Naujoviški ir universalūs

Pramoniniai vartai

Pramoniniai segmentiniai vartai

Vietą taupančios vartų sistemos dėl įvairių apkaustų tipų tinka bet kokiam pramoniniam statiniui. Taip užtikrinama planavimo sauga vykdant naujas statybas ir renovuojant. Hörmann siūlo kiekvienai situacijai tinkamus sprendimus: nuo vartų su durimis vartuose be užkliuvimo slenksčio patgoiam praėjimui iki įstiklintų vartų su įbrėžimams atspariu Duratec stiklu.

 

apie pramoninius segmentinius vartus

Greitaeigiai vartai

Hörmann greitaeigiai vartai naudojami vidinėje srityje ir kaip išorinė baigiamoji dalis eismo srautui optimizuoti, patalpos klimatui pagerinti ir energijai taupyti. Jūsų pranašumas: dėl SoftEdge technologijos su integruotu apsaugu nuo susidūrimo / privažiavimo apsaugu lankstūs greitaeigiai vartai yra itin saugūs ir ekonomiški. Vietoje išorinių vartų rekomenduojama naudoti spiralinius vartus HS 7030 PU su PU izoliacinėmis plokštėmis su dvigubomis sienelėmis, kurios užtikrina didelę šiluminę izoliaciją.

 

apie greitaeigius vartus

Susukami vartai ir susukamos grotos

Susukami vartai dėl jų paprastos konstrukcijos tik iš kelių komponentų yra itin ekonomiški ir tvirti. Priklausomai nuo poreikių, galite pasirinkti įvairius vyrių ir įrangos variantus. Ypatingai ekonomiškas sprendimas salių praėjimams su retu atidarymo dažniu – susukami vartai SB su naujoviška tempimo spyruoklės technologija. Susukami vartai Decotherm S yra puikus pasirinkimas intensyviai dirbančiai logistikos įmonei.

apie susukamus vartus ir susukamas grotas

Krovimo technika

Iš Hörmann visus pakrovimo stoties komponentus galite gauti iš vienų rankų: aukščio išlyginimo aikštelės, vartų sandarikliai, krovimo nameliai ir pravažiavimo buferiai. Hörmann suprojektuoti ir pagaminti gaminiai yra optimaliai tarpusavyje suderinti, todėl savo pakrovimo stotyje pakrausite ir iškrausite be trikdžių.

 

apie krovimo techniką

Bendrųjų garažų vartai

Dėl padidėjusio automobilių statymo aikštelių poreikio miestuose ir priemesčiuose, vis didesnę svarbą įgauna požeminiai ir bendrieji garažai. Dažnai šie garažai statomi mišriuose gyvenamuosiuose ir komerciniuose pastatuose. Dėl to padidėja ypač tyliai veikiančių vartų sistemų reikalavimai. Hörmann siūlo optimaliai suderintas tarpusavyje vartų ir pavarų sistemas būtent tokiems atvejams.

 

apie bendrųjų garažų vartus

Priešgaisriniai stumdomieji vartai

Hörmann priešgaisriniai ir priešdūminiai stumdomieji vartai parduodami su viena ar dviem sąvaromis arba kaip teleskopiniai priešgaisriniai stumdomieji vartai. Priešgaisriniai stumdomieji vartai su durimis vartuose ir evakuacinėmis durimis skirti greitam žmonių ir vežimėlių arba mažesnių gabaritų transporterių srautui. Pagal reikalavimą juos taip pat galima naudoti daugiafunkcinius vartus.

 

apie priešgaisrinius stumdomuosius vartus

Stumdomieji kiemo vartai

„Hörmann“ kiemo stumdomieji vartai iš stabilių plieno profilių pristatomi kaip visiškai surinktas elementas, kurio atidarymo plotis yra iki 16 metrų. Pavyzdžiui, su papildoma įranga vartų atidarymo plotis gali būti padidintas iki 32 metrų. Konstrukcija yra kabamoji. Privalumai: labai nedideli pagrindo darbai, nereikia montuoti kreipiančiųjų bėgelių, vartų eiga nesutrinka net atsiradus ledui, sniegui ar purvui.

apie kiemo stumdomuosius vartus