Namo durys

Modernaus dizaino aliumininės namo durys su puikia šilumine izoliacija

Naujos namo durys turi būti ypatingos. Jos turi prisitaikyti prie namo stiliaus, būti išvaizdžios ir rodyti gerą skonį. Be to, namo duris turi atitikti aukščiausius saugos standartus ir taupyti energiją pasižymėdamos aukšta šiluminės izoliacijos verte.

Kadangi aliuminio durys yra daugeliu atvejų yra geresnės, nei plastmasinės arba medinės. Privalumai:

  • didelė šiluminė izoliacija
  • aukštas saugumas
  • didelė apsauga nuo gaisro
  • aukštas stabilumas
  • be pakartotinio dažymo

Aliuminio durys atrodys kaip naujos net ir po daugelio metų, prie jų taip pat siūlomas platus techninės įrangos ir dizainų pasirinkimas.

Aliumininės namo durys ThermoCarbon – šiluminės izoliacijos ir saugumo klasės lyderis!

Mūsų noras buvo sukurti tokias namo duris, kurios atitinka aukščiausius saugumo, šiluminės izoliacijos, techninės įrangos ir dizaino standartus. Visą tai pasiekėme sukūrę aukščiausios klasės namo duris ThermoCarbon. Su UD verte iki 0,47 W/(m²·K), šios ThermoCarbon durys yra šiluminės izoliacijos lyderis, o papildoma RC 4 įranga užtikrina, kad tai saugos klasėje geriausios aliumininės namo durys. Dėl pažangių technologijų sąvaros profilio iš hibridinės anglies ir stiklo pluošto medžiagos šios aukščiausios klasės namų durys kaip jokios kitos pasižymi aukšto lygio tvirtumu, atsparumu smūgiams ir geresne apsauga nuo garso. Namo durims ThermoCarbon siūloma 15 modernių durų motyvų ir 18 spalvų pasirinkimas, papildomai galima užsakyti du tonus. Individualaus dizaino namo durys su papildomos įrangos parinktimis, tokiomis kaip įvairių modelių rankenos, įstiklinimai ir spynos.

Aliumininės namo durys ThermoSafe - gražiausias komforto ir saugumo derinys!

Mūsų siūlomos namo durys ThermoSafe pasižymi puikiu saugumu ir šilumine izoliacija. Dėl viso paviršiaus 73 mm storio aliumininės durų sąvaros su PU standžių putų užpildu ir viduje termiškai atskirto aliuminio sąvaros profilio, namo durų ThermoSafe UD vertė siekia iki 0,8 W(m² K). Standartinė 5 užraktų apsauginė spyna ir papildoma RC 2 arba RC 3 saugos įranga suteiks saugumo ir patogumo jausmą prieš užmiegant.
Net iš išvaizdos ThermoSafe modifikacija nieko nereikalauja. Galite rinktis iš 70 durų motyvų, nuo modernių iki klasikinių, ir 18 skirtintų spalvų, tokiu būdu atrasite savo svajonių duris. Papildoma įranga, tokia kaip rankenos, įsitiklinimas arba naujoviška durų pavara leidžia sukurti individualaus dizaino duris.

 

Būtent tokios durys, kokių norite

„Hörmann“ siūlo daugybė variantų, iš kurių galėsite išsirinkti geriausiai jūsų namams tinkančias duris. Pavyzdžiui, beveik visiems namo durų motyvams galima pasirinkti įstiklinimą arba spalvą. Taip pat galima pasirinkti šoninius elementus ir (arba) stoglangį.

Rimtos priežastys pasirinkti „Hörmann“ namo duris

Durų varčia su nematomu sąvaros profiliu

Durų varčia su nematomu sąvaros profiliu

Išskirtinės ir prabangios namo durys ThermoCarbon, ThermoSafe ir Thermo65, kurios tiesiog kviečia užeiti. Gražios formos, viduje ir išorėje įrengta durų varčia su vidiniais sąvaros profiliais atitinka aukščiausio lygio dizaino reikalavimus.

