Pramoniniai segmentiniai vartai

Išskirtinai gausus segmentinių vartų asortimentas

Segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai - taip atsiranda daugiau vietos tiek prieš vartus, tiek už jų. Vartų elementai pasikelia po lubomis, vertikaliai virš pravažiavimo angos arba po stogu.

50 serijos segmentiniai vartai iš plieno, plieno/aliuminio arba tik aliuminio yra patrauklūs dėl savo plačios programos, išskirtinio vartų dizaino ir sertifikuoto saugumo. Vartų segmentai kompaktiškai suvažiuoja vertikaliai, iškart už sąramos. Mažo vartų užimamamo ploto privalumai ypač išryškėja salėse su stoglangiais, stiklo stogais ir stikliniais fasadais.

Vartai vaidina svarbų vaidmenį  pramoninių pastatų šiluminėje izoliacijoje.  Taigi juose slypi milžiniškas energijos taupymo potencialas - informacijos apie šiltinimą ir modernizavimą galite rasti Hörmann energijos taupymo kompaso skyriuje.

Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann pramoninius segmentinius vartus

Ilgai išlieka skaidrūs

Ilgai išlieka skaidrūs

Didžiausias atsparumas įbrėžimams

Vartai su plastikiniu DURATEC įstiklinimu skirti stipriai apkrovai šiurkščioje pramoninėje aplinkoje. Speciali, automobilių žibintų kokybės paviršiaus danga  saugo stiklą nuo įbrėžimų ir valymo žymių.

Standartinė, be antkainio visiems segmentiniams vartams su skaidriu plastikiniu stiklu.

Efektyvi šiluminė izoliacija

Efektyvi šiluminė izoliacija

„ThermoFrame“

Šildomiems paviljonams reikia gerai izoliuotų vartų. Pramoninius segmentinius „Hörmann“ vartus pasirinktinai galėsite įsigyti su staktos jungtimi „ThermoFrame“, kuri naudojama staktai ir mūrui termiškai atskirti. Sandarinimo briaunos abiejose vartų pusėse ir dvigubas sandariklis sąramoje papildomai saugo nuo šilumos ir šalčio nuostolių. Taip šiluminės izoliacijos vertę padidinsite iki 21 %.

Praktiški sprendimai

Praktiški sprendimai

Vartų durys be užkliuvimo slenksčio

Lengvesnę praeigą žmonėms garantuoja durys vartuose su nerūdijančiojo plieno slenksčiu. Vartuose iki 5500 mm pločio slenkstis viduryje yra tik 10 mm aukščio, o kraštuose – 5 mm. Taip gerokai sumažėja rizika suklupti ir lengviau pravažiuoti su ratais. Tam tikromis aplinkybėmis „Hörmann“ duris vartuose be slenksčio galite naudoti kaip evakuacines duris arba jas galite pritaikyti neįgaliesiems.

 

 

Bekontaktė vartų kontrolė

Bekontaktė vartų kontrolė

Anksčiau suveikiantis šviesos barjeras be antkainio

„Hörmann“ pramoniniuose segmentiniuose vartuose su WA 400 ir ITO 400 pavaromis įrengtas standartinis uždarymo briaunų saugiklis su optiniais jutikliais. Be antkainio taip pat galite pasirinkti anksčiau suveikiantį šviesos barjerą VL 1 bekontaktei vartų uždarymo briaunos kontrolei.

Katalogai

Architektų konsultacija

Esate architektas ir turite klausimų apie mūsų gaminius? Planuojate įsigyti ir ieškote patarimų dėl konstrukcijos variantų, derinių variantų ir individualaus dizaino? Ar galbūt jau vykdote statybos etapą ir jums reikalinga techninė pagalba bei išsami informacija apie planuojamus atlikti darbus?  Pasitelkite darbui per dešimtmečius sukauptas žinias - mūsų architektūros konsultantai džiaugsis galėdami jums padėti ir duos naudingų patarimų.

apie architektų konsultaciją