Susukami vartai ir susukamos grotos

Susukami vartai ir susukamos grotos – ekonomiški, tvirti ir patikimi

Hörmann susukami vartai ir susukamos grotos iš aliuminio ir plieno išsiskiria savo genialiai paprasta konstrukcija iš labai nedaug komponentų. Tai konstrukcija, kuri kasdien įrodo savo patikimumą. Susukami vartai ir susukamos grotos užima nedaug vietos virš angos. Jie kompaktiškai susisuka už sąramos. Tokiu būdu salėse sutaupoma erdvė šonuose ir ties lubomis.

Hörmann specializacija susukamų vartų ir grotų konstrukcijų srityje neapsiriboja įprastais standartais. Specialių sprendimų įgyvendinimas mūsų specialistų komandai yra kasdienio darbo dalis.

Dėl kompaktiškos konstrukcijos, susukamos grotos RollMatic su 335 mm reikalinga sąrama labai tinka uždaryti mažas parduotuves, kuriose yra nedaug vietos.

Vartai vaidina svarbų vaidmenį  pramoninių pastatų šiluminėje izoliacijoje.  Taigi juose slypi milžiniškas energijos taupymo potencialas - informacijos apie šiltinimą ir modernizavimą galite rasti Hörmann energijos taupymo kompaso skyriuje.

Rimtos priežastys pasirinkti Hörmann susukamus vartus ir susukamas grotas

Pažangi tempimo spyruoklės technika

Pažangi tempimo spyruoklės technika

Patikrintas saugumas

Dėl tempimo spyruoklių technologijos vartų rankinis atidarymas ir uždarymas tapo dar paprastesnis. Susukami vartai / susukamos grotos SB ir TGT iki 6000 x 4500 mm dydžio juda nuo menkiausio prisilietimo. Susukami vartai / susukamos grotos su papildoma pavara turi papildomą tempimo spyruoklių technologiją, kuri apsaugo vartų ir pavaros mechanizmą.

Didelė sauga be jutiklių vartų užuolaidoje

Didelė sauga be jutiklių vartų užuolaidoje

Standartinis jėgos ribojimas WA 300 R S4 / WA 300 AR S4

Kartu su šiomis pavaromis, susukami vartai / susukamos grotos SB ir TGT užtikrina didelę saugą atidarymo ir uždarymo metu.

Dėl standartinio jėgos ribojimo vartų atidarymo ir vartų uždarymo kryptimi, daugelyje skirtingo dydžio užuolaidų variantų nebūtina įrengti uždarymo briaunų saugiklio ir įtraukimo saugiklio, norint atitikti DIN EN 12453 reikalavimus. Be to, vartai nereikalauja daug priežiūros, kadangi vartų užuolaidoje nėra įrengti jutikliai, kurių spiraliniai laidai linkę greitai susidėvėti.
Greitas, tolygus ir saugus vartų atidarymas

Greitas, tolygus ir saugus vartų atidarymas

Saugos paketas S6 su FU pavara ir valdikliu

Papildomas susukamų vartų DD su Decotherm vyriais saugos paketas S6 su FU pavara pagerina vartų veikima ir sumažina šilumo praradimą. Vartų atsidarymo greitis iki 1,1 m/s, taigi jie beveik tokie greiti, kaip ir greitaeigiai vartai. Kiti privlaumai: įstatymo matmenys, taip pat įsigijimo ir eksploatacijos sąnaudos yra žymiai mažesnės nei greitaeigių vartų.

Vartai dėl švelnaus įsibėgėjimo ir sustabdymo veikia itin greitai ir tyliai – taigi, saugomas vartų mechanizmas ir prailginama eksploatacijos trukmė. Kreipiamajame bėgelyje įrengtos šviesinės grotos užtikrina aukšto lygio saugumą bei pasaugo nuo susidėvėjimo ir pažeidimų.
Reikšmingos detalės ilgesnei eksploatacijos trukmei

Reikšmingos detalės ilgesnei eksploatacijos trukmei

Apgalvota konstrukcija su įleidimo kreiptuvu ir durų kabliu

Susukamų vartų DD įleidimo kreiptuvas efektyviai sumažina vartų užuolaidų susidėvėjimą. Taigi, jeigu bus būtina, galėsite lengvai pakeisti piltuvą. Dažnai mūsų patobulinimai užtikrina ir kitas funkcijas.

Susukamų vartų užuolaidoje įrengti durų kabliai apsauga vartus nuo žalos, kurią gali sukelti didelė vėjo apkrova. Tuo pačiu jie pasižymi puikia apsauga nuo įsilaužimo, kadangi profiliai sunkiai išsistumia iš kreipimosios.
Katalogai