Staktos

Išsami programa su daugybe profilių

"Kadangi „Hörmann“ yra staktų specialistas, turintis per kelis dešimtmečius susikaupusią patirtį, ji gali patenkinti jūsų pageidavimus ir pasiūlyti specialų sprendimą kiekvienai statybų situacijai.
Mūsų durų varčios užlanko ir matinės modifikacijos programa jau dabar turi daugybę dizainų. Be to, mes pristatome staktas su ypatingu spalvų pasirinkimu arba specialia juostų sistema ir izoliaciniu profiliu, taip pat daug kitų papildomų parinkčių, užtikrinančių jūsų komfortą ir saugumą.
Šiame gaminių asortimente specializacijos, didelio lankstumo ir pažangiausios gamybos derinys užtikrina, kad greitą ir visapusišką atsaką į jūsų pageidavimus.

PaviršiusĮstatymo variantas
cinkuotas gruntavimasMūras
dengtas milteliaisBetonas
RAL pasirinktinaiAkytasis betonas
Nerūdijantysis plienas (V2A, V4A)Gipso plokštės
Ramstinė siena

"

Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann plienines staktas

Stakta VarioFix paprastesniam, greitesniam montavimui

Stakta VarioFix paprastesniam, greitesniam montavimui

Su nauja „Hörmann“ plienine apatine stakta VarioFix, iki 20 mm storio sienelių tolerancija nėra problema: skirtingą sienų storį, susidariusį renovacijos ar statybų darbu metu, galima lengvai kompensuoti reguliuojama dekoratyvia plokšte. Kiti lengvai montuojamos plieninės apatinės staktos privalumai yra ilgaamžiškumas ir dizainas.

Tik VarioFix siūlo aukšto lygio atsparumą ir elegantišką dizainą be matomų užlenkimų, tačiau montavimo principas išlieka panašus į medinės staktos.
Slankiojančios durys vietą taupančiam durų sprendimui

Slankiojančios durys vietą taupančiam durų sprendimui

Atraskite naujas kambarių naudojimo galimybes: „Hörmann“ siūlo tinkamą sprendimą kiekvienai situacijai
su 1 arba 2 sąvarų slankiojančiomis durimis iš stiklo arba medžio. Slankiojančios durys kartu su skirtingais „Hörmann“ staktų variantai, įskaitant plieninę apatinę staktą VarioFix, ypač tinka vėlesniems montavimo darbams atlikti.

Neveidrodinė stakta aukščiausiems dizaino standartams

Neveidrodinė stakta aukščiausiems dizaino standartams

Moderniame interjero dizaine, kuriame reikalinga siaura rėmo matoma dalis ir integruotas durų uždariklis, neveidrodinė stakta HW-SL yra optimalus sprendimas. Jų paslėpti vyriai arba ritininių durų vyriai atitinka aukščiausios dizaino standartus.

Izoliacinis profilis didesnei apsaugai nuo garso

Izoliacinis profilis didesnei apsaugai nuo garso

Durims, įrengtoms triukšmingose patalpose, tokiose kaip, pavyzdžiui, sandėliai, gamybos patalpos arba buto uždarymo durys, rekomenduojame įrengti jungiamąsias duris su garso izoliacija. Su šiuo nauju, papildomai užsakomu izoliaciniu profiliu galite pagerinti durų elemento garso izoliacijos vertę iki 7 dB.