Modernumas ir elegancija

Garažo vartai

Segmentiniai garažo vartai

Segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai ir taupant vietą pakeliami lygiagrečiai su lubomis. Dėl šios principinės konstrukcijos ypatybės atsiranda daugiau vietos garaže ir prieš jį. Segmentinius garažo vartus galima sumontuoti bet kokioje garažo angoje, jie užtikrina iki 14 cm didesnį pravažiavimo plotį nei atverčiamieji vartai. Be to, jie yra optimaliai užsandarinti naudojant gamtos veiksniams atsparius sandariklius, įrengtus visose keturiose vartų pusėse.


apie segmentinius garažo vartus

Plokštuminiai atverčiamieji vartai Berry

Klasikiniai nuo 1952 m. gaminami garažo vartai siūlo ne tik puikų kainos ir kokybės santykį, bet ir įvairius vartų užpildus, su kuriais garažo vartus galima pritaikyti prie namo architektūros.


apie „Berry“ atverčiamuosius vartus

Susukami garažo vartai RollMatic

Susukami vartai ir palei lubas suvažiuojantys vartai atsidaro vertikaliai ir beveik neužima vietos  garaže. Dėl vartų principinės konstrukcijos ypatybės atsiranda daugiau vietos garaže ir prieš jį. Montavimo atveju garažo angos forma neturi jokios reikšmės, ji gali būti stačiakampė, įstriža, segmentinė arba apvalios arkos formos.


apie susukamus garažo vartus RollMatic

Šoninės garažo durys

Šoninės durys visada praktiškos, jei  norite greitai pasiimti daiktus iš garažo neatidarydami vartų. Arba jeigu antras automobilis yra pastatytas priešais vartus dėl trumpo garažo įėjimo prieiga prie vartų yra užblokuota. Hörmann rasite vartų motyvui ir tipui tinkamiausias šonines duris. Taigi, durys ir vartai sukurs darnų derinį.

apie garažo šonines duris

Rimtos priežastys pasirinkti „Hörmann“ garažo vartus

Aukšta kokybė iš Vokietijos

Aukšta kokybė iš Vokietijos

„Hörmann“ gaminiai kuriami ir gaminami specializuotose gamyklose. 

Gaminiai kartoms

Gaminiai kartoms

Ilgalaikiai bandymai realiomis sąlygomis užtikrina, kad serijiniai gaminiai bus gerai apgalvoti ir atitiks „Hörmann“ kokybę.

Žvilgsnis į ateitį

Žvilgsnis į ateitį

„Hörmann“ nori rodyti gerą pavyzdį. Todėl įmonė 100 % savo energijos poreikių dengia naudodama ekologišką elektros energiją.