smulkios struktūros „Sandgrain“ paviršius skirtas biudžetą planuojantiems statytojams ir puikiai tinka moderniems namams; jį galima įsigyti pilkšvai baltos spalvos (RAL 9016) bei 3 standartinių spalvų.

Površina Woodgrain

„Woodgrain“

Dėl šio nebrangaus ir tvirto paviršiaus struktūros, imituojančios originalų medžio rievių pjūvį, nedideli įbrėžimai lengvai pataisomi. Šį paviršių galite įsigyti pilkšvai baltos spalvos RAL 9016, 15 standartinių spalvų arba pasirinktos RAL spalvos.

Plieniniams segmentiniams vartams skirtos spalvos

Dvisienius LPU segmentinius vartus ir šonines duris galite užsisakyti standartiškai pilkšvai baltos spalvos (RAL 9016) arba papildomai pasirinkti iš 15 standartinių spalvų ir maždaug 200 spalvų pagal RAL* bei iš daugelio NCS ir DB spalvų. Paviršių „Sandgrain“ galite rinktis iš 3 standartinių spalvų**. Vienasieniai LTE 42 vartai standartiškai tiekiami pilkšvai baltos spalvos (RAL 9016).

RAL 9016 traffic white (standartinė spalva)

15 standartinių spalvų

RAL 9007 pilko aliuminio

RAL 9006 balto aliuminio **

RAL 8028 žemės ruda **

RAL 8003 molio ruda

RAL 8001 ruda su ochros atspalviu

RAL 7040 lango pilka

RAL 7035 šviesiai pilka

RAL 7030 akmens pilka

RAL 7016 antracito pilka **

RAL 6009 eglių žalia

RAL 6005 samanų žalia

RAL 5014 melsvai pilka

RAL 5011 plieno mėlyna

RAL 3003 rubino raudona

RAL 1015 šviesi dramblio kaulo

 

Prašome atkreipti dėmesį:
Segmentinių garažo vartų vidinės pusės dažniausiai būna pilkšvo atspalvio (RAL 9002). Jei dvisieniai plieniniai vartai yra saulės pusėje, reikia vengti tamsių spalvų, nes galimas plokštės išlinkimas gali pažeisti vartus. Visos spalvos nurodytos pagal atitinkamą RAL spalvą. Pavaizduotos spalvos ir paviršiai dėl techninių spausdinimo priežasčių gali skirtis. Pasikonsultuokite su „Hörmann“ partneriu.

* RAL klasikines spalvas, išskyrus perlamutrines, švytinčias ir metalų atspalvio spalvas.
** „Sandgrain“ paviršiaus standartinės spalvos

Natūralios medienos segmentinių vartų motyvai

S griovelis, šiaurinė eglė

M griovelis, šiaurinė eglė

L griovelis, šiaurinė eglė

Kasetė, šiaurinė eglė

401 motyvas, šiaurinė eglė

402 motyvas, šiaurinė eglė

403 motyvas, šiaurinė eglė

403 motyvas, su natūraliu akmeniu, šiaurinė eglė

404 motyvas, šiaurinė eglė

404 motyvas, su natūraliu akmeniu, šiaurinė eglė

405 motyvas, šiaurinė eglė

405 motyvas, su papildomu tvirtinimu „Exklusiv“ sąvariniams vartams, šiaurinė eglė

Natūralios medienos segmentiniams vartams skirtos medienos rūšys ir paviršiai

Šiaurinė eglė

Šiaurinė eglė yra šviesi, daugiausia tiesiapluoštė spygliuočių mediena. Šerdies vamzdeliai, pavienės sakų kišenėlės, sukrapluoštis ir gelsvai rudos „šakelės“ – visa tai yra natūralu.

Cūga

Cūga yra daugiausia tiesiapluoštė balkšvai pilkos ir pilkšvai rudos spalvų derinio spygliuočių mediena su rudomis, pluošto kryptimi einančiomis mineralinio pluošto juostomis ir gumbais.

