Bendrųjų garažų vartai

Bendrųjų garažų vartai – įvairios modifikacijos, viena kokybė

Optimalus energijos taupymas, ilgaamžis veikimas, asmeninio saugumo užtikrinimas ir itin tylus bei tolygus veikimas net intensyviausio eismo atveju – tai pagrindiniai reikalavimai bendrųjų garažų vartams.

Atverčiamieji vartai N 500 tinka dvigubiems garažams privačiame sektoriuje ir bendriesiems garažams su daugiausiai 25 automobilio statymo vietomis.

Atverčiamieji vartai ET 500 atidarymo ir uždarymo metu išvažiuoja vos 40 mm,  todėl idealiai tinka naudoti  bendruosiuose garažuose, esančiuose prie gatvės ar pesčiųjų takų.

Stumdomųjų vartų ST 500 konstrukcija išsiskiria tuo, kad reikalauja mažai vietos saramos srityje.

Speed segmentiniai vartai su mikroprofiliuotu paviršiumi veikia labai greitai.

„Berry“ atverčiamieji vartai yra ypač tinkami dėl savo tvirtos konstrukcijos ir nesudėtingo veikimo, užtikrinančio automobilių saugumą bendruosiuose garažuose. Įvairios vėdinimo angos užtikrina optimalią ventiliaciją.

Susukami vartai ir grotos
yra ypač tvirti dėl savo paprastos konstrukcijos. Kompaktiškas susivyniojimas užima nedaug vietos sąramos srityje. Vietose, kuriose nėra daug erdvės, įmanomas montavimas iš išorės.
Visų vartų tipams siūlomas platus motyvų pasirinkimas ir individualaus dizaino galimybė.

Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann bendrųjų garažų vartus

Tylus, tolygus vartų veikimas net esant dideliam naudojimo dažniui

Tylus, tolygus vartų veikimas net esant dideliam naudojimo dažniui

Kreipiamajame bėgelyje įrengti dvigubi kreipikliai ir vairavimo ratukai su rutiliniais guoliais užtikrina, kad vartai veiktų tolygiai, tyliai ir tiksliai, net ir naudojant dažnai. Atverčiamieji vartai ET 500 ir stumdomieji vartai ST 500 sukurti taip, kad jų eksploatacijos trukmė atlaikytų mažiausiai 250 000 ciklų, atverčiamieji vartai N 500 papildomai parduodami su sustiprintų spyruoklių paketu, skirtu mažiausiai 100 000 ciklų.

Gera apsauga iš konstrukcijos pusės

Gera apsauga iš konstrukcijos pusės

Atviras dizainas su apsauginiais tarpais tarp vartų sąvaros ir pastato užtikrina patikimą apsaugą viršuje ir apačioje nuo pirštų sužeidimų. Specialios formos EPDM profilis apsaugo vartų sąvaros uždarymo briauną. Atverčiamuosiuose vartuose ET 500 ir stumdomuosiuose vartuose ST 500 integruotas šviesinis barjeras apsaugo vartų atidarymo zoną.

Patikrintas vartų ir pavaros derinys

Patikrintas vartų ir pavaros derinys

Visus dvigubus ir bendrųjų garažų vartus kartu su atitinkamomis pavaromis visada išbando ir sertifikuoja nepriklausomos bandymo institucijos. Tai užtikrina, kad vartai ir pavaros mechanizmas veiktų sklandžiai ir saugiai. Tai ypač svarbu, jei vartai įrengiami viešosiose vietose, tokiose kaip požeminiai ir bendrieji garažai.

Praktiškos vartų durys ir šoninės durys

Praktiškos vartų durys ir šoninės durys

Pagal užklausą, dvigubuose arba bendrųjų garažų vartuose galima įrengti praktiškas duris vartuose arba šonines duris, kurių dizainas sutaptų su vartų motyvu.
Duris vartuose galima įrengti kairėje, dešinėje arba per vidury. Viršutinis durų uždariklis įeina į standartinę komplektaciją.

Sertifikuotos saugos radijo sistema „BiSecur“

Sertifikuotos saugos radijo sistema „BiSecur“

Dvikryptė radijo ryšio sistema „BiSecur“ – tai į ateitį orientuota technologija, skirta patogiai ir saugiai valdyti garažo bei įvažiavimo vartams, durų pavaroms, šviesai ir kt.

Šis „Hörmann“ sukurtas itin saugus „BiSecur“ užkodavimo metodas su stabiliu, netrikdomu veikimo nuotoliu užtikrina, kad pašaliniai asmenys negalėtų nukopijuoti jūsų radijo ryšio signalo. Patikrintas ir sertifikuotas Rūro universiteto Bochume saugos ekspertų ir nepriklausomų bandymų įstaigų.
Patogi vartų padėties užklausa

Patogi vartų padėties užklausa

Jums daugiau nereikės blogu oru eiti į kiemą, norint pasižiūrėti, ar Jūsų palei lubas suvažiuojantys vartai RollMatic OD uždaryti. Paspaudus mygtuką rankinio siųstuvo HS 5 BS šviesos diodo spalva parodys vartų padėtį. Pageidaujant, dar kartą paspaudus mygtuką***, vartai bus uždaryti. Vartų valdymas dar nebuvo toks paprastas ir saugus.


*** kai valdomi vartai nėra matomumo zonoje, reikalingas papildomas šviesos barjeras

Puikus dizainas

Puikus dizainas

Šis išskirtinis „BiSecur“ rankinis siųstuvas ne tik sužavės savo juodos ir baltos spalvos dizainu, bet ir elegantiška forma, dėl kurios siųstuvą patogu laikyti.
„Hörmann“ rankinis siųstuvas „BiSecur“ su pasirinktinai blizgiu lakuotu paviršiumi pelnė prestižinį dizaino apdovanojimą.

Iliustracija: rankinis siųstuvas HS 5 BS su rankinio siųstuvo stotele (pasirinktinai).

Architektų konsultacija

Esate architektas ir turite klausimų apie mūsų gaminius? Planuojate įsigyti ir ieškote patarimų dėl konstrukcijos variantų, derinių variantų ir individualaus dizaino? Ar galbūt jau vykdote statybos etapą ir jums reikalinga techninė pagalba bei išsami informacija apie planuojamus atlikti darbus?  Pasitelkite darbui per dešimtmečius sukauptas žinias - mūsų architektūros konsultantai džiaugsis galėdami jums padėti ir duos naudingų patarimų.

apie architektų konsultaciją