Gyvenamųjų patalpų vidinės durys puikiai prisiderina prie patalpos interjero, paslėpti vyriai suteikia vaizdui elegantiškumo – standartiškai su ThermoCarbon ir pasirinktinai su ThermoSafe namo durimis.
Puiki šiluminė izoliacija

Puiki šiluminė izoliacija

Mūsų namo durys atstovauja naujai namo durų su aukšto lygio izoliacija kartai. Durys Thermo65 su UD verte iki 0,87 W/(m²·K)užtikrina gerą šiluminės izoliacijos vertę. Namo durys ThermoSafe pasižymi UD verte iki 0,8 W/(m²·K). Abi durų sistemos atitinka visus naujojo EnEV 2014 standarto reikalavimus. Mūsų ThermoCarbon durys yra viso pasaulio šiluminės izoliacijos čempionės:

Durys su unikalia UD verte iki 0,47 W/(m²·K) taip pat turi IFT Rosenheim pasyviųjų namų sertifikatą. Namo durys ThermoSafe ir ThermoCarbon su įstiklinimu turi durų varčią, pritvirtinta prie įstiklinimo, o ne iš priekio, kaip įprastai. Ką reiškia patentuotas sprendimas: dar geresnę šiluminę izoliaciją, kadangi putos optimaliai prisiderina prie įstiklinimo ir nesusidaro šiluminiai tiltai.
Aliumininės namo durys ThermoCarbon pasižymi UD verte iki 0,47 W/ (m²·K)*
* Durų dydis 1250 × 2200 mm (UD vertė priklauso nuo durų dydžio)
Saugantis nuo įsilaužimo užraktas

Saugantis nuo įsilaužimo užraktas

Mūsų durys nustato naujus standartus saugumo atžvilgiu. Visos namo durys ThermoSafe ir ThermoCarbon turi standartinę nuo įsilaužimo apsaugančią saugos įrangą RC 3.
Namo durys ThermoCarbon turi papildomą, saugumo klasėje geriausią saugos įrangą RC 4. Namo durys Thermo65 ir TopComfort turi papildomą RC 2 saugos įrangą.

Aukšto lygio saugumas nereiškia, kad nukentės durų išvaizda. Nuo įsilaužimo apsauganti saugos įranga nėra matoma, kaip kituose konkurentų sprendimuose. „Hörmann“ prekės ženklo kokybė!
Saugus įstiklinimas

Saugus įstiklinimas

Apsaugos nuo nelaimingų atsitikimų ir įsilaužimo atžvilgiu „Hörmann“ namo durys atitinka visus aukščiausius standartus. 8 mm storio laminuotasis apsauginis stiklas (VSG) izoliacinio įstiklinimo išorinėje ir vidinėje dalyje užtikrina maksimalų saugumą.

Įsilaužimo atveju  stiklo šukės susijungia ir prilimpa prie vidinės plėvelės, todėl susižaloti dužusio stiklo šukėmis beveik neįmanoma. Be to, laminuotasis apsauginis stiklas pasižymi aukšto lygio apsauga nuo įsilaužimo, todėl patekti į jūsų namus bus dar sudėtingiau.
Patogios durų pavaros

Patogios durų pavaros

Tai naujoviška technologija, kuri įkvepia ir užtikrina dar didesnį patogumą: „Hörmann“ durų pavara ECturn, skirta namo durims ThermoSafe ir ThermoCarbon. Pavaras galima patogiai valdyti „Hörmann“ „BiSecur“ rankiniais siųstuvais arba radijo ryšio mygtuku. „BiSecur“ programoje bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos galite patikrinti durų būklę. Pavara ECturn taip pat puikiai tinka konstrukcijai be barjerų.

Patalpos aukščio namo durys

Patalpos aukščio namo durys

XXL modifikacijos namo durys ThermoSafe ir ThermoCarbon užtikrina platų dizainų pasirinkimą ir dar didesnį patogumą. ThermoSafe motyvas gaminamas iki 2500 mm, ThermoCarbon gaminamas iki 3000 mm aukščio.

Nuleidžiamas grindų sandariklis su apsauga nuo oro sąlygų

Nuleidžiamas grindų sandariklis su apsauga nuo oro sąlygų

Dėl nuleidžiamo grindų sandariklio su apsauga nuo oro sąlygų tarpduryje nereikia slenksčio, todėl ir į arba iš namo judama visiškai be barjerų, o durų apačia puikiai sandarinama. Jį galima pasirinktinai įsigyti visoms „ThermoSafe“ namo durims.

Išmaniosios programėlės valdymas

Išmaniosios programėlės valdymas

Tiesiog naudokite išmanųjį telefoną kaip rankinį siųstuvą. Naudodamiesi naująja „Hörmann“ programėle „BlueSecur“ galite itin patogiai valdyti garažo vartus arba namo duris per „Bluetooth“**. Kitus naudotojo leidimus*** galite visam laikui arba laikinai perduoti šeimos narių išmaniesiems telefonams. Taigi, kiekvienas šeimos narys visada turės galimybę atidaryti vartus arba duris.

** kartu su vidiniu / išoriniu „Hörmann“ imtuvu „Bluetooth“ *** „AppStore“ arba „Google Play“ parduotuvėse gali tekti įsigyti papildomai (pirkimas per programėlę)