Didžiausia Europos programa

Durys

Durys ir staktos objekto statybai

Jau dešimtmečius Hörmann nuolat plečia savo siūlomų durų asortimentą iki šių dienų. Be plataus objekto statybai skirto asortimento Hörmann individualiais atvejais taip pat siūlo individualius sprendimus. Specializuotos gamyklos projektuoja ir gamina konstrukcinius elementus, pasižyminčius kokybe, veikimo patikimumu ir ilgaamžiškumu.
Vykdydami veiklą svarbiausiuose tarptautiniuose ekonominiuose regionuose, mes esame stiprus, į ateitį orientuotas pramonės statybų partneris.

Daugiafunkcinės durys

Hörmann plieninės ir nerūdijančiojo plieno daugiafunkcės durys universaliai tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Durys su 1 ir 2 vyriais įrengiamos ten, kur reikalingas durų elementų tvirtumas. Taip pat yra daug kitų papildomų funkcijų, tokių kaip apsauga nuo ugnies ir dūmų, garso izoliacija arba apsauga nuo įsilaužimo.


apie daugiafunkcines duris

Plieninės ir nerūdijančiojo plieno durys STS / STU

Plieninės daugiafunkcinės durys turi didelių privalumų: tame pačiame pastato lygyje įrengtos durys su skirtingais funkciniais reikalavimais puikiai dera tarpusavyje dėl vienodos durų išvaizdos. Plieninių ir nerūdijančiojo plieno durų STS / STU plokštumos iš vidaus sutampa ir šios durys atrodo labai elegantiškai.

 

apie plienines ir nerūdijančiojo plieno duris STS / STU

 

Funkcinės durys objekto statybai

Tvirtos vidinės durys, saugios būtų uždarymo durys, per visą plotą įstiklintos biuro durys arba termiškai atskirtos lauko durys – įvairovė yra mūsų galia.

 

apie funkcines duris objektų statybai

Plieninės staktos

Hörmann plieninių staktų programoje yra optimalių sprendimų, taikomų montuojant į masyvias ir ramstines sienas. Durų, langų arba praėjimo staktos su segmentinėmis, apvaliomis arba matomomis arkomis arba kartu su šoniniais elementais ir stoglangiu.

 

apie plienines staktas

Durys gyvenamosioms patalpoms

Namo durys

"Naujos namo durys turi būti ypatingos. Jos turi prisitaikyti prie namo stiliaus, būti išvaizdžios ir rodyti gerą skonį. Be to, jūsų namo duris turi atitikti aukščiausius saugos standartus ir taupyti energiją pasižymėdamos aukšta šiluminės izoliacijos verte.

 

apie namo duris

Kambario durys

Iš naujo atraskite jaukumą: su kokybiškomis kambario durimis. Namai yra mūsų gyvenimo, poilsio ir gerovės šerdis. Tą suteikia mūsų siūlomos kambario durys, kurios taip pat užtikrina papildomą namų komfortą.

su kambario durimis

Funkcinės durys gyvenamosioms patalpoms

Kokybiškos durys iš plieno: saugios durys rūsiui, gamybinėms patalpoms ir dirbtuvėms, vaikų ar jaunimo kambariui, palėpei ar įėjimui iš garažo į namą.

 

apie funkcines duris gyvenamosioms patalpoms

Šoninės garažo durys

Šoninės durys yra labai praktiškos. Iš Hörmann įsigysite prie bet kurių „Berry“ atverčiamų vartų, segmentinių vartų ar susukamų garažo vartų RollMatic derančias garažo šonines duris.

 

apie garažo šonines duris

Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann duris

Aukšta kokybė iš Vokietijos

Aukšta kokybė iš Vokietijos

„Hörmann“ gaminiai kuriami ir gaminami specializuotose gamyklose. 

Gaminiai kartoms

Gaminiai kartoms

Ilgalaikiai bandymai realiomis sąlygomis užtikrina, kad serijiniai gaminiai bus gerai apgalvoti ir atitiks „Hörmann“ kokybę.

Žvilgsnis į ateitį

Žvilgsnis į ateitį

„Hörmann“ nori rodyti gerą pavyzdį. Todėl įmonė 100 % savo energijos poreikių dengia naudodama ekologišką elektros energiją.