Daugiafunkcinės durys

Plieniniai nuo gaisro apsaugantys uždarymai H3 OD suprojektuoti pagal Europos priešgaisrinės saugos reikalavimus ir suderinti su būsimuoju gaminio standartu EN 16034, taip pat atitinka DIN 4102 ir EN 1634 reikalavimus. Tai reiškia, kad įgyvendintas gaminio standartas pakeis konkrečiai šaliai taikomus patvirtinimus. Jūsų priešgaisrinės saugos kvalifikacijų planavimui taikomas tik vienas Europos standartas ir, jei reikia, konkrečiai šaliai taikomi reikalavimai.

Gaukite apžvalgą

Priešgaisrinės ir priešdūminės durys

Priešgaisrinės ir priešdūminės durys

Gaisro ir dūmų žala gali turėti mirtinų, gyvybei pavojingų pasekmių. Dar svarbiau yra saugi įranga su durimis, kurios apsaugotų nuo gaisro ir dūmų. Puiku, kad galite pasitikėti išbandytomis ir oficialiai patvirtintomis „Hörmann“ nuo gaisro ir dūmų apsaugančiomis durimis.

Nuo garso apsaugančios durys

Nuo garso apsaugančios durys

Triukšmas ne tik trukdo sukaupti dėmesį, bet ir gali tampa streso ir ligos šaltiniu. Todėl labai svarbu kiek įmanoma labiau sumažinti triukšmą. „Hörmann“ nuo garso apsaugančios durys pasižymi garso izoliacijos matmeniu iki 61 dB.

Apsauginės durys

Apsauginės durys

Svarbiausia saugumas! „Hörmann“ suo įsilaužimo saugančios durys buvo išbandytos ir sertifikuotos nuo 1999 m. pagal Europos standartus DIN ENV 1627-1630. Apsauginės durys su 2 varčiomis įvertintos RC 3 atsparumo klase ir turi panikos funkciją pagal EN 1125, taigi patikimai apsaugo avarinius išėjimus nuo įsilaužimo bandymų.

Universaliosios durys

Universaliosios durys

Sandėliams arba biurams, viduje ar išorėje, su arba be specialios įrangos – platus „Hörmann“ daugiafunkcių durų asortimentas atitiks pačius įvairiausius reikalavimus.

Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann daugiafunkcines duris

Individuali konstrukcija

Individuali konstrukcija

Jūs turite galimybę praplėsti daugiafunkcių durų parindines funkcijas (pasirinkti, pavyzdžiui, apsaugą nuo ugnies) pagal individualius reikalavimus. Taip pat galite rinktis iš daugelio kitų papildomų funkcijų. Jūsų priešgaisrinėse duryse galima įrengti, pavyzdžiui, nuo įsilaužimo apsaugančią RC 2 saugos įrangą.

Vienodos išvaizdos sistema

Vienodos išvaizdos sistema

Nesvarbu, ar durys apsaugo nuo ugnies, ar dūmų – „Hörmann“ daugiafunkcės durys užtikrina vienodą išvaizdą ir detales. Nepriklausomai nuo esamų funkcijų, visos durys puikiai tarpusavyje sutampa. Tokiu būdu durys darniai staps su bet kokiu objektu.

Prieiga be kliūčių

Prieiga be kliūčių

„Hörmann“ automatinės varstomos durys užtikrina laisvą praėjimą ir yra universaliai pritaikomos. Mūsų daugiafunkcės durys turi atitinkamas gamykloje įrengtas pavaras. Automatines duris galima lengvai atidaryti mygtuku, suveikus judėjimo radarui arba detektoriui arba „Hörmann“ valdymo elementu su  su rankiniais siųstuvais, skirtais „BiSecur“ radijo ryšio sistemai.

Sukurta šiandien, skirta ateičiai

Sukurta šiandien, skirta ateičiai

Pagal naujus Europos gaminių standartus EN 16034 ir EN 14351:
DiePlieniniai nuo gaisro apsaugantys uždarymai H3 OD suprojektuoti pagal Europos priešgaisrinės saugos reikalavimus ir suderinti su gaminio standartu EN 16034, taip pat atitinka DIN 4102 ir EN 1634 reikalavimus. Tai reiškia, kad įgyvendintas gaminio standartas pakeis konkrečiai šaliai taikomus patvirtinimus.

Jūsų priešgaisrinės saugos kvalifikacijų planavimui taikomas tik vienas Europos standartas ir, jei reikia, konkrečiai šaliai taikomi reikalavimai. Plieninės daugiafunkcės durys D65 OD yra suderintos su gaminio standartu EN 14351 ir pažymėtos CE ženklu.
Katalogai