Šlifuotas paviršius

Abi medienos rūšis galite užsakyti taip pat ir su šlifuotu paviršiumi. Jūsų vartams jis suteikia natūralią išvaizdą, itin tinkančią žaviems fachverko arba kaimo stiliaus namams. Šis paviršius tiekiamas visiems segmentiniams garažo LTH vartams ir šoninėms durims (išskyrus V kasetės tipo).

Natūralios medienos segmentiniams vartams skirta medienos lazūra

Kalkių baltumo, lazūros tipo arba dengianti

pušis

tikmedis

juodoji dalbergija

juodmedis

agato pilka

eglės žalia

šiaurietiškas raudonumas


Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann segmentinius garažo vartus

Modernūs energiją taupantys vartai

Modernūs energiją taupantys vartai

Dvigubų sienelių segmentiniai vartai ypač tinka garažams, kurie yra tiesiogiai sujungti su namu. LPU 42 pasižymi labai gera šilumine izoliacija, o LPU 67 Thermo užtikrina viską, ko galima tikėtis iš naujų arba modernizuojamų pastatų vartų: puikią šiluminę izoliaciją dėl termiškai atskirtų segmentų [1], kurios U vertė yra 0,33 W/(m² K)*, labai gerą sandarinimą tarp segmentų naudojant dvigubą lūpinį sandariklį [2] ir optimalią grindų jungtį su dvigubu grindų sandarikliu, kuris kompensuoja grindų nelygumus ir sumažina energijos nuostolius.

* vartų (5000 × 2125 mm) U vertė = 1,0 W/(m² K)

Efektyvi šiluminė izoliacija

Efektyvi šiluminė izoliacija

Kai garažas integruotas į namą, rekomenduojama gerai izoliuoti garažo vartus. Su „„Hörmann“ ThermoFrame“ dar labiau pagerinsite LPU vartų izoliacines savybes.

Kartu su vartų rėmu lengvai montuojamas juodas plastikinis profilis užtikrina šilumos atskyrimą tarp rėmo ir mūro bei iki 15 %* pagerina izoliaciją.

Pasirenkamąją „ThermoFrame“ rėmo jungtį galėsite įsigyti visiems „Hörmann“ segmentiniams garažo vartams.

* dvigubos sienelės segmentinių garažo vartų LPU dydis: 5000 x 2125 mm
Optimali ilgalaikė apsauga

Optimali ilgalaikė apsauga

Trapumui atspari, 4 cm aukščio plastikinė rėmo pėda uždengia rėmą toje zonoje, kurioje kyla didžiausias rūdžių pavojus, ir apsaugo nuo galimos korozijos. Priešingai, nei siūlo konkurentai, ši ilgalaikė apsauga taip pat veikia esant ilgajam drėgnumo laikotarpiui.

Taigi, kartu su vartų grindų sandarikliu, rėmo pėda užtikrina gerą apdailą.

Ilgai išliekančio grožio „Duragrain“ apdaila

Ilgai išliekančio grožio „Duragrain“ apdaila

Naujasis 24 apdailos variantų „Duragrain“ paviršius užtikrina vartams detalią, natūralią ir patvarios spalvos išvaizdą. Novatoriška skaitmeninė spauda [1] ant cinkuoto segmento [2] grunto [3] ir galutinė danga su itin atspariu laku [4] ilgam užtikrina gražią vartų išvaizdą. Staktų ir pasirenkami sąramų apvadai tiekiami prie apdailos pritaikytos spalvos.

Vienodas atstumas tarp griovelių

Vienodas atstumas tarp griovelių

[1] Vienodas atstumas tarp griovelių ir nematomi plokštelių perėjimai vartuose su grioveliais

„Hörmann“ garažo vartai pasižymi vienodais atstumais tarp griovelių [A]. Segmentai taip tobulai išformuoti, kad uždarius vartus praktiškai nematyti sujungimo vietų. Prašome palyginti!

Jei pageidausite, prie segmentinių garažo vartų galėsite pasirinkti ir praktiškas šonines duris su išlygiuotais vienodos išvaizdos grioveliais.

