Greitaeigiai vartai

Greitaeigiai vartai – su standartiniu FU valdikliu

Hörmann greitaeigiai vartai naudojami viduje ir išorėje eismo srautui reguliuoti, patalpos klimatui pagerinti ir energijai taupyti. Hörmann asortimentą sudaro vertikaliai ir horizontaliai atsidarantys vartai, permatomi lankstūs vartai, derinami su segmentiniasi arba susukamais vartais, tvirtais ir lengvai prižiūrimais spiraliniais vartais lygiais aliuminio profiliais.

Vartai vaidina svarbų vaidmenį  pramoninių pastatų šiluminėje izoliacijoje.  Taigi juose slypi milžiniškas energijos taupymo potencialas - informacijos apie šiltinimą ir modernizavimą galite rasti Hörmann energijos taupymo kompaso skyriuje.

Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann greitaeigius vartus

Serijinė sauga

Serijinė sauga

Bekontaktis saugumas

Šoniniuose elementuose įmontuotos apsauginės šviesinės grotos stebi vartų sąvaros uždarymo lygį
iki 2500 mm aukščio. Apsauginės šviesinės grotos atitinka
DIN EN 13241-1 saugos reikalavimus.

Papildomi vartų įrenginiai (pvz., uždarymo briaunų saugiklis arba šviesinis barjeras) tampa nebūtini. Pasinaudokite aukšto lygio saugos privalumais ir ypač lengvai montuojamais bei patogiais naudoti greitaeigiais vartais.
Optimizuotas veikimas

Optimizuotas veikimas

Standartinė eksploatacinė trukmė ir didelis efektyvumas

Dažnio keitiklio valdymas atlaisvina beveik visą vartų mechanizmą ir garantuoja tylią vartų eiga be susidėvėjimo.

Didelis atidarymo ir uždarymo greitis optimizuoja veikimą ir sumažina šildymo kaštus. Be to, jie atleidžia visą vartų mechanizmą švelniu įsibėgėjimu ir sustabdymu, taigi vartų eksploatacijos trukmė žymiai pailgėja. Sunkiuose izoliuotuose vartuose vartų eigą reguliuoja spyruoklės, greituose segmentiniuose vartuose H ir V tvirtinimai fiksuojami nesusidėvinčiais atsvarais.
Efektyvi šiluminė izoliacija

Efektyvi šiluminė izoliacija

Tolygiai paskirstytos plieninės plokštelės

Karštojo cinkavimo plokštelės su dvigubomis sienlėmis ir PU kietosiomis putomis užtikrina aukšto lygio šiluminę izoliaciją. Vartai gaminami standartinės balto aliuminio (RAL 9006) spalvos. Išorinė dalis
pasižymi smulkių linijų profilio Micrograin paviršiumi, viduje plokštelės yra dekoruotos Stucco ornamentu.

Aukšto lygio šilminė izoliacija dėl ThermoFrame

Šildomoms salėms reikia gerai izoliuotų greitaeigių vartų. ThermoFrame atskiria šoninį elementą nuo pastato. Šiluminį atskyrimą sudaro papildomi sandarikliai, kurie pagerina šiluminę izoliaciją iki 15 %, jis paprastas ir greitas montuoti. Vartams galima pasirinktinai užsakyti ThermoFrame su 42 mm ir 67 mm storio plokštelėmis. Jos jau integruotos vartuose Iso Speed Cold 100.
Ilgai išlieka skaidrūs

Ilgai išlieka skaidrūs

Papildomas įstiklinimas

Duratec įstiklinimas skirtas stipriai apkrovai šiurkščioje pramoninėje aplinkoje ir pasižymi dideliu atsparumu įbrėžimams. Speciali, automobilių žibintų kokybės paviršiaus danga saugo stiklą nuo įbrėžimų ir valymo žymių.

Su 67 mm izoliuotais vartais jūs gaunate aliumininius stiklo rėmus, kurie yra termiškai atskirti ir su trigubais stiklais. Mes siūlome 42 mm izoliuotus vartus su dvigubu įstiklinimu.

Per vidinėje dalyje esančias stiklajuostes galima greitai ir paprastai pakeisti pažeistą stiklą.
„SmartControl“

„SmartControl“

Naudodami „SmartControl“ bet kuriuo metu galime atlikti techninę greitaeigių vartų valdymo analizę. Esant klaidų pranešimams internetiniame portale realiuoju laiku galime pasiekti svarbiausią informaciją ir dažnai greitai pašalinti klaidą. Taip sutaupysite patirdami mažesnes per trumpesnį laiką atliekamos priežiūros išlaidas ir turėsite daugiau pelno dėl retesnių ar trumpesnių prastovų, kadangi susidėvėjusios dalys bus greitai pakeičiamos.

Katalogai

Architektų konsultacija

Esate architektas ir turite klausimų apie mūsų gaminius? Planuojate įsigyti ir ieškote patarimų dėl konstrukcijos variantų, derinių variantų ir individualaus dizaino? Ar galbūt jau vykdote statybos etapą ir jums reikalinga techninė pagalba bei išsami informacija apie planuojamus atlikti darbus?  Pasitelkite darbui per dešimtmečius sukauptas žinias - mūsų architektūros konsultantai džiaugsis galėdami jums padėti ir duos naudingų patarimų.

apie architektų konsultaciją