Plieninės ir nerūdijančiojo plieno durys STS / STU

Plieninės daugiafunkcinės durys turi didelių privalumų: tame pačiame pastato lygyje įrengtos durys su skirtingais funkciniais reikalavimais puikiai dera tarpusavyje dėl vienodos durų išvaizdos. Plieninių ir nerūdijančiojo plieno durų STS / STU plokštumos iš vidaus sutampa ir šios durys atrodo labai elegantiškai.

Gaukite apžvalgą.

Priešgaisrinės ir priešdūminės durys

Priešgaisrinės ir priešdūminės durys

Gaisro ir dūmų žala gali turėti mirtinų, gyvybei pavojingų pasekmių. Dar svarbiau yra saugi įranga su durimis, kurios apsaugotų nuo gaisro ir dūmų. Puiku, kad galite pasitikėti išbandytomis ir oficialiai patvirtintomis „Hörmann“ nuo gaisro ir dūmų apsaugančiomis durimis.

Nuo garso apsaugančios durys

Nuo garso apsaugančios durys

Triukšmas ne tik trukdo sukaupti dėmesį, bet ir gali tampa streso ir ligos šaltiniu. Todėl labai svarbu kiek įmanoma labiau sumažinti triukšmą. „Hörmann“ nuo garso apsaugančios durys pasižymi garso izoliacijos matmeniu iki 42 dB.

Apsauginės durys

Apsauginės durys

Svarbiausia saugumas! „Hörmann“ suo įsilaužimo saugančios durys buvo išbandytos ir sertifikuotos nuo 1999 m. pagal Europos standartus DIN ENV 1627-1630. Apsauginės durys su 2 varčiomis įvertintos RC 3 atsparumo klase ir turi panikos funkciją pagal EN 1125, taigi patikimai apsaugo avarinius išėjimus nuo įsilaužimo bandymų.

Universaliosios durys

Universaliosios durys

Sandėliams arba biurams, viduje ar išorėje, su arba be specialios įrangos – platus „Hörmann“ daugiafunkcių durų asortimentas atitiks pačius įvairiausius reikalavimus. Naudojamos išorinėse sienose, durys yra paženklintos pagal DIN EN 4351-1.

Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann plienines ir nerūdijančiojo plieno duris STS / STU

Viso paviršiaus ir tolygiai klijuota durų konstrukcija

Viso paviršiaus ir tolygiai klijuota durų konstrukcija

62 mm durų varčia plieninėse ir nerūdijančiojo plieno duryse STS / STU turi prispaudimą arba storą išdrožą. Viso paviršiaus ir tolygiai prigludusi konstrukcija ženkliai padidina sąvaros patvarumą ir durys užsidaro tyliai.

Durų konstrukcija

1. plieninė arba nerūdijančiojo plieno plokštė
2. visiškai klijuotas paviršius
3. Priešgaisrinis tarpiklis

Elegantiškas sistemos vaizdas su visomis funkcijomis

Elegantiškas sistemos vaizdas su visomis funkcijomis

„Hörmann“ plieninės ir nerūdijančiojo plieno durys yra vienodos išvaizdos ir gali turėti visas funkcijas ir derinius su kampinėmis, blokinėmis ir apimančiomis staktomis.
Tai jūsų objekte sukuria harmoningą durų vaizdą su aukštos kokybės detalėmis, tokiomis kaip dvigubos durų sąvaros arba viršutinė dalis su sutampančiomis plokštumomis.

Dėl tolygaus durų varčios 62 mm storio kiekvienai funkcijai taikoma vienoda durų konstrukcija . Be to, sienos angų ir praėjimo pločio planavimas yra labai paprastas.
Spalvoti arba nerūdijančiojo plieno aukštos kokybės paviršiai

Spalvoti arba nerūdijančiojo plieno aukštos kokybės paviršiai

Nerūdijančiojo plieno modifikacija

STS / STU duris taip pat galima užsakyti kaip nerūdijančiojo plieno duris V2A, 1.4301 su 240 K grubumu ir papildomu V2A matiniu paviršiumi ir V4A, 1.4571 nerūdijančiu plienu, jas galima naudoti maisto arba farkacijos pramonėje.

Danga pagal pageidavimą

Papildomai gausite STS / STU duris su 6 spalvų pasirinkimu iš RAL paletės ir specialių NCS spalvų.
Priešgaisrinių durų montavimas be skiedinio

Priešgaisrinių durų montavimas be skiedinio

Aukštos kokybės durų staktos T30 / EI230 ir T90 / EI290 plieninėms ar nerūdijančiojo plieno durims
STS / STU
yra gamykliškai užpildytos mineraline vata, todėl yra greitai ir lengvai valomos. Tai užtikrina švarų paviršių be jokių užterštumų ar pažeidimo.

Tai ypač didelis privalumas nerūdijančiojo plieno ar milteliais dengtų staktų atveju, kai atliekama renovacija.