[2] Nevienodas atstumas tarp griovelių [B], [C] dėl skirtingo plokštelių aukščio ir matomų plokštelių perėjimų konkurentų vartuose. Tokiu būdu susidaro netolygus vartų vaizdas.
Tolygus kasetės pasiskirstymas

Tolygus kasetės pasiskirstymas

[3] Tolygus kasetės pasiskirstymas

Darniam „Hörmann“ segmentinių garažo vartų bendram vaizdui, atstumas tarp kasečių [D] yra vienodame aukštyje. Tai pasiekiama vienodame aukštyje įrengtomis plokštelėmis per visą vartų aukštį. Plokštelėje taip pat užtikrinamas vienodas horizontalus atstumas tarp kasečių [E]. Tokiu būdu vartų vaizdas yra tolygus.

Pagal užklausą segmentiniams garažo vartams galima užsakyti šonines duris vienodos išvaizdos plokštelėmis.

[4] Netolygus kasečių pasiskirstymas [F], [G] dėl skirtingo plokštelių aukščio konkurentų vartuose. Tokiu būdu susidaro netolygus vartų vaizdas.
Vienoda rėmo ir vartų plokštės išvaizda

Vienoda rėmo ir vartų plokštės išvaizda

Harmoningą vartų vaizdą sudaro daugybė smulkių detalių: sąramos išlyginamasis aptaisas [1] visada yra tos pačios spalvos, kaip ir vartų plokštelė, ir gali būti bet kokio paviršiaus, kaip ir vartai. Čia viskas tarpusavyje dera.

Šoninė stakta [2] standartiškai gaminama su baltu „Woodgrain“ paviršiumi. Segmentiniai vartai su „Sandgrain“, „Silkgrain“ arba „Decograin“ apdaila, prie vartų plokštėlės paviršiaus galima pritaikyti papildomą rėmo gaubtą. „Micrograin“ vartų rėmo gaubtas siūlomas lygaus „Silkgrain“ paviršiaus. Spalvotiems segmentiniams vartams ir vartams galėsite pasirinkti vizualiai derančius to paties paviršiaus ir spalvos rėmo gaubtus [2] bei vartų plokštelių dekorą. Šių vartų sąramos išlyginamasis aptaisas [1] visada yra to paties paviršiaus ir spalvos, kaip ir vartų plokštelių dekoras.
Sutampančių plokštumų sąramos išlyginamasis apvadas

Sutampančių plokštumų sąramos išlyginamasis apvadas

LPU vartuose šis sąramos išlyginamasis apvadas yra elegantiškiausias sprendimas nematomam perėjimui nuo apvado į vartų plokštumą. Uždarius vartus viršutinis vartų elementas priglunda prie apvado.

Praktiški sprendimai

Praktiški sprendimai

Kad žmonėms būtų lengva įeiti į garažą, rekomenduojamos durys vartuose be užkliuvimo slenksčio. Tada dviračius arba sodo prietaisus galėsite pasiimti iš savo garažo neatidarę vartų.

Nerūdijančiojo plieno slenkstis per vidurį yra tik 10 mm, o kraštuose – 5 mm aukščio. Taip lengviau jį pervažiuoti ir sumažinama rizika užkliūti.

Savaime suprantama, didesnis saugumas

Savaime suprantama, didesnis saugumas

Turint „Hörmann“ automatinius segmentinius vartus, nekviesti svečiai neturi jokių galimybių patekti į vidų. Jei garažo vartai uždaryti, atitraukimo saugiklis automatiškai užsifiksuoja kreipiamojo bėgelio atmuše, o vartai iš karto tvirtai užrakinami ir apsaugomi nuo išlaužimo.

Šis patentuotas vartų užfiksavimas funkcionuoja visiškai mechaniškai ir, priešingai negu konkurentų pavaros, veikia ir dingus elektros srovės tiekimui.
Sertifikuotos saugos radijo sistema „BiSecur“

Sertifikuotos saugos radijo sistema „BiSecur“

Dvikryptė radijo ryšio sistema „BiSecur“ – tai į ateitį orientuota technologija, skirta patogiai ir saugiai valdyti garažo bei įvažiavimo vartams, durų pavaroms, šviesai ir kt.

