Funkcinės durys gyvenamosioms patalpoms

Tinkamos durys kiekvienam kambariui – garantuotas komfortas

Nesvarbu, ar tai nauja statyba, ar modernizavimas, Hörmann pasiūlys tinkamas duris kiekvienai namo erdvei. Apsauginės durys rūsiui arba įėjimui į garažą, ugnį sulaikančios durys katilinėms arba daugiafunkcinės durys dirbtuvėms – mūsų aukštos kokybės plieno durys pasirūpins, kad tarp savo namų sienų jaustumėtes patogiai ir saugiai. Atraskite visus mūsų plieninių durų privalumus ir funkcijas bei individualaus dizaino galimybes.

Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann funkcines duris

Iki 49 % geresnė šiluminė izoliacija

Iki 49 % geresnė šiluminė izoliacija

Jūs taip pat norėtumėte, kad rūsio ar šoninės durys pasižymėtų namo durų šilumine izoliacija?

Tada mūsų apsauginės durys KSI Thermo, daugiafunkcės durys MZ Thermo ir MZ Thermo65 yra tinkamiausias pasirinkimas! MZ Thermo65 užtikrina 49 % geresnę šiluminę izoliaciją, nei įpastos daugiafunkcės durys.

* iki 49 % geresnė MZ Thermo65 šiluminė izoliacija lyginant su įprastomis daugiafunkcėmis durimis
Nuo įsilaužimo sauganti saugos įranga RC 2

Nuo įsilaužimo sauganti saugos įranga RC 2

Apsauginės durys KSI / KSI Thermo, priešgaisrinės ir apsauginės durys WAT yra standartiškai aprūpintos išbandyta, įsilaužimams atsparia RC 2 saugos įranga. Tai reiškia, kad tarp keturių namo sienų jausitės dar saugiau. Daugiafunkcėms durims H3D ši įranga siūloma kaip papildoma funkcija.
Individualus apipavidalinimas

Individualus apipavidalinimas

Sukurkite tokį durų dizainą, kuris atitiktų jūsų pageidavimus ir asmeninį skonį. Galite rinktis iš daugelio skirtingų spalvų, dekorų ir įstiklinimų.

Plieninė apatinė stakta VarioFix

Plieninė apatinė stakta VarioFix

Naujoviška apimanti stakta VarioFix yra idealus sprendimas gyvenamųjų patalpų statybai: medinės staktos montavimo principas yra panašus į plieninių staktų VarioFix. Be to, staktos pasižymi išskirtiniu dizainu ir tvirtumu.

Katalogai

Architektų konsultacija

Esate architektas ir turite klausimų apie mūsų gaminius? Planuojate įsigyti ir ieškote patarimų dėl konstrukcijos variantų, derinių variantų ir individualaus dizaino? Ar galbūt jau vykdote statybos etapą ir jums reikalinga techninė pagalba bei išsami informacija apie planuojamus atlikti darbus?  Pasitelkite darbui per dešimtmečius sukauptas žinias - mūsų architektūros konsultantai džiaugsis galėdami jums padėti ir duos naudingų patarimų.

apie architektų konsultaciją