Įvažiavimo vartų pavaros

Įspūdingas komfortas ir įtikinamas saugumas

Jūsų įvažiavimo vartai pasižymės komfortu tik su nuotoliniu būdu valdoma pavara. Hörmann įvažiavimo vartų pavara tai išskirtinės kokybės gaminys, kuriuo galima pasitikėti kiekvieną dieną. Ji tiks naujiems įvažiavimo vartams arba esamų atveriamųjų ar stumdomųjų vartų papildomam įrengimui.
Su papildomu „Hörmann BiSecur Gateway“ galima patogiai valdyti savo „Hörmann“ garažo ir įvažiavimo vartų pavaras, „Hörmann“ namo duris* bei kitus prietaisus išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu. Papildomai gali būti rodoma Jūsų garažo ir įvažiavimo vartų su pavara padėtis bei Jūsų namo durų* rakinimo būsena. Išsamesnę informaciją galite rasti brošiūroje "BiSecur SmartHome" ir www.bisecur-home.com.

*su specialia įranga

Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann įvažiavimo vartų pavaras

Sertifikuotos saugos radijo sistema „BiSecur“

Sertifikuotos saugos radijo sistema „BiSecur“

Dvikryptė radijo ryšio sistema „BiSecur“ – tai į ateitį orientuota technologija, skirta patogiai ir saugiai valdyti garažo bei įvažiavimo vartams, durų pavaroms, šviesai ir kt.

Šis „Hörmann“ sukurtas itin saugus „BiSecur“ užkodavimo metodas su stabiliu, netrikdomu veikimo nuotoliu užtikrina, kad pašaliniai asmenys negalėtų nukopijuoti jūsų radijo ryšio signalo. Patikrintas ir sertifikuotas Rūro universiteto Bochume saugos ekspertų ir nepriklausomų bandymų įstaigų.
Saugumas

Saugumas

Dėl išjungimo automatikos „Hörmann“ įvažiavimo vartų pavaros yra saugios kiekvienoje atidarymo ir uždarymo fazėje. Todėl, netikėtai atsiradus kliūčiai, vartai iš karto sustoja. Papildomą saugą užtikrina šviesos barjerai, kurie be kontakto atpažįsta žmones ir daiktus. Juos galima paprastai ir elegantiškai integruoti į apsaugines kolonas. Užtikrina jūsų varstomų arba stumdomų vartų judėjimo srities apsaugą.

Puikiai sureguliuoti

Puikiai sureguliuoti

Visos „BiSecur“ pavaros, imtuvai ir valdymo elementai puikiai suderinami tarpusavyje. Taigi, vieno mygtuko paspaudimu ant rankinio siųstuvo arba radijo ryšio jungiklio galite lengvai valdyti garažo ir įvažiavimo vartus, namo durų spynas, durų pavaras ar kitus prietaisus su „BiSecur“ imtuvais. Standartinė HCP sąsaja kiekvienoje „Hörmann“ pavaroje suteikia dar daugiau galimybių. Tokiu būdu galima lengvai sujungti visas „Hörmann“ garažų ir įvažiavimo vartų pavaras su išorinėmis „Smart Home“ sistemomis.

Patikima

Patikima

„Hörmann“ įvažiavimo vartų pavarų švelnus įsisibėgėjimas ir stabdymas užtikrina tylią ir saugią vartų eigą. Atidarant vartai netrūkčiodami įsibėgėja, o uždarant – švelniai sustoja. Taip tausojami vartai, pavara ir kaimynų nervai.

Patogi vartų padėties užklausa

Patogi vartų padėties užklausa

Daugiau nereikės blogu oru eiti į kiemą,  norint pasižiūrėti, ar vartai uždaryti. Vienu mygtuko paspaudimu, šviesos diodo spalva rankiniame siųstuve HS 5 BS Jums parodys vartų padėtį. Pageidaujant, dar kartą paspaudus mygtuką***, vartai bus uždaryti. Vartų valdymas dar nebuvo toks paprastas ir saugus.

***  kai valdomi vartai nėra matomumo zonoje, reikalingas papildomas šviesos barjeras

Tvirtos

Tvirtos

Apsaugai nuo mechaninės apkrovos užtikrinti „Hörmann“ įvažiavimo vartų pavaros yra ypač tvirtos ir aukštos kokybės. Oro sąlygoms atspari ir ilgaamžė medžiaga garantuoja nuolatinį veikimą. Ypač šaltiems regionams galite įsigyti „RotaMatic“ su integruotu šildytuvu.

Puikus dizainas

Puikus dizainas

Šis išskirtinis „BiSecur“ rankinis siųstuvas ne tik sužavės savo juodos ir baltos spalvos dizainu, bet ir elegantiška forma, dėl kurios siųstuvą patogu laikyti.
„Hörmann“ rankinis siųstuvas „BiSecur“ su pasirinktinai blizgiu lakuotu paviršiumi pelnė prestižinį dizaino apdovanojimą.

Iliustracija: rankinis siųstuvas HS 5 BS su rankinio siųstuvo stotele (pasirinktinai).

Sertifikuota

Sertifikuota

„Hörmann“ įvažiavimo vartų pavaros yra saugios kiekvienoje atidarymo ir uždarymo fazėje. Šie nepriklausomi bandymų institutai patikrino ir sertifikavo darbines jėgas paklausiems vartų dydžiams ir įrengimo situacijoms pagal DIN EN 13241-1.

Katalogai

Architektų konsultacija

Esate architektas ir turite klausimų apie mūsų gaminius? Planuojate įsigyti ir ieškote patarimų dėl konstrukcijos variantų, derinių variantų ir individualaus dizaino? Ar galbūt jau vykdote statybos etapą ir jums reikalinga techninė pagalba bei išsami informacija apie planuojamus atlikti darbus?  Pasitelkite darbui per dešimtmečius sukauptas žinias - mūsų architektūros konsultantai džiaugsis galėdami jums padėti ir duos naudingų patarimų.

apie architektų konsultaciją