Šis „Hörmann“ sukurtas itin saugus „BiSecur“ užkodavimo metodas su stabiliu, netrikdomu veikimo nuotoliu užtikrina, kad pašaliniai asmenys negalėtų nukopijuoti jūsų radijo ryšio signalo. Patikrintas ir sertifikuotas Rūro universiteto Bochume saugos ekspertų ir nepriklausomų bandymų įstaigų.
Puikiai sureguliuoti

Puikiai sureguliuoti

Visos „BiSecur“ pavaros, imtuvai ir valdymo elementai puikiai suderinami tarpusavyje. Taigi, vieno mygtuko paspaudimu ant rankinio siųstuvo arba radijo ryšio jungiklio galite lengvai valdyti garažo ir įvažiavimo vartus, namo durų spynas, durų pavaras ar kitus prietaisus su „BiSecur“ imtuvais. Standartinė HCP sąsaja kiekvienoje „Hörmann“ pavaroje suteikia dar daugiau galimybių. Tokiu būdu galima lengvai sujungti visas „Hörmann“ garažų ir įvažiavimo vartų pavaras su išorinėmis „Smart Home“ sistemomis.

Patogi vartų padėties užklausa

Patogi vartų padėties užklausa

Jums nebereikės blogu oru eiti į kiemą pasižiūrėti, ar jūsų vartai uždaryti. Spustelėję mygtuką, pagal LED spalvą rankiniame siųstuve HS 5 BS arba vidiniame jungiklyje FIT 5 BS matysite, kokia vartų padėtis.  Jei reikės, dar kartą paspaudę mygtuką * vartus uždarysite. Patogiau ir saugiau valdomų vartų nerasite.

*  jei valdoma nematant vartų, reikia papildomo šviesos barjero
Puikus dizainas

Puikus dizainas

Šis išskirtinis „BiSecur“ rankinis siųstuvas ne tik sužavės savo juodos ir baltos spalvos dizainu, bet ir elegantiška forma, dėl kurios siųstuvą patogu laikyti.
„Hörmann“ rankinis siųstuvas „BiSecur“ su pasirinktinai blizgiu lakuotu paviršiumi pelnė prestižinį dizaino apdovanojimą.

Iliustracija: rankinis siųstuvas HS 5 BS su rankinio siųstuvo stotele (pasirinktinai).

Išskirtinis vartų vaizdas iš vidaus

Išskirtinis vartų vaizdas iš vidaus

Jei garažą naudojate kaip darbo kambarį, taip pat norėsite darnaus vartų vaizdo iš vidaus. Aukščiausios klasės modifikacija LPU 67 Thermo įgyvendins šį norą: visa stakta***, pakabinamieji ir jungiamieji bėgeliai, visi tvirtinimo elementai yra tos pačios išvaizdos kaip ir pilkai balta RAL 9002 vartų sąvara iš vidinės pusės. Vartai harmoningai dera viduje ir atnaujina garažo vaizdą. Be to, vartai itin tyliai ir tolygiai juda kreipikliais.

 *** Staktos vaizdas iš išorės pilkai baltos spalvos pagal RAL 9002, vartams rekomenduojama pasirinkti baltos spalvos rėmo gaubtą pagal RAL 9016.

Nuotraukų galerija

T griovelis

Motyvas 500 su padalytais nerūdijančiojo plieno imitacijos intarpais, spalva RAL 7016

T griovelis

Silkgrain akmens pilka pagal RAL 7030, motyvas 501 su ištisiniais medienos imitacijos intarpais

Tormotiv 405

Natūralios medienos vartai, montavimo vietoje padengti balta spalva, su sąvarinių vartų kreipiančiosios ir dekoruotomis rankenomis

M griovelis

in Decograin Rosewood

T griovelis

Silkgrain akmens pilka pagal RAL 7030, motyvas 501 su ištisiniais medienos imitacijos intarpais

S griovelis

Woodgrain elgės žalia pagal RAL 6009

Kasetė

Woodgrain antracito pilka pagal RAL 7016

M griovelis

antracito pilka, RAL 7016, Hörmann aliumininės namo durys ThermoSafe Motiv 565, antracito pilka, RAL 7016 su papildomais šoniniais elementais ir stoglangiu

Kasetė

Decograin Golden Oak

Katalogai
Vaizdo medžiaga
Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Garažo varų pavaros – raminamai saugu